Prezidentské volby na Slovensku

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše: pát 22.03.2019, 10:08
fíkus píše: pát 22.03.2019, 10:00
Laja22 píše: pát 22.03.2019, 1:35 debilove jsou vsude ve svete...
nestezuj si, vystehovat se muzes vzdycky... i kdyz chapu, ze v tvym pripade je asi lepsi si zanadavat s mirkem u piva 009
Debilové jsou dozajista všude, to ano. To bude tím, že do celého světa odešlo x Čechoslováků. To by ledasco vysvětlovalo. Promiň, ale v zahraničí mám přátele a tomu, v čem tady žijeme, se smějí. Dokonce i ti z JAR kde je prý genocida bílých lidí... Já asi spíš patřím k těm, kdo než by to tady opustil tak... ale ono je to trestné, takže nic. Ne, opravdu tuto krásnou zemi nenechám pitomcům. Ale v momentě, kdy kupříkladu SPD nebo KSČ prosadí referendum o NATO a EU, tak jdu skutečně pryč. To pak snad radši i do Rumunska než zůstat tady :-$ Takže - 88! Tiše (i nahlas) doufám, že se jednou spojíme s Německem a zmizí vláda českého bordelu a blbosti. Nakonec, ty orlice by našim úřadům moc slušely.
Bych řekl,že si tak nějak kadíš do pusy. A němci jsou debilové největšího rázu. Jednak že se nechali oblbnout strýcem s knírkem a momentálně,že jim muti tahá verbež do země za což jí někteří díky připosranosti z kolektivní viny po válce schvalují i když s tím možná až tak nesouhlasí. Takže za mě tady je pohoda a blbí lidi jsou všude na světě jak někdo psal o:-) . Já jsem rasista a nestydím se za to.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

Někdy mi to přijde, že se "někdo" vsadil o to, že si Češi zvolí ty komunisty znovu, i po tom všem, a naprosto svobodně. Češi dokázali demokraticky zničit demokracii. Ne nadarmo bývá období francouzské revoluce označováno jako vláda lůzy, tzv. ochlokracie. A tu tady dnes v plné parádě máme. Blb co umí ledva mluvit, číst a psát má volební právo, hlupáci jsou plní sebevědomí a chytří plní pochybností. Do toho zapadá ještě jeden poznatek - děti se rodí v určitém procentu chytrým lidem, ale téměř bez výjimky má dítě každý pitomec... takže vyhlídky, že zemře generace dnešních blbů, co volí KSČ, SPD a podobný jen zázrakem legální strany, jsou mizivé. Naopak, "kretenismus" bude bujet čím dál více a dnešní "moderní" doba ho zdárně podporuje.
Naposledy upravil(a) fíkus dne pát 22.03.2019, 22:21, celkem upraveno 1 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

Ano, 88 ví každý, co to znamená. To byl takový vtípek. Němci jsou banda debilů, tak určitě, to je tam vidět na každém kroku. Prohráli za posledních 100 let dvě velký války, platili reparace a přesto jsou daleko před námi, a to ještě "polkli" východní prušáky - největší nácky.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

Jestli si myslíš,že jinde kreténi nejsou,tak to žiješ na jiný planetě. Viz třeba USA,kde je prezident větší debil než Bush Jr.
A v současné době v této zemi není žádná volitelná strana. A každá v sobě nese pozůstatek komunismu. Viz třeba ta tvoje,kde máte svazáka Mirka.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše: pát 22.03.2019, 22:20 Ano, 88 ví každý, co to znamená. To byl takový vtípek. Němci jsou banda debilů, tak určitě, to je tam vidět na každém kroku. Prohráli za posledních 100 let dvě velký války, platili reparace a přesto jsou daleko před námi, a to ještě "polkli" východní prušáky - největší nácky.
Daleko před náma jsou díky západu,kterej se bál bolševika. Stejně jako Japonsko. Nebýt pomoci USA,tak tam ještě dnes jezdí na kolech a rikši tahají rákosky v slamácích. Pravdou je,že oba národy pořádně hrábly(němci ani tak ne),aby se z těch hoven vyhrabaly.
Naposledy upravil(a) scout76 dne pát 22.03.2019, 22:30, celkem upraveno 1 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

Němci a kolektivní vina? Ha ha ha. Německý národ možná prohrál války, ale znovu a znovu povstal. To, z čeho si ožrala Hašek dělal ve Švejkovi srandu byla obyčejná pravda - čechyše simulanten bande. Doktor Grünstein, to byl moc sympatický chlapík.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

Ano kolektivní vina se kterou připosraně žijí do dnes. Přečti si pár knížek a pak polemizuj. WW II je moje velký hobby a zajímám se příčiny i důsledky.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

Svazák Mirek, no jistě. Já jsem napůl z těžce rudý rodiny a nežije se mi s tím vědomím moc dobře. Ovšem dost zásadní rozdíl byl mezi komunistou z přesvědčení a mezi hovadama u komunistů, a nebo prospěchářema jako byl estébák. Docela dobře chápu, že po druhý válce lidi volili rudochy a mezi nimi se k moci dostali prvotřídní svině. Vrazi, zloději, vlastizrádci. A dnes se to pomaličku vrací. Kejb má strach z bubáků, a prezidentem máme ruskýho švába, který o náklonosti k EU a NATO jen žvaní. Ve skutečnosti je schopen sem zase pozvat mužiky.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

S tím tak nějak souhlasím.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše: pát 22.03.2019, 22:34 Ano kolektivní vina se kterou připosraně žijí do dnes. Přečti si pár knížek a pak polemizuj. WW II je moje velký hobby a zajímám se příčiny i důsledky.
Tak pak jistě víš, že velkou vinu na vzniku Hitlerovi síly měla Francie a vůbec ostatní vítězné státy z Velké války. Byla velká chyba tlačit Německo na kolena. Nakonec, nebýt USA, který se postaraly o rozpad R-U a nepotřebovaly tady další silný a úspěšný stát, tak by Rusko Hitlera neporazilo. Ani omylem. Leda by se nechali všichni postřílet a Hitlerovcům došlo střelivo. To už ale zabředáváme hodně hluboko. Němci nás dobili v klídku ekonomicky, v míru.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od scout76 »

Chyba to nebyla. Za chyby se platí. Ta země byla po první válce na kaši a Hitler se chytil příležitosti. To se do něj vybudovalo než začala válka bylo na sekyru. D8l už to nešlo táhnout,tak musel rozjet válku. Tady to bylo takový rozesraný a Slováci už tenkrát chtěli jet sólo,do toho halda německy se cítících občanů,tak to nemohlo dopadnout jinak než snadným zabráním zajímavé průmyslové oblasti. S jídlem roste chuť a tak se všechno posralo. Mužici by je dostali,protože jet válku více směry může jet jen psychopat a techniku měli taky slušnou. Pepi Stalin byl stejnej debil jako pán s knírkem.
Člověk při smyslech si nevymlátí vojenskou elitu.
Ano,němci si nás koupili,ale před válkou by neměli za co.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od fíkus »

USA pomohly Rusku porazit Hitlera, protože "lepší" jsou silní pitomci než silní chytráci. A USA dostaly Německo pod kontrolu napůl s Rusáky a bylo. Rusko techniku moc nemělo, až později a hodně díky podpoře USA. Chybou bylo chtít srazit Německo na kolena, protože Němce nikdo kolena nesrazí. Rozhodně ne bordelářská Francie :D

Autor tématu
kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od kejb »

Nebojim se muslimu,jen jsem zil par let v zemich,ktere jsou "moralne napred" a vim,ze to tady nechci,to je cely.Zalezi na prioritach ,kdyby byl Bures proti islamizaci,budu ho volit a jeho stb minulost by pro me nebyla zas tak dulezita.
...a argumentovat tim,ze byl nekdo komous z presvedceni...proste to byl komous.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od metrák66 »

Fikus k platbě za opravu dostal od zákazníka láhev Božkova *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Prezidentské volby na Slovensku

Příspěvek od popelnice »

A uctenku pro zákazníka vytiskl na lístek s LSD jinak to neni mozny :smich:
Odpovědět