EU vs. ČR

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

EU vs. ČR

Příspěvek od kolouch »

sleduje někdo soudní proces EU vs. ČR ohledně zbraňové
legislativy ? jsem zvědav, jak dopadne žaloba jedné z nejbezp.
zemí světa proti partě států, jejichž bezpečnostní kredit se nalézá
v seznamu až někde za Sierou Leone. :'(

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od miluna »

No, asi ti musí bejt jasný, jak to dopadne... Ale bude to pomalej, trvalej proces a pěkně salámová metoda. Největší legrace u té zbraňové restrikce je důvod. Chtěj odzbrojit teroristy a zakážou zbraně spořádanejm civilistům aby se nemohli případně bránit...

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kolouch »

povinností "spořádaných" civilistů je pořídit si zbraň
vlastní cestou. pokud selhává stát musí se občan
bránit vlastními silami. to zakázat jaksi nejde.
EU asi nechce mít zbraně pod kontrolou, protože
jinak mi to nedává smysl. co je cílem neomarxistický
lobby, která tyhle věci protlačuje je mi taky
částečně záhadou. uvidíme.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od miluna »

Nejlepší na tom je, jak v zemích s represivním přístupem stoupne kriminalita a zločinnost. Krutým žertem je Anglie se zakázanými noži kde je nejvíc útoků právě noži. Což třeba u nás téměř neznáme a můžete tu klidně běhat s vyhazovákem, motýlkem nebo půlmetrovou mačetou.

126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od 126560 »

miluna píše: stř 06.03.2019, 21:32 No, asi ti musí bejt jasný, jak to dopadne... Ale bude to pomalej, trvalej proces a pěkně salámová metoda. Největší legrace u té zbraňové restrikce je důvod. Chtěj odzbrojit teroristy a zakážou zbraně spořádanejm civilistům aby se nemohli případně bránit...
To jen hledají důvody jak nás odzbrojit, bojí se abychom neudělali povstání až nás ještě více nas...u. Mě s.... už teď, vládnou nám nikým nevolení a poroučejí námi zvoleneným. Tak naco volíme ? Někdo to ovládá. Já na ně kašlu.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

Tak ten duvod je jen potrava pro ovcany...Vime jak to funguje - salamova metoda,jak pise miluna.Nestane se nic a potichu se to protlaci,volicum je to jedno,maji ke zbranim odpor a chteji aby jim zustala "svoboda "= jet jednou rocne k mori na dovolenou a kazdy dva roky si koupit telku a hlavne,necekat ve fronte na banany!!!😀

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kolouch »

naštěstí je tu poměrně
početná skupina občanů,
kteří to takhle nevidí.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od miluna »

předpokládám, že stávajícím ponechají a nové už nenechají udělat, tím se budou snažit narušit integritu střelecké veřejnosti.
add připosranci a odpůrci, viděl jsem krásnou ceduli na plot ve stylu: Milý zloději, já ji mám, tak pozor, ale soused nalevo i sousedka napravo jsou zarytí odpůrci, tak se rozhodni sám, kam půjdeš.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

Čenda píše: čtv 07.03.2019, 11:29 Já jsem s takovým názorem v kanclu dost sám. Z cca 12 lidí. Jsou těžce proti zbraním, zpřísnění by uvítali, přitom zvesela běhají na kebab a ještě z toho mají prdel.
Ano,presne tak to je,realita.

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kolouch »

Čenda píše: čtv 07.03.2019, 11:29 Já jsem s takovým názorem v kanclu dost sám. Z cca 12 lidí. Jsou těžce proti zbraním, zpřísnění by uvítali, přitom zvesela běhají na kebab a ještě z toho mají prdel.
to je přesně sorta lidí, kteří budou
nejvíc ječet až začne být horko.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Jojo,máme co jsme chtěli,už 15let jsme součástí ovčího EU stáda vedeného na porážku :-/ jo a jestlipak ted sledujete na naší placené čt24 EU propagandu oslav tohoto výročí-vidět a slyšet ,,špidlu,,a dzurindu,je ... :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Právo vlastnit zbraň,toť problém.Ve středověku to bylo jasné,za I.republiky měl zbraň i trafikant,neboť prodával kolky,tedy ceniny a měl ji každý sedlák.Slyšel jsem,že za komančů měli zbraň někteří právníci,zda je to pravda nevím.Faktem je,že některým lidem bych toto právo upřel,protože nejsou mentálně schopni pojmout,co to obnáší.Když si přečtu,co je napsáno na zbroj. průkazu a pak to srovnám se zákonem,kdy lze zbraň skutečně použít vidím rozpory.Ale je jasné,že to co platí v USA nelze použít v Evropě.Uvidíme co hlavy moudré u nás i v Bruselu vymyslí.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od dawider5 »

čím víc restrikcí a zákazů tím víc černých nelegálních zbraní mezi lidmi 007 bavil sem se nedavno s jedním co se zbraněmi baví celej život a povídal že mezi lidma je toho fakt dost a vůbec není problém si cokoliv sehnat,když není člověk úplný debil ;)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

kolouch píše: čtv 07.03.2019, 16:31
Čenda píše: čtv 07.03.2019, 11:29 Já jsem s takovým názorem v kanclu dost sám. Z cca 12 lidí. Jsou těžce proti zbraním, zpřísnění by uvítali, přitom zvesela běhají na kebab a ještě z toho mají prdel.
to je přesně sorta lidí, kteří budou
nejvíc ječet až začne být horko.
Nebudou,protože na to budou zvyklý (už jsou teď, vždyť pořád slyší a to se týká i zdejšího fóra - musíte si zvyknout, nic s tím neuděláte)a půjdou tě hned nahlásit jako protirežimního živla :)

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od dawider5 »

miluna píše: stř 06.03.2019, 22:10 Nejlepší na tom je, jak v zemích s represivním přístupem stoupne kriminalita a zločinnost. Krutým žertem je Anglie se zakázanými noži kde je nejvíc útoků právě noži. Což třeba u nás téměř neznáme a můžete tu klidně běhat s vyhazovákem, motýlkem nebo půlmetrovou mačetou.
zrovna nedavno o tomto problému debatovali na radiožurnálu,že prej si to UK odborníci nedokážou vysvětlit *jokingly* já sem sice blbej,ale možná bych jim poradil,natahejte si do země další barevný a muslimy a možná se situace zlepší 007
Odpovědět