ČKP-tak koho už oslovila?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od adam w140 »

Cim vic aut tim vic starosti. Vzdy me mohl vzit cert kdyz jsem doplacel 6,8 a nebo vic za neco co nepouzivam. Stava se to nejcasteji u aut ktery se malo pouzivaji

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od fíkus »

Urvat hlavy a nasrat do krků těm kdo tohle vymýšlí. Na tohle doplatí nejvíce ti co prostě opomenou, ten kdo jezdí bez ručení? To je jednoduchý - chytnu tě, nemáš pojistku dýl jak rok - auto do šrotu a ČAU. Nejezdíš a máš auto na pozemku nebo dokonce v garáži? Na co platit nebo depozit? Proč se mám obsírat s něčím jen proto že pár lidí jsou idioti a jezdí úmyslně bez pojistky. Stejný jako jít sedět za to že mám doma velký nože nebo železo protože jsem vlastně možná vrah.

Jak kkt jsem si zřídil datovku - ne, ČSSZ mi stejně posílá papírový dopisy. Kundy z kapra!!! Přitom jsou povinný to přednostně dát do datovky. Řekli mi doslova - mi na to NEMÁME ČAS hledat nějaký datovky. To je pro dokreslení co chce stát po občanech a opačně jaksi - naser si, my jsme ÚŘAD!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ozvali se zase,že nemám pojištěno.Tak jsem se nasr..... a zavolal tam a ještě napsal velice urážlivý mail,do telefonu jsem nebyl asertivní ale nasertivní,protože chtěli zahájit řízení o vyřazení vozidla.Jen se stále ptám,odkud čerpají informace,to je takový problém obeslat pojišťovny mailem s dotazem nebo jen tam zavolat.Dat. schránky někdy fungují bezchybně,jindy ne,stalo se mi,že jsem tam měl několik zpráv,ale nějaké avizo v počítači nebylo,tak jsem schránky neotvíral a to byl průšvih,penále atd,že jsem neodeslal,nereagoval atd.Mám řekněme auto,má číslo ale nemá technickou,nemá pojistku nechci se ho zbavit,chci ho mít.Nejezdím s ním,tak mi polibte.Ale pokud bych vyjel,tak riskuji a orgánové nechť mě osolí,to bych bral.Fandím švýcarskému modelu autopojištění.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ozvali se zase,že nemám pojištěno.Tak jsem se nasr..... a zavolal tam a ještě napsal velice urážlivý mail,do telefonu jsem nebyl asertivní ale nasertivní,protože chtěli zahájit řízení o vyřazení vozidla.Jen se stále ptám,odkud čerpají informace,to je takový problém obeslat pojišťovny mailem s dotazem nebo jen tam zavolat.Dat. schránky někdy fungují bezchybně,jindy ne,stalo se mi,že jsem tam měl několik zpráv,ale nějaké avizo v počítači nebylo,tak jsem schránky neotvíral a to byl průšvih,penále atd,že jsem neodeslal,nereagoval atd.Mám řekněme auto,má číslo ale nemá technickou,nemá pojistku nechci se ho zbavit,chci ho mít.Nejezdím s ním,tak mi polibte.Ale pokud bych vyjel,tak riskuji a orgánové nechť mě osolí,to bych bral.Fandím švýcarskému modelu autopojištění.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

a sakra kliknul jsem jednou a je to tu 2x

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od sternDM1 »

kolouch píše: pon 14.01.2019, 21:03 když teď pojistím auto, který stálo dva roky v garáži
s prošlou STK a bez pojistky. půjdou po mě ?
Bohuzel pujdou. Ja mel ten samy problem a za ca. neceleho pul roku nezaplaceni prisla pokuta 11 tisic! Banda jedna :-!

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od kolouch »

to ho mám chudáka zlikvidovat ?

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od musketyr »

Teď nikdo neví jak pomoci.Je brzo a moc lidí zatim neoslovily.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ale když se dává auto do depozitu, tak nemusí mít ani STK ani pojistku, ... co vím, takže Dane utíkej !

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od musketyr »

Já bych ho vrazil do depozitu a rok doufal.

Jawasystem
hvězdička
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 14.07.2011, 18:39
Auto: W123 230E, S123 230TE
Bydliště: Praga caput regni

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Jawasystem »

Tak už mi taky přišlo za auto stojící v garáži bez pojistky. Chtějí za cca 3 měsíce 5400,-
Co můžu dělat? Poslat je do prdele, nebo je poslat do prdele a zaplatit? *jokingly*

hyjena
hvězdička
Příspěvky: 436
Registrován: pát 19.08.2011, 10:44
Auto: W202T, 220 CDI
Bydliště: Jihlava - Antonínův Důl
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od hyjena »

Také máme doma jednoho takového pohrobka, už stojí v garáži léta letoucí, ale RZ nebyly odevzdané.
Rádi bychom ho zlikvidovali nebo alespoň vyřadili z registru a prodali na nd, ale máme obavu, že jak mile dojde k nějakému pohybu (byť třeba jen vložení do depozitu) přijdou na nás.
Momentálně je to jedno, protože ČKP stejně může vymáhat jen za rok zpětně, takže my už máme cenu jasně danou, už není co uspěchat, ale nechceme ho obcházet doma do nekonečna *jokingly*
Tak kdyby někdo věděl co s ním aby nás nepřišli...?

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od kolouch »

já jim samozřejmě nic platit nehodlám.
zajímá mě pouze jestli už bylo nalezeno
nějaké obranné řešení.

Philip
hvězda
Příspěvky: 1412
Registrován: čtv 07.08.2008, 11:37
Auto: W115/W116/W201/W129/W463/W464

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od Philip »

Dane, přečti si tohle : https://www.epojisteni.cz/aktuality-ckp ... vena-auta/

Logiku to má, auto, které nejezdí ani nestojí na komunikaci nebo veřejném pozemku by ubránit jít mělo.

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: ČKP-tak koho už oslovila?

Příspěvek od sternDM1 »

Tak nedavno jsem prisel na to, ze jsem nezaplatil pojistku na auto ve firme. Bylo to 14 dnu. Hned jsem si udelal novou pojistku a co dnes neprislo? Samozrejme pozdrav, ze jsem nemel 14 dnu pojistene auto! Me snad ani nevadi, ze neco takoveho prijde, ale jde me fakt o princip. Kdyz clovek zapomene zaplatit, mela by pojistovna poslat treba upominku! Pak by clovek zaplatil a hotovo. Kdyz ne, tak at pak prijde od tehlech debilu ta pokuta!! Je to banda zlodeju a mafie státu! Povesil bych za koule toho, kdo tohle vymyslel!!! ]:-> :-!
Odpovědět