Nelahozeves

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelahozeves

Příspěvek od scout76 »

To by byla pěkná taškařice :D .

Jinak případ baterií je u konce. Dostali jsme protokol,že baterie nám budou vydány a vlastně se nic nestalo. Odmítl jsem je převzít,protože při odborné demontáži do každé z nich ti dobráci udělali díru a baterie jsou nepoužitelné. Opět mě čeká cesta na bengárnu,kde budeme muset předělat závěr vyšetřování,protože jaksi opomenuli,že jsou baterie zničené a pojišťovna by neplnila. Zloději ještě nebyli na výslechu a vesele běhají po venku. Takže mě opět PČR nezklamala v tom,že je opravdu k hovnu.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Nelahozeves

Příspěvek od DonaldSkrblik »

scout76 píše:To by byla pěkná taškařice :D .

Jinak případ baterií je u konce. Dostali jsme protokol,že baterie nám budou vydány a vlastně se nic nestalo. Odmítl jsem je převzít,protože při odborné demontáži do každé z nich ti dobráci udělali díru a baterie jsou nepoužitelné. Opět mě čeká cesta na bengárnu,kde budeme muset předělat závěr vyšetřování,protože jaksi opomenuli,že jsou baterie zničené a pojišťovna by neplnila. Zloději ještě nebyli na výslechu a vesele běhají po venku. Takže mě opět PČR nezklamala v tom,že je opravdu k hovnu.
Dobrej postřeh a toho času s nima na fízlárně projebanýho-tos toho mohl vydělat a užitečnýho udělat :-! ,jo státní fízl ten se má,kdyby šli radši šlapat chodník a něco užitečnýho dělat,ale to oni ne,prdelky si vozí v nových fárech,ale už je někdo viděl je znich vylézt *jokingly*
Tak aspon pár fízláckých pro pobavení *thumbs up*
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Nelahozeves

Příspěvek od metrák66 »

Koukám,že čoklík se zase pěkně vytočil až mu lítá pěna od huby :D

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nelahozeves

Příspěvek od Thomas_124 »

Jo, jednou to vypadalo, že už konečně chcípnul, a zase nic...

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Nelahozeves

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak další ukázkový chrániči a pomocníčci fízlovský,tohle jim šéfovalo,to byl ten řidič černýho,,prý soukromého,,mercedesa,co jezdí jak sfetovaný dobytek a co jeho zástupce mluví jak dlaždič a je potetovanej jak kriminálník :-!To je reprezemtace plzenskejch jak vyšitá ;)
No umí vtom chodit,odejde sám,takže výslužka bude bohatá a do smrti budem takovou ku.. u platit ]:-> Tak at žijou fízláci o:-)
https://www.novinky.cz/krimi/493077-sef ... oncil.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět