televizní poplatky

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

televizní poplatky

Příspěvek od kolouch »

tento týden mi došel dopis z ČT, který kromě dotazníku
"objasnětepročneplatíte..." obsahoval i přihlášku k placení
příspěvků a další list o informacích ohledně zpracování
osobních údajů. mě televize jako medium téměř nezajímá,
tak nevím jestli na to mám nějak reagovat. už měl někdo tu čest?

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: televizní poplatky

Příspěvek od W463 »

budou se pak ptat kazdy rok :-!

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: televizní poplatky

Příspěvek od fíkus »

MUSÍM akorát umřít. Nebo je podle zákona důkazní břemeno na straně "diváka"? Jo, už to čtu - je. "Pokud odebíráš elektriku jsi automaticky považován za plátce poplatku blá blá blá... jsi povinen na vyzvání sdělit že nemáš televizi" :-$ vřele doporučuju si ten zákon přečíst celej, je to docela "zajímavý". Aby se po letech někdo nedivil až bude platit desetisíce.

ekvb
vycházející hvězda
Příspěvky: 912
Registrován: pát 09.10.2009, 10:50
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Bydliště: Pezinok
Věk: 49

Re: televizní poplatky

Příspěvek od ekvb »

Buďte radi, u nás zo zákona musí platiť každý, kto vlastní elektrickú prípojku :-!

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: televizní poplatky

Příspěvek od W463 »

ekvb píše:Buďte radi, u nás zo zákona musí platiť každý, kto vlastní elektrickú prípojku :-!
u vas je plno dalsich veci jinak :-/ :-!

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: televizní poplatky

Příspěvek od kolouch »

to je panečku zákoneček. když si ksakru
budu chtít nechat vymejt mozek zaplatím
si kabelovku, ale aby mi to stát nařizoval,
tož to ku.rva soudruzi ani omylem. :'(

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3789
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: televizní poplatky

Příspěvek od dako5 »

Buzeruje i rozhlas.Ten mi napsal stejný dopis,tak jsem jim napsal v textu a ne v přiloženým formuláři,že mě jejich médium nezajímá protože je zmanipulovaný a není v něm nic pro mě a mám rozsáhlou sbírku CD který mi stačí a pokud somrují příspěvky protože nejsou schopný se uživit,tak at´tu organizaci rozpustí.Ještě jsem se zeptal kdo jim dal moje osobní údaje a poslal doporučeně.Pak mi přišel docela rychle dopis,že údaje jim dávají ze zákona elektrikáři a že mám vyplnit formulář o tom že nemám rádoi atd......Už jsem nereagoval.Z televize prej taky cosi došlo,ale to zmizelo když si Zdenda hrál.Tu má bejvalka a platí ju,tak je mi po tom prd-nejsem vlastníkem.Stejně je tam prd a zmanipulovaný médium,tak za chtějí prachy???

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: televizní poplatky

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tady máte kdy musíte platit státní vymejvárně mozků od těch správných o:-)
https://www.novinky.cz/finance/487005-k ... latky.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A protože se už dlouho nezdražoval,tak si,,soudruzi,,ředitelé tv a rozhlasu ted říkaj aby ze zákona bylo zdražení fixováno na ,,inflaci,, :-!
https://www.novinky.cz/ekonomika/485811 ... latku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak se těšte na ještě dražší ale stoprocentně vyvážené zpravodajství i pro děti ]:->

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: televizní poplatky

Příspěvek od K2 »

bonzujou i kabelovky a pokud od nich odebíráte tv kanály a neplatíte poplatky za tv a rádio je otázka času kdy na vás dojde...chtěli jsme kdysi tento poplatek zcela zrušit a tv a rádio plně hradit ze st.rozpočtu ruku v ruce se zákazem jakékoliv reklamy v nich.... to jste měli vidět co se dělo...přitom jde o komickou částku v rámci našeho rozpočtu

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: televizní poplatky

Příspěvek od miluna »

Taky mi přišel tenhle vyděračskej bububudopis, tak jsem ho uklidil tam, kam patří. Do koše. Už vidím to městapo... buchbuchbuch otefšete, taty stadtpolizei kosten, jteme kontrolofat, jestli máte tóma telefízní pšijímač. Táhněte doprdele...

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: televizní poplatky

Příspěvek od fíkus »

Bohužel zákon je takovej, že jako odběratel elektřiny jsi automaticky poplatník televize a rozhlasu. A podle zákona jsi povinen pokud tě obešlou jim odpovědět. Když to neuděláš jsi dál plátce a nabíhá ti poplatek + úrok + vymáhání atd. A ČT je to u prdele, ti mají na vymáhání firmu. Bude tě to nakonec stát akorát prachy a čas a ten dopis jim stejně budeš muset poslat. Pořád se žvaní o elektronické době atd. a proč zrovna tohle nejde vyřídit po netu nebo telefonem.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: televizní poplatky

Příspěvek od miluna »

zákony, platné a neměnné jsou ty přírodní, tohle jsou v nejlepším nějaké zasrané vyhlášky, které si určitá skupina prosadila na úkor jiné bohužel snadno vydíratelné skupiny obyvatel...

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: televizní poplatky

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Na českou televizi se nedívám cca. 15 let,dívám se výhradně na satelit.Za satelit platím ale proč mám platit České televizi ?
V každém služ. autě je samozřejmě radio s CD,radio nepoužívám,jen CD,za to jsem zaplatil při jeho koupi a zase platím jo a ještě radio v ordinaci a televize v čekárně,kde dětem pouštím pohádky a televize nemá kanály pro běžný příjem.A čekám,kdy mě zažaluje ochrana aut. práv,neb dvě děti to už je asi veřejnost a to se nesmí.A když něco pustím vnukovi a jeho kamarádům to se asi také nesmí.
Nějak mi to hlava nebere.Je to podobné jako s deštěm,který dělíme na déšť podnikatelský a déšť občanský,za ten první se platí,když teče do kanalizace.

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: televizní poplatky

Příspěvek od W463 »

Ladislav.Lapáček píše:Je to podobné jako s deštěm,který dělíme na déšť podnikatelský a déšť občanský,za ten první se platí,když teče do kanalizace.
ano, tohle je pekny vymrd :-!

ekvb
vycházející hvězda
Příspěvky: 912
Registrován: pát 09.10.2009, 10:50
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Bydliště: Pezinok
Věk: 49

Re: televizní poplatky

Příspěvek od ekvb »

fíkus píše:Bohužel zákon je takovej, že jako odběratel elektřiny jsi automaticky poplatník televize a rozhlasu. A podle zákona jsi povinen pokud tě obešlou jim odpovědět. Když to neuděláš jsi dál plátce a nabíhá ti poplatek + úrok + vymáhání atd. A ČT je to u prdele, ti mají na vymáhání firmu. Bude tě to nakonec stát akorát prachy a čas a ten dopis jim stejně budeš muset poslat. Pořád se žvaní o elektronické době atd. a proč zrovna tohle nejde vyřídit po netu nebo telefonem.

potom ste na tom rovnako ako my... :-!
Odpovědět