odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od Džejár »

Chlape a co podnikání ?

Kupoval si onehdá nově starej stroj, máš asi nějakou autodopravu, jak to frčí ? nebo snad máš postrach živnostníka a to jsou zaměstnanci ?

ptám se jenom, že jsem sám automechanik, řidič dodávek, osobní řidič a když se nudím, tak cokoliv, z čeho tečou dongy a kdybych měl strávit delší dobu OFF, tak nevím, co by doma měli na jídlo.

a svěřit někomu moje dělání :D

když jsem měl z chůze po laně, kdy jsem zůstal viset nad vodou a měl zlomený koleno komplet, pak jsem 2týdne nemohl chodit a seděl na židli a štouchal kamaráda berlí, at si povolí to a tamto, zabralo to víc času, než bych si k tomu lehl já i s tou berlí :D

Hod se do kupy.

Na výživu kloubů a celkově užívám Gel Model, dělám si ráno čaj a do něj si dám lžičku. Je to čistá tekutá chrupavka a tak už přežívám nějakou dobu.

Dobrá věc je, že z kolena je meteostanice, když je vlhko, vrže, když bude pršet, tak bolí, když je moc sucho, tak v něm při pokleknutí zapíchá.

Autor tématu
big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od big.trucker »

no zatím je to tak že moje auto stojí, protože s tim zkrátka nikdo neumí, a sklápěčka a návěs jezdí, nicméně nejvíc peněz vydělávalo moje auto. takže nějak to funguje, hlady neumřu a o zaměstnance se mi stará dobrý kamarád. (ovšem naplno se teď projevilo, že zaměstnanci jsou opravdu jen zaměstnanci a nejsou absolutně nic schopni vyřešit vlastní hlavou, takže já mam telefon přišroubovaný k hlavě a řešim co můžu z postele.) bohužel jsem se dnes ještě dozvěděl že oči budu léčit asi ještě 2-6 měsíců, takže jen tak si do trucku nesednu. ( mam po otresu mozku na pravem oku zdvojene vidění) mam teda ještě leccos k řešení :-/

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od scout76 »

Tak to ti nezávidím. Já do práce chodím a zaměstnanci se musí pérovat,aby trošku fungovali. Každopádně,když auto stojí tak to žere koruny a vůbec ti to nezávidím. Tak držím palce,ať tě opraví do 100% stavu. Já ležel ve špitále po ochrnutí od pasu dolů pár dní a největší vítězství bylo,že jsem došel na hajzl a druhý,když mě pustili domů.

Btw. ještě že máš MBCC a zabiješ nějakej čas :D .

Autor tématu
big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od big.trucker »

jj, já jim taky imrvére stojim za prdelí a mam oči všude, ale teď to bohužel ze špitálu dost dobře nejde. V pátek by mě snad měli pustit domů, a po neděli bych mohl snad občas sednout do auta ty 2km dojet do práce a trochu to tam pofackovat...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od scout76 »

Ono to kolikrát pořádně nejde ani když v tom špitále nejseš :D .

Autor tématu
big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: odškodnění po dopravní nehodě, dotaz

Příspěvek od big.trucker »

to jo :D....
Odpovědět