MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Pokud ještě neznáte tohoto úpravce.... Tady je malá obrazová ochutnávka....a mohu Vám sdělit, že
na živo je to něco neuvěřitelného, je to kevlarový koncert a když to natočili, tak jsem musel uznat, brácho
ML 55 AMG zní, proti tomuhle, jako staré dobré "kadlakadlakadla" :x


BTW. Pro určitou orientaci...., výměna předního skla stojí u tohoto modelu něco málo přes 6.000,- éček ( ano, přes 150tis Kč)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od Thomas_124 »

Řekl bych, že to tu známe všichni a názor na toto máme vzácně dost jednotný *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od fokume »

jj vime co je mansory za kyc
na kufru to ma satelit ?

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od All-koholik »

Sorry, ale za mě těžkej hnus :-! Když tuning tak AMG, Maybach nebo Brabus :-*

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Že jo, jasnačka,svatá pravda, moje řeč, BINGO, ale možná ti, co si tam koupí třeba Géčko za 595.000,- éček nemají zas tak vysoké požadavky na kočárek, jako vy a jsou s tímto vozem smířeni, že to má jen 660 PS, že tomu počítač nedovolí to pořádně rozjet, třeba jsou prostě jen skromnější, přežijou, že stejný vůz má ještě 14 lidí, i když určitě ne
u nich na vesnici, ale na celém světě a navíc, jak zpívá Nohavica "Když nemáš vkus, kup si hubertus..." í... 007

Určitě znají staré české přísloví : Za málo peněz, málo muziky


A pro ty, kteří si nemusí utírat pozvracenou klávesnici ještě uvádím, že se jedná o limitovku
MANSORY SLS AMG Cormeum a měla premiéru v roce 2011 na Ženevském autosalonu, jak jinak, jistě se tam
v poklidu zařadil po boku ostatních vystavujících zoufalců ...
Naposledy upravil(a) solitaire dne sob 06.10.2018, 20:17, celkem upraveno 2 x.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od Thomas_124 »

To jsou lidé, kteří si myslí, že si za peníze koupí vkus, ale opak je pravdou. Je to fialový hnus pro šejky, kteří kdyby neměli ropu, tak dodnes jezdí na velbloudech.
fokume píše:..na kufru to ma satelit ?
To bude dvbt *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od fokume »

presne tak, driv to byla elegantni skryta sila, kdy ta auta vypadala na prvni pohled obycejne, bohuzel potom to zacli masivne kupovat hlavne arabaci a rusaci a stal se z toho kolotoc :-!

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od scout76 »

To je škaredý jak cigánský hračky a je mi zadku kolik to stojí nebo kolik to má koní. Vrchol nevkusu :-! .

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od sněhulák »

Dívám se, že Mansory má i spoustu jinejch projektů. Takhle doprasil Veyrona
" onclick="window.open(this.href);return false;

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od popelnice »

Bejt to v nafte tak bych to bral hned *jokingly*

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Tady je, pro zajímavost stejné SLR, jako roadster, v edici Stirling Moss... Takže, podle místních "arbitr elegance", tohle je HUJ a tamto FUJ, tak jo, když už si nutně musíte tady vybíjet nevím proč nevím co, připomínáte mi býka, co si nemůže pomoct, kdykoliv zašustí toreador s praporem...Ikdyž je to takový příměr-nepříměr..., býk neví, že mu to toreador dělá naschvál, jde do toho až do smrti, je to pudový....Vy zase asi nevíte, že já sem ty témata nedávám proto, abyste se do nich za každou cenu naváželi, tak nějak nechápu, proč se , zuby-nehty , musíte pořád proti něčemu vymezovat, přece nejde o život, naopak, a až půjde o život, zdechnete stejně, jako já...

Toho Stirlinga Mosse jsem sem dal z prostého důvodu... I moje máti, byť má kvůli zákalu fakt už jen zbytky zraku a navíc opravdu není žádný motorista odtušila, že oba tyto vozy mají velmi podobnou masku i zadní část a já dodávám, že míru rozdílnosti vnímám asi jako rozdíl mezi w210 face a předface... A co se týká boku u Mansoryho a tvrzení, že "dříve byla auta v tuningu decentnější, no jistě, téměř vše bylo decentnější, nejen auta, rozežraný lidi existovali ale i tehdy a pokud ti "rozhořčení kritici " , byť v sedmdesátých letech jezdili s velkou pravděpodobností tak maximálně na skládačce okolo baráku a to ještě jen , když měla máma otevřený okno z kuchyně chtějí, mohou si oživit falešné vzpomínky třeba nahlédnutím do dobových německých časopisů Auto, motor und sport, najdou tam spousty tuningů s laminátovými kity ze všech stran, za které by se nemusel ani Mansory stydět, nakonec ani Strosek, Gembala, Irmscher,Hamman, Steinmetz atd atd atd nebyli tehdy jiní...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) solitaire dne ned 07.10.2018, 12:04, celkem upraveno 1 x.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Ať se na ta auta dívám z jakého chci úhlu, nějak mne žádné z nich neuráží... a ani bych se asi neuměl o úpravci, který podstatně zvedne výkon vozu, odladí kompresor, podvozek atd a ještě sám navrhne a vyrobí kompozitní karoserii a sníží tím už tak extrémní úsporu hmotnosti o 90kg ( v segmentu, kde je každý kg dilematem), sníží podvozek o 2cm atd atd..., napsat, že je kolotočář, jak asi lze vaše odsouzení volně přeložit...

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od m666 »

Na čem frčíš netuším. Měl bys toho brát ale maximálně jen půlku. To se týká skoro všeho, co na tyhle stránky píšeš.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Nechej si své feťácké zkušenosti pro své děti, dnes je těžká doba,já to ustojím i bez nich... 8)
Přesto by bylo možná dobrý sem postnout na tebe i email, to aby i ostatní mohli na tebe přesměrovat
přestřelený smažky, pokud je někde objeví se povalovat *thumbs up*

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od enougher »

Asi takhle
kdyz jim to nekdo zaplati tak je to jeho vec...
kdyz se nekde ukaze je to vizitka majitele

Akorat nevim proc ma to auto takovou lopatu na kufru kdyz se vseobecne vi ze lopata snizuje nejvyssi rychlost
Odpovědět