Co se stalo s uměním...?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od viano »

ta Katy Perry má náhodou dobrej výstřih *jokingly*

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od Fusion »

Že se nedají sehnat restauratéři a řemeslníci, to jsou jen prdy do éteru.
Akorát po nich každej chce, aby pracovali za polívku a pivo, proto věci odmítají.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od Petr H. »

vzhledem k všeobecné debilizaci naší společnosti, začíná být nedílnou součástí obchodního jednání násada od krumpáče. Aby se případný zmrdočech dal hned za tepla přetáhnout přes hřbet.. !!! Až začne zoufale žadonit a kňučet o nižší cenu..

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od kejb »

Fusion píše:Že se nedají sehnat restauratéři a řemeslníci, to jsou jen prdy do éteru.
Akorát po nich každej chce, aby pracovali za polívku a pivo, proto věci odmítají.
Kdo je šikovnej, má tolik zakázek, že nový nepřijímá, případně hooodně dlouhý dodací lhůty...

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Nejde o peníze ani o čas,to je na nich,co si řeknou a do kdy udělají,s tím problém nemám.Mám problém s tím,že nejsou,nebo nechtějí,protože já to chci takto a oni to chtějí udělat jinak.Tak to bude dělat jiný člověk v jiné zemi,konečně krb mi stavěl Rus,který žije u nás a pracuje ve Francii,nádherná práce s kamenem,termíny,moje připomínky,jeho názor a výsledek je parádní.Něco kutím na zahradě,potřeboval jsem bagr,tel. vedení moc nízko,on to vyřešil sám a za pár minut a pak mi předvedl,jak lžící zavře (zastrčí) otevřenou krabičku sirek.Takže furt platí,že Češi umí,ale jen někteří a někdy a .....................

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Ladislav.Lapáček píše:Nejde o peníze ani o čas,to je na nich,co si řeknou a do kdy udělají,s tím problém nemám.Mám problém s tím,že nejsou,nebo nechtějí,protože já to chci takto a oni to chtějí udělat jinak.Tak to bude dělat jiný člověk v jiné zemi,konečně krb mi stavěl Rus,který žije u nás a pracuje ve Francii,nádherná práce s kamenem,termíny,moje připomínky,jeho názor a výsledek je parádní.Něco kutím na zahradě,potřeboval jsem bagr,tel. vedení moc nízko,on to vyřešil sám a za pár minut a pak mi předvedl,jak lžící zavře (zastrčí) otevřenou krabičku sirek.Takže furt platí,že Češi umí,ale jen někteří a někdy a .....................
Jo! *thumbs up* Už jsem asi moc starej ]:->

Laďa-K
vycházející hvězda
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21.09.2008, 12:02
Auto: Mercedes-Benz 350SLC
Bydliště: Šumperk
Věk: 50

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od Laďa-K »

Umění pořád žije! V Praze na Náměstí míru vystupují veřejně a zdarma jen ti nejlepší umělci! " onclick="window.open(this.href);return false;

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo s uměním...?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Tývole ....... @=
Odpovědět