ČKP

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

ČKP

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Včera jsem dostal dopis od ČKP,že jedno z aut nemělo od 1.4 do 22.6. pojistku.Blbost,samozřejmě,dokonce jeden týden,kdy jsem měnil pojišťovnu bylo auto vlastně kryto 2x.Zaplaťte něco málo přes 7 000,složenka přiložena.Že prý " naše informace od pojišťoven " volám tam,chci vysvětlení,dáma velice komisní,na vše odpovídá,podle směrnice bla bla,dle zjištění bla bla,dle zákona bla bla.Ale ten paragraf,co citovala,se týká věci jiné.No nic,pošlu jim kopii zel. karty.
Leč slovy právníka jedná se o podvod,záměrné uvedení omyl s následným obohacením vycházející z neověřených zdrojů.Podobné dopisy dostávám,třeba účtujeme Vám za inserci vaší firmy,dodatek k pojištění podnikatelů,za práci na vašem....................nikdy jsem s těmito nic nepodesal,reklamu jako lékař mít nesmím.Mám 100 a 1000 chutí jít do práv. sporu a těmto šmejdům zatnout tipec,samozřejmě s masivní medializací,ale vykašlu se na ně,pokud by se ozvali po druhé,pak to právníkovi dám.
Setkali jste se s těmito praktikami? Vaše reakce ?

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP

Příspěvek od Přemek Doležal »

Láďo, pokud má auto SPZ, platit Musíš.
Bez placení pouze depozit. ]:->
Pokud jsi platil, máš doklady, pošli je do prdele.
@}->--

Autor tématu
Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ČKP

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Přemku všechna moje auta jezdí,nemám depozit,vše má plné pojištění,platím dále sil. daň podnikatelskou,dále za každé radio v autě podnikatelském,platím jako mourovatej,každý auto má svoje desky,tam je vše od účtů a pojistek až k STK.Mám rád pořádek.Ale neposlal jsem je do prdele,páč jsem absolventem " Kinderstube " poslal jsem je do Neumětel za Horymírem a Šemíkem ač jsem chtěl napsat " vyserte si voko šmejdi "

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP

Příspěvek od Přemek Doležal »

... a voni si ho vysrali, no a mě to tady teče po klávesnici, ....doboha.
[:-}

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: ČKP

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Ano to jsou oni,jak jsme je znali ]:->
Taky jsem snima dřív válčil,pak otu možnost ojebávat a vydírat přišli,no tak dali ,,tlačenku,,našim čestným zákonodárcům a výsledek se dostavil,máme je tu zpět a se stejným chováním jako před léty o:-)
Bohužel jak jsem mluvil spár lidma v ulici,tak ani neví,že už to zase mají zpátky a oni mají spokojeně auta na zahradě u chalupy-chaty,nejezdí snima,ale ani neplatí,tak jsem je hned varoval.
No nevím,když jim to dávali,tak se v tv zapřísahali,že už se nikdy nebude opakovat co dělali a byli proslulí před léty,tak možná by mohlo se spojit s nákou tv,oni si v okurkové sezoně něco natočí a upozorní ty nevšímavé na návrat vyděračů se státním povolením okkrádat *thumbs up*
jinak tohle se o starých známých šmejdech píše-
http://owww.cz/jak-jsem-vyhral-svuj-mal ... jistitelu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

tiiim80
hvězdička
Příspěvky: 104
Registrován: sob 02.08.2008, 21:38
Auto: 123 280CE,210 270CDI,211 220CDI,124 2,5 TD (20V)
Bydliště: Hradec Králové

Re: ČKP

Příspěvek od tiiim80 »

bohužel zaplaceno za pionýra 1500 kč (moje hloupost) a nyní se ozvali se 4000 kč na felicii mesíc nepojistenou přechází na kupujícího.

ondra80
vycházející hvězda
Příspěvky: 554
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:29
Auto: GL 500 X164
Bydliště: Praha 10
Věk: 44

Re: ČKP

Příspěvek od ondra80 »

Ty kráso, teď jsem se opotil jak prase. Od kdy to platí? Taky mi někde stojí auto s RZ a bez povinnýho. Ale už hooodně dlouho. Teď nevim, jestli na to rychle něco uzavřít, nebo na to prdět. Ale oni tak i tak se toho dřív nebo později domáknou, co? Auto bylo psaný na fotra, naši se před lety rozvedli a auto v rozsudku klepli matce. Takže dle TP je majitelem fotr a dle rozsudku matka. Ta je uplně mimo tuto problematiku, takže si to teď musim vzít na hrb já a nasypat si popel na hlavu. Je na to nějakej ceník kolik si počítaj za den?
Dík Ondra

Autor tématu
Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ČKP

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ondro cca 80 Kč denně a nějaké příplatky,ceník je prý dle kubatury auta.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: ČKP

Příspěvek od DonaldSkrblik »

ondra80 píše:Ty kráso, teď jsem se opotil jak prase. Od kdy to platí? Taky mi někde stojí auto s RZ a bez povinnýho. Ale už hooodně dlouho. Teď nevim, jestli na to rychle něco uzavřít, nebo na to prdět. Ale oni tak i tak se toho dřív nebo později domáknou, co? Auto bylo psaný na fotra, naši se před lety rozvedli a auto v rozsudku klepli matce. Takže dle TP je majitelem fotr a dle rozsudku matka. Ta je uplně mimo tuto problematiku, takže si to teď musim vzít na hrb já a nasypat si popel na hlavu. Je na to nějakej ceník kolik si počítaj za den?
Dík Ondra
Nevím jak přesně to funguje,ale snad náká možnost,jakože doložíš jak fotky,tak svědecky-třeba někým z úřadu vesnice kde se vůz nachází,nebo čestným prohlášením souseda,že sním nejezdíš,pak to snad jde se vyhnout tomu penále.
Jinak platí to od 1.1.2018,takže cirka 8-měsíců ;)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP

Příspěvek od scout76 »

Myslím,že na nějaký čestný prohlášení a přísahu kadí. Pokud je to nějaká pelešina bezcenná(což je dnes většina aut starších 15 - ti let). Dopuručuji zlikvidovat a je po starostech.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP

Příspěvek od Přemek Doležal »

DonaldSkrblik píše:
ondra80 píše:Ty kráso, teď jsem se opotil jak prase. Od kdy to platí? Taky mi někde stojí auto s RZ a bez povinnýho. Ale už hooodně dlouho. Teď nevim, jestli na to rychle něco uzavřít, nebo na to prdět. Ale oni tak i tak se toho dřív nebo později domáknou, co? Auto bylo psaný na fotra, naši se před lety rozvedli a auto v rozsudku klepli matce. Takže dle TP je majitelem fotr a dle rozsudku matka. Ta je uplně mimo tuto problematiku, takže si to teď musim vzít na hrb já a nasypat si popel na hlavu. Je na to nějakej ceník kolik si počítaj za den?
Dík Ondra
Nevím jak přesně to funguje,ale snad náká možnost,jakože doložíš jak fotky,tak svědecky-třeba někým z úřadu vesnice kde se vůz nachází,nebo čestným prohlášením souseda,že sním nejezdíš,pak to snad jde se vyhnout tomu penále.
Jinak platí to od 1.1.2018,takže cirka 8-měsíců ;)
Od 1.1.18, za den kolem 70,- Ká *tired* :'( @=
Odpovědět