Blbosti z EU

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

Ruština je slyšet stejně jako angličtina třeba v Praze. Lázně rusa lákají a rus se nechová nikde slušně. Je to dobytek a ne lidský tvor. Ten kostel je vyjímka je to na zastupitelích města,aby to Ivanovi zbourali nebo případně zapálili 009 ,ale je to mimo město.

Fusion - já jen,že si tu psal něco LGBT :D ,ale ty tvoje nálepky si spousty občanů zaslouží.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od 09medved »

scout76 píše:Fusion - hele nelepil si náhodou před pár lety nálepky "Parkuješ jak zmrd" :D ?


Ještě k tomu parkování - češi jsou skutečně přeborníci v parkování a nemusí se hledat dlouho.Stačí se projít okolo baráku a hned máte vítěze *thumbs up* Je to už takový národní zvyk klasický parkování v druhý řadě a nebo parkovat jedním autem na místě pro dvě .Tady se pak nějaký samolepky stejně míjí účinkem *tired* Jo a blbě parkujou i venkovský,nejen "pražáci" :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak to bylo bohužel jasný ve chvíli před jmenovánímdo funkce ministra,,petříčka,,vždyt dělal pochemu v EU bordel-centrále podržtašku,takže ten ani nemá kule na to ho z ministerstva vyhodit :-!tak určitě zněla jejich dohoda,když zjistili,že ten šmejd vítačskej neodbytnej vlezlej neprojde o:-)

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak ted z našich luhů a hájů,ikdyž jde v podstatě i o EU a její pokrytectví,že žijem v demokraciji a svobodě,kde se může majitel svobodně rozhodnout jak a v čem bude podnikat a tedy i v jeho právu majitele koho přijme at už jako svého zaměstnance,kterýmu svěřuje svůj majetek k dispozici anebo koho do svého podniku pustí jako zákazníka :x
Tato práva samozřejmě majitel podnikající v jakémkoli oboru v EU nemá a dle názoru státu a jeho pomocných donucovacích prostředků mít ani nesmí-tomu se říká,,západní demokracie,,viz tento případ, ]:-> já mu fandím,ale jak stím státním a nadřazeným ,,gender-korektivním,,vlezprdelnictvím EU dopadne to nevím :(
https://www.novinky.cz/ekonomika/488919 ... inaci.html" onclick="window.open(this.href);return false;

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

To je slabý. Já čekal,že někdo dostal koule dát si na živnost "White only" 009 .

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Chacha,to by si dnes troufl snad už jen vyslovený provokatér,by tam hned okupovali všechny naše slavné demokraticky vyvážené tv a ostatní novinářské splašky gender a havlojidní občanům prospěšné nezávyslé příspěvkovky a celý náš přátelský a neuvěřitelně pracovitý národ spoluobčanů,kdysi zvaný cigáni,dnes už neexistuje,tak na jeho místo nastoupil EU a světem sluníček uznaný mezinárodní,ale nikým nechtěný národ romů ]:->
Ostatně nedávno jsme jako celý národ čechů byli oficiálně mezinárodně uznáni za silné rasisty,kteří si ,,představte si to,,dovolí ignorovat světovou filmovou hvězdu z nákýho bolyywoodu,která poctila svou návštěvou i se svou jistě stejně pracovitou rodinkou,jedno známé české café a ta drzost-nikdo si ho nevšiml celých dlouhých 6 minut,ani pořvávání na obsluhu a jiné jistě kulturní upozornění,že přišla velká hvězda a je jistě velkou ctí i okamžitě vyrazit,nejlépe kleče po kolenou a s hlavou skloněnou vstříc a ihned jim plnit přání,no a představte si ti čeští rasisti si ho ani nevšimli,no to je drzost a jsou to rasisti *jokingly*
Smutný je bohužel zkutek který po zveřejnění jeho ,jistě genderově vyváženého nestranného posudku na internetových sítí,že pravý čech pan majitel,zareagoval tak štítivě podlézavě vlezprdela,že bubákovi projevil nejen veřejnou omluvu a že si to se zaměstnanci vyřídí,ale ještě,,jako odškodné,,za jistě silnou psychickou újmu mu zaslal velký dort-tak at se nažere a zamě bych panu majiteli vzkázal-,,mimochodem je to známá bukvice,,-že když bude jeho podnik jediným v celé Praze,nebo celé čr,tak já bych nepřekročil práh :-!
Takže odted chodí bubu do restaurací se stopkama a ty se personále třeste,pokud budou čekat jen malou chvílku :D
https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/2396 ... -na-cesko/" onclick="window.open(this.href);return false;

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od fokume »

co to je za zpiceninu, rikat nekomu havloid

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Thomas_124 »

Pozor, ten mamlas říká havlojid, pravděpodobně myslí havlojed, ale daleko spíše nemyslí vůbec *jokingly*

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od metrák66 »

fokume píše:co to je za zpiceninu, rikat nekomu havloid
Čokl kterej štěká nekouše.Já jsem si myslel,že tu dobu co tu čoklík nebyl piloval češtinu a vono houno ]:->

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já někde četl,že dlouhodobě zaparkovaná auta bez technické ( myšleno běžná stání na ulici,sídlištích) musí zmizet.To bych uvítal,v ulici máme taková auta 2 a jen zabírají místo a jedno mi stojí před domem léta a mí pacienti nemají kde parkovat.Stojí tam více než 3 roky,vrak sice s číslem,ale gumy na placku.Chtěl jsem to řešit s měšťáky,ale není na chodníku,není překážkou.Chtěl jsem od dopr. policie a města ceduli parkování pro pacienty,invalidy atd od 8.00 do 16.00.Ano,ale za poplatek řádově v deseti tisících ročně a ten vrak odstraníme.Tak tam stojí stále.

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od kolouch »

stačí světlice a až odjedou hasiči,
vrak bude podle platných směrnic
odstraněn co by neb.odpad. :x

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

To mě napadlo též,jsem i náležitě vybaven ale od toho krámu by chytil můj plot a to tedy nééé.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

V jedné diskuzi plačete, že stát šikanuje majitele starých aut, v dalším navrhujete podpálení cizího majetku, protože ho považujete za vrak.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Staré auto nebo vrak ? Já mám stará auta,nejsou prorezlá,fungují,jezdí,mají technickou.Nikomu nepřekáží,nikoho neomezují.To o kterém jsem mluvil je vrak,oprava nemožná pro celkové proreznutí,stojí tam 3 roky,pomalu z něj vytéká olej.
Myslím,že to bylo uchopeno chybně,neb zde byla řeč o starých,fungujících autech,která dokud mají technickou mohou do provozu,byť je tu omezení vjezdu do měst,což chápu bez dalších námitek.
Tento vůz-vrak by byl již odstraněn,ale jak mi řekli měšťáci,změnil se zákon co je a co není vrak,nyní je to podstatně jiné.

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od kolouch »

Fusion píše:V jedné diskuzi plačete, že stát šikanuje majitele starých aut, v dalším navrhujete podpálení cizího majetku, protože ho považujete za vrak.
v katastru našeho "města" se nachází
více než 100 takových majetků (alespoň podle
údajů naší MP)a nezlob se na mě,
tvoje úvaha v kontextu se zbytkem starý fiesty
bez oken a kol stojící na veřejném prostranství
je trošku mimo mísu.
Odpovědět