Blbosti z EU

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Thomas_124 »

Fusion píše:Názor by to byl, kdyby lepení věcí na SPZ bylo diskutabilní. Pokud si někdo myslí, že nalepit kroužek je pořádku, co by pak bránilo někomu tvrdit, že přelepit písmeno nebo číslo je taky v pořádku?
Nic nesvědčí tomu, že by tak bylo zákonem dáno, aby jaksi chránil proti téměř neviditelnýmu protestu přešrtnutí vlajky.
Nemáš náhodou přelepené číslice černou reflexní folií, aby rz nebyla na fotce s bleskem čitelná?

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Nemám, protože nemáme krom pár vesnic v okolí fotoradary. Ale fungovalo to.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:To jsou prkotiny,co se... mě je situace v Kar.Varech.Je to české město nebo ruské ? Co tam sedí na radnici za lidi,kteří toto dovolí.
Ve Varech žije míň rusů než v Praze. Je potřeba rozlišovat turisty a ty co podnikají a žijí v K.Varech. Kecy,že jsou Vary celý ruský jsou stejná hovadina jako,že Čína kupuje(nebo kupovala) velkým ocel. Btw. většinu nemovitostí ve Varech teď nakupují rákosníci.

Fusion - hele nelepil si náhodou před pár lety nálepky "Parkuješ jak zmrd" :D ?

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Ano, to taky fungovalo.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re scout Ve Varech jsem sloužil,VÚ 5640 voj. nemocnice,hned vedle byl ruský kostel.Pár Rusů jako turisti,žádné ruské nápisy,směrovky atd.Mám na mysli stavbu rusk.podnikatele,tu dřevěnou i s kostelíčkem a další,co do Varů architekt. nepatří.Několikrát jsem tam po revoluci byl a na ulici jen slyšet ruštinu. Mám několik pac. z Varů,ti říkají dost otřesné věci o ruském klimatu a koloritu.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

Ruština je slyšet stejně jako angličtina třeba v Praze. Lázně rusa lákají a rus se nechová nikde slušně. Je to dobytek a ne lidský tvor. Ten kostel je vyjímka je to na zastupitelích města,aby to Ivanovi zbourali nebo případně zapálili 009 ,ale je to mimo město.

Fusion - já jen,že si tu psal něco LGBT :D ,ale ty tvoje nálepky si spousty občanů zaslouží.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od 09medved »

scout76 píše:Fusion - hele nelepil si náhodou před pár lety nálepky "Parkuješ jak zmrd" :D ?


Ještě k tomu parkování - češi jsou skutečně přeborníci v parkování a nemusí se hledat dlouho.Stačí se projít okolo baráku a hned máte vítěze *thumbs up* Je to už takový národní zvyk klasický parkování v druhý řadě a nebo parkovat jedním autem na místě pro dvě .Tady se pak nějaký samolepky stejně míjí účinkem *tired* Jo a blbě parkujou i venkovský,nejen "pražáci" :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak to bylo bohužel jasný ve chvíli před jmenovánímdo funkce ministra,,petříčka,,vždyt dělal pochemu v EU bordel-centrále podržtašku,takže ten ani nemá kule na to ho z ministerstva vyhodit :-!tak určitě zněla jejich dohoda,když zjistili,že ten šmejd vítačskej neodbytnej vlezlej neprojde o:-)

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak ted z našich luhů a hájů,ikdyž jde v podstatě i o EU a její pokrytectví,že žijem v demokraciji a svobodě,kde se může majitel svobodně rozhodnout jak a v čem bude podnikat a tedy i v jeho právu majitele koho přijme at už jako svého zaměstnance,kterýmu svěřuje svůj majetek k dispozici anebo koho do svého podniku pustí jako zákazníka :x
Tato práva samozřejmě majitel podnikající v jakémkoli oboru v EU nemá a dle názoru státu a jeho pomocných donucovacích prostředků mít ani nesmí-tomu se říká,,západní demokracie,,viz tento případ, ]:-> já mu fandím,ale jak stím státním a nadřazeným ,,gender-korektivním,,vlezprdelnictvím EU dopadne to nevím :(
https://www.novinky.cz/ekonomika/488919 ... inaci.html" onclick="window.open(this.href);return false;

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

To je slabý. Já čekal,že někdo dostal koule dát si na živnost "White only" 009 .

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Chacha,to by si dnes troufl snad už jen vyslovený provokatér,by tam hned okupovali všechny naše slavné demokraticky vyvážené tv a ostatní novinářské splašky gender a havlojidní občanům prospěšné nezávyslé příspěvkovky a celý náš přátelský a neuvěřitelně pracovitý národ spoluobčanů,kdysi zvaný cigáni,dnes už neexistuje,tak na jeho místo nastoupil EU a světem sluníček uznaný mezinárodní,ale nikým nechtěný národ romů ]:->
Ostatně nedávno jsme jako celý národ čechů byli oficiálně mezinárodně uznáni za silné rasisty,kteří si ,,představte si to,,dovolí ignorovat světovou filmovou hvězdu z nákýho bolyywoodu,která poctila svou návštěvou i se svou jistě stejně pracovitou rodinkou,jedno známé české café a ta drzost-nikdo si ho nevšiml celých dlouhých 6 minut,ani pořvávání na obsluhu a jiné jistě kulturní upozornění,že přišla velká hvězda a je jistě velkou ctí i okamžitě vyrazit,nejlépe kleče po kolenou a s hlavou skloněnou vstříc a ihned jim plnit přání,no a představte si ti čeští rasisti si ho ani nevšimli,no to je drzost a jsou to rasisti *jokingly*
Smutný je bohužel zkutek který po zveřejnění jeho ,jistě genderově vyváženého nestranného posudku na internetových sítí,že pravý čech pan majitel,zareagoval tak štítivě podlézavě vlezprdela,že bubákovi projevil nejen veřejnou omluvu a že si to se zaměstnanci vyřídí,ale ještě,,jako odškodné,,za jistě silnou psychickou újmu mu zaslal velký dort-tak at se nažere a zamě bych panu majiteli vzkázal-,,mimochodem je to známá bukvice,,-že když bude jeho podnik jediným v celé Praze,nebo celé čr,tak já bych nepřekročil práh :-!
Takže odted chodí bubu do restaurací se stopkama a ty se personále třeste,pokud budou čekat jen malou chvílku :D
https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/2396 ... -na-cesko/" onclick="window.open(this.href);return false;

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od fokume »

co to je za zpiceninu, rikat nekomu havloid

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Thomas_124 »

Pozor, ten mamlas říká havlojid, pravděpodobně myslí havlojed, ale daleko spíše nemyslí vůbec *jokingly*

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od metrák66 »

fokume píše:co to je za zpiceninu, rikat nekomu havloid
Čokl kterej štěká nekouše.Já jsem si myslel,že tu dobu co tu čoklík nebyl piloval češtinu a vono houno ]:->

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já někde četl,že dlouhodobě zaparkovaná auta bez technické ( myšleno běžná stání na ulici,sídlištích) musí zmizet.To bych uvítal,v ulici máme taková auta 2 a jen zabírají místo a jedno mi stojí před domem léta a mí pacienti nemají kde parkovat.Stojí tam více než 3 roky,vrak sice s číslem,ale gumy na placku.Chtěl jsem to řešit s měšťáky,ale není na chodníku,není překážkou.Chtěl jsem od dopr. policie a města ceduli parkování pro pacienty,invalidy atd od 8.00 do 16.00.Ano,ale za poplatek řádově v deseti tisících ročně a ten vrak odstraníme.Tak tam stojí stále.
Odpovědět