Blbosti z EU

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Dovolím si založit toto téma,které by sjednotila a snad i spřehlednila všechny blbosti,kterýma nás tahle západní RVHP ted a v budoucnu bude zásobovat-i s pomocí toho neodbytného europoslance a korytáře ze stáje socánků vítače bubáků Poheo o:-)
Tak ted mě rozesmálo-mě protože se mě to netýká-ale někoho odsud třeba bude ,prostě tato echte byrokratická EU začíná jednat o zavedení povinného ručení i pro malá dětská el,autíčka,no nevím,kdoby z rodičů riskoval a pustil své děti jezdit autíčkem na silnici do toho provozu,jo asi v náký slepý se děti budou prohánět...
https://www.novinky.cz/domaci/476108-po ... omise.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od K2 »

….protože Pocheho znám a dost dlouho, pleteš se skoro úplně ve všem...osobně jsem rád, že se našel někdo, kdo hodil za hlavu pohodlný život a šel do těch dvou sráčů a ukázal jim, že taky občas bude skákat někdo jiný než všichni kolem nich...vůbec netušíš, co je to za risk něco takového udělat 8)
K těm autíčkům - přál bych ti zažít, jak moc je lid obecný naprosto a úplně blbý 009

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Co je na tom špatnýho? Mám na autě čáru evidentně od řídítek, takže bych to zavedl aji cyklistům. Pokud se na silnici/chodníku/parkovišti motají takový věci, ať platí. Rizikovost bude nízká, částka směšná, tak může být aji součástí prodejní ceny.

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Fusion píše:Co je na tom špatnýho? Mám na autě čáru evidentně od řídítek, takže bych to zavedl aji cyklistům. Pokud se na silnici/chodníku/parkovišti motají takový věci, ať platí. Rizikovost bude nízká, částka směšná, tak může být aji součástí prodejní ceny.
Ano kolaři jsou na silnicích a ve městech hlavně na chodnících desítky až stovky a svou nebezpečnou jízdou způsobují nehody by to už dávno měli mít co si na něm po nehodě vemeš..hlava praskne a šlus o:-) a když to přežije,tak zdrhne *stop*
Ale dětských autíček jsem na silnici moc neviděl...to jako budou dělat zákon kvůli pár kusům co se někde v provozu pohybuje,to je stejný,jak unás někde kde mají losy si vydupali značku co upozornuje na jejich pobíhání,to by mohl mít značku-zákon každej ,,jouda,, *jokingly*

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Nic si nevydupali. Byl to návrh na novou značku a ten se nikdy nedořešil. Z toho je vidět tvůj přístup k informacím. Řekne ti to Borhyová nebo novinky.cz a ty to bereš za svatou pravdu.

Dětských autíček jsi třeba na silnici moc neviděl, za to po chodnících (kde oprávněně parkují auta) se jich pohybuje dost. Kvůli výšce to ale není taková tragédie. Větší hrůzu mám z nákupních vozíků, obzvlášť když hloupí rodiče nechají děcko vozík tlačit. Náraz vozíku do auta je škoda klidně za 30 tisíc a chtěl bych vidět jak se s něma dohaduješ. V tomto případě by měl připojištění mít obchod/vlastník parkoviště.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

Čenda píše:Jasně, ještě bych zavedl plošný povinný ručení na nákupní košíky, zipy na bundách, dědkovský hole, sáňky,... A samozřejmě na všechny děti, kočky, slepice. A vymyslel bych na to sedm různých formulářů. Ale to bych musel být napřed DEBIL. :-!
*thumbs up* přesně. Je vidět co tam sedí za kkty,kteří už roupama neví coby. Pana Pocheho samozřejmě mezi ty kundy počítám taky. On a Konečná měli emotivní vystoupení o tom jak jsou starý auta nebezpečný pro lidský zdaví. Tak až tu budete píčovat,že chtějí dát zaracha starým autům,tak si na pana Pocheho vzpomeňte jakej je to bijec za občana ČR. Pro mě je to karieristickej sráč třeba jako Václav Klaus sr.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Já nevím, jestli jste si ten článek četli nebo skočíte na Mirův výklad.
V návrhu změny není řečeno “dětská autíčka”, on si to tak vyložil ten Pomatoušek.
„Podle této definice by se pak povinné ručení mělo vztahovat nově nejen na segwaye a elektrokola, která reálně mohou působit vážnější škody, ale i na elektroautíčka pro děti nebo různá podomácku vyrobená vozítka, což vyvolá řadu komplikací zejména pro spotřebitele,” uvedl šéf asociace Jan Matoušek.
Podle mě je českým zákonem jasně dáno, co to je “motorové vozidlo určené primárně pro přepravu”. Ale jestli někdo věří, že se policajt bude pátrat po pov. ruč. na dětský autíčko, pak by si měl dát studenou sprchu.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od scout76 »

Já ty chujoviny nečtu,ale kdyby vyšlo nařízení EP,že se povinný musí platit na tříkolky,tak mě to nijak nepřekvapí. ještě,že mám velký děti 009 .

stanek
hvězdička
Příspěvky: 89
Registrován: pát 01.08.2008, 11:26
Auto: VOLVO V70 MB W204
Bydliště: tachov
Věk: 51

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od stanek »

Fusion píše:Co je na tom špatnýho? Mám na autě čáru evidentně od řídítek, takže bych to zavedl aji cyklistům. Pokud se na silnici/chodníku/parkovišti motají takový věci, ať platí. Rizikovost bude nízká, částka směšná, tak může být aji součástí prodejní ceny.
Parkujn kde nejezdí kolaři *jokingly*

stanek
hvězdička
Příspěvky: 89
Registrován: pát 01.08.2008, 11:26
Auto: VOLVO V70 MB W204
Bydliště: tachov
Věk: 51

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od stanek »

Čenda píše:Jasně, ještě bych zavedl plošný povinný ručení na nákupní košíky, zipy na bundách, dědkovský hole, sáňky,... A samozřejmě na všechny děti, kočky, slepice. A vymyslel bych na to sedm různých formulářů. Ale to bych musel být napřed DEBIL. :-!
Naprosto souhlasám *thumbs up*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Thomas_124 »

K2 píše: ...přál bych ti zažít, jak moc je lid obecný naprosto a úplně blbý 009
Tak to říkáš fakt tomu pravému...

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od K2 »

Čenda píše:Pocheho neznám osobně, ale co jsem si o něm přečetl z různých zdrojů, tak je to stejný ksindl, jako všichni, co s ním táhnou za jeden provaz.
Pokud věříš novinám, televizi a rádiu, musí ti být jasné, že marťani tu žijí s námi, země je placatá, Elvis není mrtvý a rakovina se léčí inhalací bylinek 009

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Pokud někdo projeví svobodné vyjádření nesouhlasu s pošahanou EU,bude potrestaný :x
https://www.garaz.cz/clanek/za-preskrtn ... &source=hp" onclick="window.open(this.href);return false;
proto miluji na svých autech staré české spz,ty původní-před rokem vstupu 2004-,kdy jsme byli ještě svobodnou zemí s vlastní státností o:-)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

Svoboda projevu samozřejmě neznamená právo sousedovu fasádu posprejovat svým názorem. To by mohlo dojít aji takovýmu retardovi, jako seš ty. SPZ vydává stát a nese sebou určitý pravidla. Zákaz přelepování a upravování SPZ platil dávno před vstupem do EU a podstatou zákazu není omezovat svobodu slova. Klidně si můžeš přes celej kufr vylepit přešrtnutou EU, když chceš ze sebe veřejně dělat duševního chudáka.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Blbosti z EU

Příspěvek od Fusion »

A já si zas dokážu představit, že bys ani za 2. sv. neuměl rozlišit mezi bonzováním a snahou vysvětlit pomalejším, že taková forma protestu je stupidní.
Odpovědět