Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od kejb »

sádrák píše:Já taky tak jezdíval, naposled před 2 lety mi tam tak vyprasili dědka, že už fakt příště nee. Teď jsem dal motor po GO, mám najeto kolem 100 km, technickou aktuálně prošlou a neumím si představit, jak ten syrovej motor ženou na max. otáčky...
Takhle to v reálu funguje, když člověk nemá známosti nebo nedá rukavici...

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od Kaskadér »

Kdo má auto, který je objektivně v prdeli, tak ať ho opraví, nebo vyhodí, to je jednoduchý.
A pro ty co si jen nejsou jistí nebo mají strach z keců na internetu - technickou i emise bez zbytečnýho křiku a násilí umím, takže není třeba se vzrušovat.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od metrák66 »

Ladislav.Lapáček píše:Zajímavé téma,leč prosím o osvětu.Jsou určité normy,nyní je norma 6,pokud vím.Přeci nejde posuzovat vozy staré,či starší dle toho,co nyní platí,když tehdy platily normy jiné.Né,že by mě to rvalo žíly,Zetor z let 70tých blafe dál,Pick-Up díky nenalezení čísla rámu a blbosti techniků českých neprošel,ač o 38 km v Reichu prošel,jezdí dál po soukr. pozemcích s řádně placenou pojistkou a pokud by došlo k sporu,bude to zajímavá causa.Co je starší 3-5 let je vlastně veteš a šrot,lední medvědi,slimáci,žáby,motýli,všichni úpí a umírají díky starým kárám.Ne nemám veterány,jen ročníky 2008,2010,2002.Nikdy jsem neměl s STK problém,technik to odveze a přiveze s novým osvědčením,všechny káry.Dokonce i starý Lanz-Buldog z let 50tých,traktor projde v pohodě,soused orá s něčím z první republiky,má to na norm. číslech,v čem je tedy problém?
To jako,že se jel pick up přihlásit do němec?Nějak tomu zase nerozumím.......

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Chápu,že jste se asi probudil z pivně rumového( či to bylo říznuto něčím jiným ) opojení a opět několikrát zaperlil.Pokud by jste četl pozorně ( že by alkohol či špinavé brýle?) bylo by Vám jasné,že stále jezdím na českých značkách,jen ne po silnicích ale po lesních cestách i necestách,kde placaté čepice nemají výskyt,neb se tam nedostanou a i kdyby,tak musí mít nebudu rozvádět,ale klidně mě můžete prásknout ( do SZ pošlu celou SPZ) aspoň bude legrace.Auto jsem jen pro sebe nechal otestovat, za kopečky,mám to přes les 38 km a nelitoval jsem jediného eura protože nyní vím.Čeští technici nenašli číslo rámu a štítek,němečtí soudruzi ano,věděli kde hledat.Navíc vše bylo bez problému,neb mám kopii něm. TP a auto bylo řádně dovezeno se všemi dokumenty o minulých tech. kontrolách.Naštěstí pozemků vlastních je dosti a mohu rajtovat i na sousedovo polnostech a je to auto na práci,asfalt nezná.
A abych Vás ubezpečil,všechny naše vozy jsou opatřeny dál. známkou,ano štve mě to,protože.......
ale asi neumím známku sloupnout,protože jsem buď opilý nebo zkouřený,jak neustále píšete ( asi nedostatek intelektu vlastního) fakt by to chtělo změnu.Třeba že jsem mentálně retardován,nebo mám schizofrenii,nebo cokoli jiného.
Vy jste a soudím Vás jen podle příspěvků ( jako Vy mě,nikdy jsme se nesetkali) totálně zamindrákovaný člověk,který úlevu nachází ve psaní štvavých nesmyslů na foru.Zda Vaše frustrace má zdroj v životě osobním či pracovním nevím,ale asi by bylo dobré najít jiné forum s podobně postiženými a tam si poklábosit,jak je ten svět zlý,jak ,jak Vás nikdo nechápe atd.Navíc jsou i odborníci z řad lékařů,na jednoho z nich právě čekám v ordinaci a chvíli čekání si krátím psaním tohoto,též jsem frůstrován,neb na mamutu odešel alternátor a ještě něco dalšího a mechanik mi vynadal,že jsem nekontroloval olej ( a měl pravdu) a poslední bouřka a vítr zlomily větev,ta padla na krb a stůl a židle,ale strom je sousedů a válčím s nimi o tu podělanou břízu řadu let,sojky vymlátily všechna kosí hnízda,také je sucho a padají ořechy,sousedi mi parkují ve výjezdu a bude málo sena pro koně,to sucho,možná nebudeme mít na Šumavě vodu a houby neporostou a léta válčíme s nemocí vážnou mé paní ( to je spojeno s mamutem,moc jsem ho honil po dálnicích) loni i letos,syn mého psa byl " pouze " druhý na výstavě ač měl být první ale táta je " numero uno " syn si musí počkat,též musím vlézt do jímky fekální a vyměnit čerpadlo,páč technik sanitární do " sraček " nepoleze.A vybíjím svou frustraci nenávistnými kecy jako Vy ? No zvoní zvonek a já se dám do krvavého řemesla,48 positio horizontalis,tedy osmička pravo dole v nejhorším postavení,hluboko v čelisti.Premedikace 4ml Supracainu,2x slivovice,tedy pacient,já už jsem na plech.
Sv. Apolonie stůj při nás.
P.S. Až zas napíšte další blábol,prozradím,jak to dopadlo.
S veškerou úctou
dentista L.L.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od metrák66 »

Hezkej příběh,ale večeři s prezidentem se nevyrovná.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

To je sice pravda,ale není to příběh,jen realita všedního dne,chirurgie mě baví.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Změna ME pro vozy starší 30 let ??

Příspěvek od Fusion »

Tvl to jsou zas eseje.
Odpovědět