Potřebuji pojistit auto

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
rene
hvězdička
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 14.08.2008, 21:17
Auto: MB C 200 Touring, Nissan Maxima QX 3. 0

Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od rene »

Rád bych pojistil auto na All Risk včetně havarijního pojištění a zohlednění bonusů. Živí se tím zde někdo? Děkuji za zpětnou vazbu. Můžete volat kdykoli. René Benda 777 09 55 01

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od trojan »

Top pojištění, nejrychlejší, nejlevnější-sobota, neděle a o ceně se dá ještě vyjednávat 007

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3776
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od dako5 »

Pojistky už řeším jen přes E-pojištění a super.Ted´mi psali že mi udělali revizi pojistky protože se blíží výročí a hned poslali několik nabídek,tak jsem ušetřil 400kč.Takže ted´2290kč za S210 kompressor.

Kuba F1
hvězdička
Příspěvky: 327
Registrován: stř 06.08.2008, 9:08
Auto: W123 240D, W140 600SE
Bydliště: Praha 5

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Kuba F1 »

E-pojištění je dobrý jenom někdy a jak na co. Obvykle se snaží podrazit konkurenční cenu nabídkou od pojišťovny Direct a v tu chvíli se jim trošku zasměju do telefonu. Když mají udělat dobrou cenu s nějakou lepší pojišťovnou, tak už to tak slavné není. Napoprvé to chce s nimi licitovat a udělat si ještě někde jinde nějakou alespoň stejnou nabídku. Ale třeba na motorku mi teď udělali hezký pojištění u čpp. Nikdy jsem motorku neměl a uznali mi bonusy z pojištěných aut, což vím, že určitě dřív nešlo, nevím jestli se teď něco změnilo nebo je to jejich dobrá vůle.
TAkže e-pojištění ano, ale stejně tak dobře poslouží pobočka české pojišťovny a prodejce ochotný poskytnout osobní slevu.

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od enougher »

Ja pojistuju auta pouze u Nemec Partners p Minar Jihlava..

Udela mi smlouvy na miru a hlida splatnosti a tyhle kraviny... velice seriozni firma
Delam s nim uz pres 10 let...
Zkusil jsem SL pojistit jinde a dlabu na to na vyroci to zrusim a Martin Minar mi udela pojistku
vsechno neni jen o tom co je nejlevnejsi
Mne vyborna pojistka u AXA stala 25000 za sevopumpu protoze mi rekli ze mne odtahnou do neblizsiho servisu a ten byl nekde v poli tak jsem rekl ze na ne dlabu a dojel jsem... a pumpa umrela

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já jsem po ročním intermezzu opět u Allianz,je to pravda drobet dražší,ale bez starostí,o vše se se postarali,nezdvihl jsem zadek ze židle,vše se vyřídilo jednou osobní návštěvou,fotky aut a tachometrů,zbytek mailem.

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od zadek524 »

My máme většinu pojistek u ČSOB pojišťovny a veliká spokojenost. Nějak nechápu, že se jim to vyplatí. Dokážou proplatit takové škody, že mi to hlava nebere... ;)

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

Já tím, že jsem vždycky šel po tom nejlevnějším ručení, jsem za ty roky ušetřil už hezkou hromádku peněz. Jako dobrovolně dávat pojišťovnám nějaký prachy navíc se mi nikdy nechtělo :x

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

Mne vyborna pojistka u AXA
Bejt tebou, tak bych AXA a Jihlavu raději nespojoval. :-!
Zákazníkovi na parkingu odřeli na W221 PP blatník a dveře, ale taky lehce zvalchovali lem mezi nima.
1. nástřel 7500,-
2. nástřel 17000,-
...když likvidátor napsal : dveře i blatník = výměna, tj 70.000,- jen materiál.
Take doprdele s celou AXOU , Direktem, Hasičema, a jim podobnejma zmrdama. :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jen bych doplnil,po letité zkušenosti s řadou pojišťoven,levné bývá ve finále drahé.Příklad má drahá se otřela s Hondou CRV o sloupek,z kamene.Zadní dveře,bohužel nešlo vyklepat,opravit,těsně v lemu dveří.Allianz to vyřešila,nové dveře,montáž vnitřku všeho původního do nových,lakování atd.Vše v servisu Honda,náhradní vůz po dobu opravy samozřejmostí,z mé kapsy odteklo pouhých 3 000 Kč.Co stála oprava nevím,nezajímám se,ale určitě to bylo řádově móóc tisíc.
Jinak mám pojistku i na ordinaci,během dne jsem zjistil,že některý z pacientů protrhl a roztrhl čalounění stomat. křesla.Nevím při frekvenci 25 -30 lidí,kdo to byl a čím,neřeším,volám Allianz,fotím,Allianz platí tučných 12 000 za přečalounění.
Ano je to dražší,ale bez starostí,dohadování se,ztráty času,nasrání atd.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

já se bavil o povinném ručení, tam připlácet = :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jo beru,leč všichni znáte causu má ex čína a Felicie s pouhým pov. ručením.On pouze povin. ručení,já tehdy též.Mít já havarijní,tak se nestarám,moje pojišťovna platí a pak se soudí s poj. viníka nehody a já jsem v klidu a pohodě.Tehdy,možná je dnes vše jinak,nevím.Proto jsem voli plné pojištění a musí se starat jiní.Tehdy jsem protelefonoval tolik,co by zaplatilo pojistku roční na dva vozy.Nehodlám utrácet svůj život dokazováním,telefonováním,posíláním mailů.Proto jsem volil Alliannz,jejich ne starý slogan " Vy jezdíte,my se staráme,nebo Fels in Brandung atd " Nový je " Jezdím málo,platím málo " Na tom jsem založil strategii jednání,mám u vás dům,ordinaci a potřebuji pojistit mot. samohyby nabízejte,ano ale konkurence při stejném plnění je levnější.Nakonec jsem byl spokojen,s cenou,plněním,zárukami,servisem.
Ještě jinak,před lety si má paní při pádu na ledovci vykloubila rameno,Alpy,Rakousko,pojistka od Allianz.Rolba,vrtulník,klinika.Zaplaceno vše,mít pojistku od VZP,nechci domyslet.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

viano píše:já se bavil o povinném ručení, tam připlácet = :-!
Tam je třeba si vybrat pouze DOBROU velkou pojišťovnu,
......ta malá tě v tom nechá, a doplatíš to ze svýho. :'( :-!
Viz zasraná AXA.

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Brabus63 »

AXA není malá, jen je to banda šmejdů. Také mám negativní zkušenost.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

Přemek Doležal píše: ......ta malá tě v tom nechá, a doplatíš to ze svýho.
a co doplatíš? máš tam limity, spoluúčast je taky daná, nevím co bys komu měl doplácet, pokud po tobě něco chtěli mimo smlouvu, proč ses nesoudil?
Odpovědět