dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od big.trucker »

Stala se mi dnes taková věc.... tak jsem se rozhodl probrat to na skupině :D... že jsou Teplice plné těch arabskejch sraček asi víte, dokud se chovali slušně tak jsem je míjel bez povšimnutí, ale po dnešku jsem byl donucen přehodnotit moje chování k nim.....
Služebně jsem musel dnes s nákladem betonové dlažby do centra Teplic, konkretně k vojenským lázním... krátce po poledni moje maňána zasupěla u cíle a protože v místě z prostorovych důvodu bylo třeba skladat bagrem z ulice, nechal jsem tedy soupravu stát na ulici, 2 maníci korigovali dopravu, včetně chodců a vše bylo v pohodě, já jsem zaujmul pozorovací velitelskou :-D pozici na přívěsu na paletě dlažby kde jsem měl přehled o situaci. Potud vše v oukeji. Kde se vzali, tu se vzali šli kolem dva
hlasitou hatmatilkou mluvící uprchlíci.... a protože byli na lázeňský park dost hluční tak jsem po nich mlčky seknul pohledem, ale dál jsem se s nima nechtěl zahazovat. ten jeden z nich se na mě taky podíval a přešli dál.... jenže když poodešli tak ten jeden opět dost hlasitě - špatnou češtinou... " viděl si ho jak čuměl, rasista jeden zasranej...." chvilku jsem tam stál a řikal jsem si, to se mi snad zdá nebo co.... po chvili mi docvaklo, tak jsem se na něj ještě relativně v klidu otočil a řikam mu: máš se mnou ňejakej problem? pojď sem a ja ti hned jednu plesknu aby ses probral.... to už jsem měl naběhlé žíly na spáncích.... chvilku tam stáli čuměli a pičovali zas cosi o rasistech, pak šli kousek ke mně a pak zas otočili a odcházeli, když byli tak 10 kroků ode mně tak zas začli...." Já tě podříznu hajzle" tak řikam, " ty sráči jeden smradlavej, co ty si tu na mě votvíráš držku... seskočil jsem z auta a šel jsem k němu že mu jednu plesknu, a on šahal do kapsy pro telefon a říká" zavolam a za chvili je tu 20 chlapu a zbijeme tě.... a pak( to bylo vtipné :"zavolam tvýho šéfa a ten tě vyhodí" mam svuj byznys a šefuju sam sobě :D nicméně už jsem se neudržel a 2x jsem do něj strčil tak že udělal 5 kroků vzad, a ten jeho kumpàn ho pak už tahal pryč a oba se zdekovali a už se neukazali.... Dost mě rozhodilo to, že ňákej zasranej černej xindl se tady v mojí zemi, v mym městě roztahuje, je drzej jak vopice, a já proti tomu nemůžu moc dělat.... kdybych ho tam sundal, tak budu mít asi dost velkej problem, protože jich je tam fakt mraky, a jistě by měl milion svědků že jsem ho rasisticky napadl..... by me zajimalo jak by ste to řešili...

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od Fusion »

Chování středověkých oračů půdy, obou stran.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od robik4 »

Tak na to já opravdu už dávno nečekám,co kdo vytáhne z kapsy...

eklasse
hvězdička
Příspěvky: 368
Registrován: pát 22.01.2016, 19:47
Auto: E 220 CDI

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od eklasse »

V dané situci jsi to řešil na výbornou *thumbs up* a bez průšvihu,kéž by se takto zachoval každý bílý, kdo tuhle špinavou mochametánskou pakáž potká a zachová v sobě xenofobní přístup k pedofilním turbanům.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od viano »

[quote="robik4"]Ze středověkých oráčů půdy bychom si měli brát příklad,ti to měli v kebuli dost srovnaný ☺

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od dako5 »

Reagoval jsi skvěle!Být trošku nervní a neudržel by jsi se tak mu rozhodíš sandál a máš problém...Což je dost špatně!!!Myslím že se to bude stupňovat...toho špatnýho nás čeká asi dost.Je vidět co je to za odpad světa.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od fokume »

kdybych se mel takhle cilit kvuli kazdymu dementovi co potkam, tak jsem uz bud v penalu, nebo v blazinci, mozna v base s

Autor tématu
big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od big.trucker »

kdyby držel hubu, tak bych si ho moc nevšímal...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od adam w140 »

Bacha na tyhle srace vseobecne nemusi bejt cerny utoci machrujou a kdyz jim das do drzky bonzujou policajtum a mas pruser jako krava. Jak to zacalo nezajima nikoho. Taky bych si bouchnul ale bonzaku jsou plny ulice driv mivali cerny strach z ruskyho jazyka nevim jak je to dnes.

Na jedny stavbe mi dali uplne cernyho negra na pomoc a fakt mile prekvapil - chytrej, sikovnej cesky umel a neuveritelne silnej - toho bys neprepral jedine olovem. No takze nejsou vsichni stejni jen vetsina jako bonzaku v cechach.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od kejb »

Adekvátní reakce, nic jinýho se nedá dělat.
Do budoucna bude takových situací jeno přibývat, blbý je, že se taková nálada ve společnosti dotkne i slušných lidí s odlišnou barvou pleti. Jediný řešení - nulová tolerance, sorry...
Obávám se ale, že už je dávno rozhodnuto... 006

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od viano »

u nás rozhodnuto ještě není, ale řešení není zrovna příliš "prozápadní" :)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od Fusion »

big.trucker píše:kdyby držel hubu, tak bych si ho moc nevšímal...
To si dovolím pohybovat, neb člověk, kterej si nevšímá a nevyhledává takový akce zároveň nebude psát na internetovým foru o autech nudnej příběh o tom, jak na ulici po někom pokřikoval, v očekávání (který se splnilo), že další rozumbradi ho poplácají po rameni jakej je ochránce národa.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:Chování středověkých oračů půdy, obou stran.
Asi takhle. Dokud to nebude fungovat takto tak to půjde do prdele. Dříve to tak bylo a byl klid. Zločinci (a tím nemyslím jen migranty) nezaslouží ochranu zákonem. A ze středověku žijeme dodnes!!! To jsem vůbec nepochopil proč jsi použil výraz "středověk" a "oráč". Dokud zločinec nebude jist tím, že se na někoho špatně podívá (rozuměj napadne ho) tak bude s jistotou zabit nebo zmrzačen tak to nebude úplně ono.Ne vždy funguje policie "just in time" a později už je mi pomoc policie k ničemu.

big.trucker - Reagoval bys prvotně kdyby hlučnými lidmi byli běloši? Jestli ne je to vážné. Jestli ano, je vše ok (bílej nebo černej, řvát tu nikdo nebude). Já při hodnocení chování lidí nekoukám na jejich barvu kůže, to bych byl hodně špatný člověk.
" onclick="window.open(this.href);return false;

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od kejb »

Nechápu, proč se o bubácích pořád vedou nějaký debaty...
Každej průměrně inteligentní jedinec, kterej ví jak to funguje jinde ve světě o tom nepotřebuje vést stále dokola tu stejnou debatu. Je to stejný jako s autem, minimálně každej rok je potřeba zespodu prohlédnout, jestli se někde nezačíná rozlejzat koroze. Když nějakou korozi najedeme, je třeba jí zarazit hned v zárodku, protože když se to neudělá, konce zná každý dítě v MŠ. Auto zhnije a už mu nikdo nepomůže. Já jsem rozhodně pro Princip předběžné opatrnosti a nejsem naivní abych věřil tomu, že mě zachrání struktury nebo vědeckotechnický pokrok.
Ještě drobná poznámka, je hodně velkej rozdíl jestli bordel na ulici dělají fotbalový fanoušci nebo bubáci...

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: dnešní "příjemné" setkání s uprchlíky......

Příspěvek od viano »

ten rozdíl ale každý nechápe, někteří bubáci sem totiž nepřišli na návštěvu, ale kolonizovat to tady a v tom tkví problém jejich chování
Odpovědět