tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od jose »

...koukám, co pan premiér Adamec hlásí v BAZu, kde nebyli schopní dodávat ani nápravy na favorita.
Že objednáme pár tisíc sanitek Mercedes ? Docela odvážnej plán na rok 88 :-o

[youtube][/youtube]

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od konyRF »

Kdyz to dnes srovnate s pracovnim nasazenim v jakekoli montovne tak BAZka byla pekan zasivarna *jokingly*

Nakoupime a vsechno bude...... [:-}

Dost dobry.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od K2 »

BAZka neměla za komoušů žádný výrobní program, pouze projekty, které se nikdy nerealizovaly. V první polovině devadesátých let jsem projel Slovensko křížem krážem a hledal jsem pro GM výrobní prostory - co jsme tenkrát viděly za neuvěřitelné plýtvání a absurdní stavby, ve kterých by se daly vyrábět i letadla o rozměru jumbo jetu :-) dodnes vidím ty protáhlé americké xichty jak kroutily hlavama a nechápaly, že kvůli vojenským záměrům se tam vykydalo takové množství peněz.... víra v komunismus by měla být trestná 009

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od fíkus »

Slovensko, to byla vždy "strojírenská" velmoc... ZŤS to byla špička. V životě by mě nenapadlo hledat kapacity pro výrobu strojírenského zboží na Slovensku. Jo, tak možná výrobky z mléka nebo kůže. Specialitka pak byl podnik Vihorlat Snina... vychodňári uměli...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od adam w140 »

Komunismus se vraci. Trestny bude vycnivat neco umet mit nebo se snazit.

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od kolouch »

K2 píše:BAZka neměla za komoušů žádný výrobní program, pouze projekty, které se nikdy nerealizovaly. V první polovině devadesátých let jsem projel Slovensko křížem krážem a hledal jsem pro GM výrobní prostory - co jsme tenkrát viděly za neuvěřitelné plýtvání a absurdní stavby, ve kterých by se daly vyrábět i letadla o rozměru jumbo jetu :-) dodnes vidím ty protáhlé americké xichty jak kroutily hlavama a nechápaly, že kvůli vojenským záměrům se tam vykydalo takové množství peněz.... víra v komunismus by měla být trestná 009
protahovali ksichty ? koukni na US vojenskej rozpočet. :D

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od Kaskadér »

To jsou prostě čoboláci. Zajímalo by mě, kde by dnes byli, kdyby je tam Češi neučili číst a psát a nezavedli jim tam plyn a elektřinu. Asi by pobíhali jako naháči kolem ohně s pazourkama v rukách. :D

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: tisíce Mercedesů na objednávku KSČ

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Kaskadér píše:To jsou prostě čoboláci. Zajímalo by mě, kde by dnes byli, kdyby je tam Češi neučili číst a psát a nezavedli jim tam plyn a elektřinu. Asi by pobíhali jako naháči kolem ohně s pazourkama v rukách. :D
No co holt by zůstaly pastevci ovcí v Horních uhrách,nebo jako ukrajinci,či rumuni o:-)
Odpovědět