Něco pro ucho - Sound AMG

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6208
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Merc124 »

[youtube][/youtube]
pak že to neuměj :)

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3776
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od dako5 »

Asi už su starej,ty kraviny bych s autem nedělal...ALe zvuk má rád pěkně surovej!!! " onclick="window.open(this.href);return false;

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Džejár »

" onclick="window.open(this.href);return false;

tohle je aspon rukama udělaný, né jenom dokopený udělátko ;)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Zvuk pěkný,ale představa,že cestuji autem a tohle mi ničí uši celou cestu určitě ne.Něco podobného vydával mamut kdysi,s úplně zničenými výfuky,občas i pár plamenů.Super zvuk podobný F 1 možná lepší vydával záv. motor z Trabanta s utrženým výfukem hned za motorem,což bylo synovo učební auto v jeho 13ti letech.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3776
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od dako5 »

Myslím že v autě to tak šílený rachot nebude.Taky mi uvnitř výfuk není tak slyšet jako zvenku.Říkal mi bratranec že jel chvíli za C63 a u jeho BMW mu rezonovaly okna...Pak na prej tomu borec trošku přišlápl a ztratil se v dáli...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ano, stále tvrdím, že zvuk V8 je boží. ]:->
Ale takhle hlučný auto mám pouze na ukájení se,
a na přepravu je třeba mít seriový výfuck, jinak mě po pár km praská hlava.
A děti a ženy trpí.
To už mám zasebou. @}->--

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od scout76 »

To má třeba vychytaný Porsche 928. Zvenku parádníí zvuk V8 a uvnitř klid s jemným bubláním.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3776
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od dako5 »

Přemek Doležal píše:Ano, stále tvrdím, že zvuk V8 je boží. ]:->
Ale takhle hlučný auto mám pouze na ukájení se,
a na přepravu je třeba mít seriový výfuck, jinak mě po pár km praská hlava.
A děti a ženy trpí.
To už mám zasebou. @}->--
Tak to máš blbě naladěný.Když je to dobře udělaný,tak je uvnitř jen lehce víc slyšet.Mě to přehlučí rádio v pohodě.Venku je to horší...i když"jen"R6

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6208
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Merc124 »

dako5 píše:Tak to máš blbě naladěný.Když je to dobře udělaný,tak je uvnitř jen lehce víc slyšet.Mě to přehlučí rádio v pohodě.Venku je to horší...i když"jen"R6
A tak Přéma myslí výfuck jako jen rouru bez ničeho *jokingly* tak jsme to dělávaly, jen na tech. přejímky se do toho nacpalo spoustu drátěnek na nádobí, aby to prošlo a pak hurá do boje bez drátěnek *jokingly*

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3776
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od dako5 »

Merc124 píše:
dako5 píše:Tak to máš blbě naladěný.Když je to dobře udělaný,tak je uvnitř jen lehce víc slyšet.Mě to přehlučí rádio v pohodě.Venku je to horší...i když"jen"R6
A tak Přéma myslí výfuck jako jen rouru bez ničeho *jokingly* tak jsme to dělávaly, jen na tech. přejímky se do toho nacpalo spoustu drátěnek na nádobí, aby to prošlo a pak hurá do boje bez drátěnek *jokingly*
Mě chybí"jen"lapač sazí a malinkatý tlumič.Ten velký vzadu je.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od metrák66 »

Ladislav.Lapáček píše:Zvuk pěkný,ale představa,že cestuji autem a tohle mi ničí uši celou cestu určitě ne.Něco podobného vydával mamut kdysi,s úplně zničenými výfuky,občas i pár plamenů.Super zvuk podobný F 1 možná lepší vydával záv. motor z Trabanta s utrženým výfukem hned za motorem,což bylo synovo učební auto v jeho 13ti letech.
Plameny lítaly možná tak z fajfky,když tam bylo nějaký dobrý matro :D

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Byl jste pane Metrák u toho ? Nebyl,protože Vy na české srazy nejezdíte a................ Takže víte kulové.Jen cintáte u klávesnice o věcech,které jste neviděl a nezažil.A protože víte kulové i o dýmkách,můžete napsat takový blábol.Protože dobrá dýmka z kořenového dřeva a dobrý tabák správné vlhkosti pouze žhne.Stejně jako doutník,k tomu slouží kouzelná skříńka,která udržuje nastavenou vlhkost podle druhu tabáku.Jen totální........ doplňte dle libosti kouří suchý tabák,ano,pak se dočká ohně i jisker.
Mám vědomost,že někdo natočil výfuk mého mamuta při spanilé jízdě a zveřejnil to.Bylo to dávno a bylo to v Mělníku.Jinak plameny z výfuku jste mohl vidět v Mostu,kam jsem Vás pozval (měli jsme nějaký spor Vy,Přemek a já,nabídl jsem pár vozů a opravdu jsem měl připraven i záv. Nissan GTR) ale z tohoto klání jste vycouval a rukavici nezvedl.Takže opět jen z Vaší strany " kecy v kleci " (jak kdys poznamenal Přemek)
P.S. Všimněte si prosím,jak jsem asertivní,no asi nevíte co to znamená,tak jinak,řekněme zdovořilý a oslovuji Vás pane Metrák ( s velkým,největším M co kdy svět viděl) jak jste si přál.
P.P.S. Zcela jste zapoměl napsat,že příspěvek jsem psal pod vlivem alkoholu,v mém případu vína.Malé zapomenutí nebo nedej bože dem............?
Re Scout Jo,u Porsche to měli " vychytaný " dávno jinak tenhle typ je boží,ač puristé stále blábolí o kultu 911,což u starších typu je " vyráběč vdov " jak tvrdí v USA,no jeden kamarád s tím skončil v Alpách,další ani nevím kde a všichni uměli jezdit.Dnes opět kecy puristů o posilovači řízení a náhonu na 4 kola.Kdyby byla skvělá 928 ke koupi,tak stojí u mě na dvoře,ale není,jen auta k renovaci a to mám za sebou a už ne.Ale nikdy neříkej nikdy,třeba jednou.....................

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od metrák66 »

Nebyl Herr Fajfka,nebyl....a chtěl bych se omluvit,protože když to sesumíruju,tak za tím nemůže být alkohol a hulení.Vezmu to tak nějak popořadě...
1 - dědek závodník na Velké ceně Brna(žádnej Lapáček nikde nefiguruje)
2 - večeře s italským El Presidento.... (Proč ne?Žeo.To je přeci běžný)
3 - salutování italských beng,když se na arašida dala vlajka IS (To je jen pro pár vyvolených,páč tu vlajku nemá každej)
4 - plameny z laufu (to se děle běžně na sportovních autech a pelešinách který mají absenci katů a tlumičů v kombinaci špatnýho spalování)
Takže suma sumárum milý dentisto,víno je každodenní chléb k dokrmení hladinky.Hulení zavrhuji i když kvalitní kouř taky umí zázraky,ale aby někdo vytvořil takové skazky,tak to už chce aspoň pytel kokeše.Tím prosím přijměte mou omluvu,že jsem vás nařknul z alkoholismu :x
PS - už nemám velký M.Zarůstá mi do pupku,ale není to nijak zlý.Pořád je na něj vidět 8)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Tož tak,nebyl,nevíte.Věřit nemusíte,ale kdys já vůl koupil V 12,hovno jsem o tom věděl,vono to i na 8 válců jelo jak čert,já to samozřejmě nepoznal,léta šla,z mechanika se stal kamarád,co krmil mé uši znalostmi,něco jsem i nastudoval.Dnes mohu přednášet o V 12,né že bych to uměl opravit,ale vím přesně,co zlobí,co se musí vyměnit,pan Kienle nakrmil mě znalostmi teoretickými,též pan Kahnt.Dědek jel 2x pod jiným jménem informace ne od něj,ale od babičky,nevím,stará tehdy 85 ti letá dáma.Prý byly i fotky,ale já je neviděl,dědu zabavili se vším všudy po roce 1948,alba,písemnosti,dopisy.Já po tom pátrám,zatím nic.Bohužel nejsem z těch,co fotí při každé příležitosti,tak italská cesta obsahuje jen kostely,muzea,lodě a pár hezkých holek,pár náhrobků a díla nesmrtelných Italů.Jinak Al Rashid tu cestu zopakoval s novým majitelem,opět bez vady a motor zdechl doma v ČR po nevím kolika km,nevím kolik pak se najelo po prodeji,já ho prodával s téměř 500 000 km.
Když jsem jel tehdá z Mělníka,tak motor byl už OK,tedy běžel na 12,ale výfuk. systém byl v prd..., já chtěl jet na sraz a jel.Hned po srazu vše nové,komplet od svodů,výfuk Sebring od Lorinseru číslo 4900142 G a od té doby jen šepot květin a to hlasité ve voze je větrák klimatizace,proběhl i test mincí na bloku motoru.A ten výfuk byl úplně poslední,co se dal sehnat,další už není a nebude.Stejně jako lišta kufru,mlhovky,šedivé koberce,kousek dřev. obložení atd.Já to sehnal,trvalo to řadu měsíců. Tenkrát,před 5ti lety.Stále se mě snažíte našvat titulem dentista,což nejsem,ale nevadí dentistů si vážím,učil jsem se od těch posledních.Mac Baren Tobaco,Dunhill No.5 nahradila My Mixture a vážným konkurentem se jeví Blossom Temptation od Larsena,víno stále od rodiny Tardieu,i když Neronet z Pálavských vrchů stojí za konsumaci,tedy je-li to ročník 2015.
Pokud je na něj vidět vlastníma očima,je to dobré.Ale mužské tělo v určitém věku prodělává anatom. změny,kdy svaly břišní se posunují směrem abdominálním,jev naprosto přirozený,též i gravitace má svůj podíl,jsem na tom stejně.
Hladinku nemám,nesmím,víte jezdím každý den kolem komína,víkendy též s auty,takže jen ta sklenka,nemluvě o praxi každodení.Ale pokud je konec týdne,dojedu na místo určené a vracím se až v pondělí,tak opékám,griluji a tam je důležité podlévání,tehdy vskutku nalévám a podlévám.
S veškerou úctou se znamenám
Váš L.Lapáček

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro ucho - Sound AMG

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:Byl jste pane Metrák u toho ? Nebyl,protože Vy na české srazy nejezdíte a................ Takže víte kulové.Jen cintáte u klávesnice o věcech,které jste neviděl a nezažil.A protože víte kulové i o dýmkách,můžete napsat takový blábol.Protože dobrá dýmka z kořenového dřeva a dobrý tabák správné vlhkosti pouze žhne.Stejně jako doutník,k tomu slouží kouzelná skříńka,která udržuje nastavenou vlhkost podle druhu tabáku.Jen totální........ doplňte dle libosti kouří suchý tabák,ano,pak se dočká ohně i jisker.
Mám vědomost,že někdo natočil výfuk mého mamuta při spanilé jízdě a zveřejnil to.Bylo to dávno a bylo to v Mělníku.Jinak plameny z výfuku jste mohl vidět v Mostu,kam jsem Vás pozval (měli jsme nějaký spor Vy,Přemek a já,nabídl jsem pár vozů a opravdu jsem měl připraven i záv. Nissan GTR) ale z tohoto klání jste vycouval a rukavici nezvedl.Takže opět jen z Vaší strany " kecy v kleci " (jak kdys poznamenal Přemek)
P.S. Všimněte si prosím,jak jsem asertivní,no asi nevíte co to znamená,tak jinak,řekněme zdovořilý a oslovuji Vás pane Metrák ( s velkým,největším M co kdy svět viděl) jak jste si přál.
P.P.S. Zcela jste zapoměl napsat,že příspěvek jsem psal pod vlivem alkoholu,v mém případu vína.Malé zapomenutí nebo nedej bože dem............?
Re Scout Jo,u Porsche to měli " vychytaný " dávno jinak tenhle typ je boží,ač puristé stále blábolí o kultu 911,což u starších typu je " vyráběč vdov " jak tvrdí v USA,no jeden kamarád s tím skončil v Alpách,další ani nevím kde a všichni uměli jezdit.Dnes opět kecy puristů o posilovači řízení a náhonu na 4 kola.Kdyby byla skvělá 928 ke koupi,tak stojí u mě na dvoře,ale není,jen auta k renovaci a to mám za sebou a už ne.Ale nikdy neříkej nikdy,třeba jednou.....................
Bezchybná 928 stojí už nesmysl a pořád to roste. Jedna teď bude na prodej. Jen chce nějakou kosmetiku. Mechanicky v pořádku,nízký nájezd,zaservisovaná,ale taky nebude úplně zadarmo.
Odpovědět