Actros

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

jungemann
hvězdička
Příspěvky: 100
Registrován: sob 02.08.2008, 5:46
Auto: Mám
Bydliště: Sokolov

Re: Actros

Příspěvek od jungemann »

fotka_tretina (7).jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

jungemann píše: sob 23.02.2019, 8:28 Pěknej kousek.Nevidím centrální mazání,budeš to muset hlídat od nova.Nádrž mohli dát o kousek výš.Jinak respekt.Čerpadlo máš taky na motoru?Pak funguje nástavba nezávisle na převodovce,to je paráda.Gergen je Meiller-Kipper,má míň senzorů,je krapet spolehlivější,než náš Palfinger.A má vzadu céčka a rozpěrky nebo jenom céčka?Já mám rozpěrky,s céčkama jsme měli problém natáhnout nebo naopak sundat starej kontejner.No kdyžtak si dolů pomužeš rukou.
Já jsem lehce převalil sto tisíc km (115) a bez zaváhání.Spotřeba 36.
Ahoj Honzo,čerpadlo na motoru mají myslím všechny. Nástavba je kombinace céček s rozpěrkama. Natáčecí zadní náprava je taky dobrej pomocník. Na spotřebu jsem zvědavej,protože s tou rukou to vyskočí o něco nahoru. Kdyby to bralo jako tobě,tak si chrochtám. Do léta plánuju další.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

První delší cesta a už se to posralo :-@ . Něco s regulací turba.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Actros

Příspěvek od robik4 »

No ty krááávo....😲😠

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Actros

Příspěvek od dako5 »

scout76 píše: sob 02.03.2019, 20:23 První delší cesta a už se to posralo :-@ . Něco s regulací turba.
Ale je to ekologický auto...Nebo jinak-je to tak složitý,že pravděpodobnost poruchy je vysoká.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Tak není to na novým podvozku,ale čekal jsem,že to vydrží víc. Je to v záruce,tak to odtáhli,řidiči zaplatili hotel,večeři,snídani,dali mu osobák,aby se dostal na firmu a tento týden to snad bude hotový. Platit nebudeme nic. Přístup Jerexu je naprosto super. Ještě že není prodanej MAN *jokingly* .
Složitý to auto je jen těma asistentama a musím říct,že to je strašně komfortní a tichý. Věřím,že to bude v pohodě.

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Actros

Příspěvek od big.trucker »

na každym autě je třeba vychytat mouchy, a pak už to bude vydělávat. blbý je že to stojï a když nemáš náhradní tak utíká spousta peněz 🙁

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Náhradní zatím je,tak je to v pohodě. Zítra pro něj jedeme a přikoupili jsme k tomu kontejnerovýho Schwarzmillera na měchách 009 . Cena byla lidová a zvažujeme i přes peripetie dalšího Actrose. Ať to máme všechno stejný.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Tak dnes jsem ve hvězdárně v Erfurtu pořídil další,tak snad to bude fungovat ]:-> . Tamní Truckstore je s velkým T. Na výběr z více jak 400 náklaďáků.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Actros

Příspěvek od dako5 »

Vypadá dobře.Co interiér?Výbava?

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Výbava oproti kontejnerce chudší,ale dostačující. To co tam není ten kluk co má kontejnerku stejně vypnul,protože ho to rozčilovalo jak pořád něco pípá. Chce si auto řídit sám. Co asi bude toho co s tím bude jezdit štvát je absence ledničky. Na druhou stranu širší kabina. Dostal jsem slevu a ani jsem si o ni nemusel říkat. Prostě jsem řekl mou představu (rozpočet,nájezd,koně) a s té hromady aut vybrali co by na to pasovalo. Takže za mě spokojenost. Teď půjde auto na předávací servis a do cca. 10 dní bude k vyzvednutí. Pak bude jezdit Brno.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... c1439c1a30

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Actros

Příspěvek od dako5 »

Tak hlavně že na lidech nešetříš a pak nemáš problém někoho sehnat.Bude jezdit Brno?Myslel jsem že Ostravu nebo tam někam...

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Pozici už máme obsazenou a hlásilo se cca. 6 lidí,které jsme museli odmítnout. Plno lidí z kamionů už nechce jezdit a žít v náklaďáku. Chtějí být každý den doma ve své posteli a žádný víkendy mimo domov. I za cenu menší mzdy i když ten rozdíl už není tak velký oproti dietám co mají venku. Ostrava tak nějak padla. Pán byl arogantní kkt,tak jsem si domluvil práci s firmou v Brně k oboustrané spokojenosti. Ostravák mi pak volal a chtěl napravit co podělal a s radostí jsem mu ukázal prostředníček. Minulý týden jsme vyhráli zase výběrko na SŽDC,tak máme práci na tři roky zajištěnou. Možná budeme kupovat pátý auto shánět dalšího řidiče 009 .

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Actros

Příspěvek od dako5 »

Taky bych nechtěl bydlet v autě!Taky chci žít a ne přežívat.Škoda že je vše daleko,taky bych se asi hlásil i když furt říkám že bych si měl najít normální práci.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Actros

Příspěvek od scout76 »

Na kamionech ti kluci vydělají pěkný peníze,ale za cenu,že v tom přežívají. Někomu to vyhovuje a někdo by neměnil. Já bych třeba neměl nerva na to,abych někde stál v koloně. NA druhou stranu ty velký náklaďáky jsou tak komfortní,že jim málo kterej osobák sahá po ventilky.
Odpovědět