Autobazar

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Zamčeno

Autor tématu
Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Autobazar

Příspěvek od Džejár »

Jak už to tak bývá, říkám nekupuj to a stejně to koupil.

kamarád v auto šerý, takovej topinka bazar tady v Brně koupil topinkovou a4 avant quattro.

jenže s tím dojel a žádná topinka, ale pěkná mrdka....

zajel do audi, zažádal o prohlídku a nejnutnější spočetli na 70tisíc kč.

skočil do aftermarketového obchodu a díly spočetli na 56tisíc kč.

ve středu s tím jedu na stk na vyžádání zákazníka, kde dovozový protokol má nula chyb, jen regulaci světla, ale už podle oka a malé kontroly je zjevné, že je třeba vůle v přední nápravě, teče nafta, přední sjeté pneu zimní, zadní letní, unikající olej, vyteklý tlumič atd...

Slušně se vrátil s prosíkem do auto šerý, se slovy dohodnout se třeba na 20tisíc kč aby mu dali na opravu, poslali ho do háje v minutě...

Aby aspon dostal bazar za dosti učinění a neměl jen tak lehké stk pro dovezené italské mrdky, chci po legální stk, kterou projdu, poslat na první stanici, která napsala, že auto je ok poslat kontrolu na daného technika. Jak je takový postup ?

auto ujelo od koupě do 150km.


Nehodlá nikomu dávat do zubů, jen se prostě bělošsky domluvit aby něco dostal zpět a pak dá klid a už nikdy nic takovýho neudělá :D :D :D

Díky.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od scout76 »

Myslím,že díky novole občanského zákoníku by jim to mohl hodit na hlavu. Stačilo by navštívit ČOIku a nechat udělat stk někde jinde. Sice je to na dlouho,ale mohl by dostat koruny zpět. Pokud tedy ve smlouvě není,že všechno bylo na sračky a on to podepsal. Většina bazarů se takto kryje.

Edit - nebo poslat k ZEDovi na bazar bandu negrů 009 .

Autor tématu
Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Autobazar

Příspěvek od Džejár »

s let lampou a kleštěma

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od Ji-rka »

I s takovou smlouvou si,ale právník vytře zadek.Auto s novou TK nemuže být nasračky atd.
Normálně bych udělal TK jinde a spolu s nějakym dopisem od právníka jim to poslal s tím,že když se k tomu nepostaví čelem,tak se to bude řešit dále.ČOI bych zaslal jejich protokol,novej protokol a odůvodnění.Víc nepotřebují.
Mam jednu příhodu.
Kámoše strejc si naběhl v AAA před asi 3 roky.Zánovní picasso,motor umřel po 400km od koupě s tím,že 100km byla cesta domu.Tak tam volal a vyfakovali ho.Tak dal auto do servisu,nechal si nacenit opravu (68tisíc),od právníka si nechal napsat nějakej hezkej dopis a poslali to do Prahy.Za tři dny telefon,že prý auto vezmou do Prahy a uvidí se.Jelikož v UL máme taky AAA ,tak se to dopravilo akorát těch 15km do UL a pak si to řešili oni.A omluvili se předchozí nedorozumění když tám pán volal :-D Po týdnu se ozvali,že vše sedí jak tvrdí servis atd a že navrhují kompromis.Tzn. nový majitel zaplatí pouze práci a oni vše ostatní.Takže to stálo asi 6000kč za práci,500 papír ze servisu,500 právník a auto funguje.

Tím jen chci říct,že když se na tohle nevysrali AAA se svou armádou právníků a divnýma smlouvama,tak nějakej šerý by měl být taky v cajku zpracovatelnej.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od Přemek Doležal »

Má to něco společnýho s :
Auto Šerý, Jihlava ?
Ne. @}->--

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Autobazar

Příspěvek od adam w140 »

Jste pitomci! Vzdy to bylo tak kupuju ojety - proveruji pred koupi pokud neni neco v cajku domluvim cenu nebo jedu domu bez. Koupim je to muj problem muj majetek a moje blbost. Pravniky, soudni znalce, ruzny vysirky nebylo treba.
To je hlavni duvod proc mam auto navic a asi mi zustane protoze je stary a co ja vim co se tam muze stat i kdyz do ted funguje vyborne a nechat se vlacet po soudech kvuli par drobnejm fakt ne.
No jinak zrovna A4 asi 5ti letou jsem se nedavno svezl a zjistil ze moje 20ti lety peklo proti tomu nikde nemlati a vse funguje. Na opravu je tam prej za kilo.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Autobazar

Příspěvek od kejb »

Jj, jsme pitomci. Všecho vyřeší neviditelná ruka trhu a když má někdo svoje podnikání založený na ojebávání ostatních, tak to trh vyřeší sám , protože o jeho služby nebude zájem. *jokingly*

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od Mysak230E »

scout76 píše:
Edit - nebo poslat k ZEDovi na bazar bandu negrů 009 .
Džejár píše:s let lampou a kleštěma


A jeho prdel pozná středověk

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od enougher »

Ja jsem si tedy vzdycky myslel ze se nejdriv auto prohlizi a pak kupuje
a evidentne v Brne jste to povysili na vyssi level :x

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: Autobazar

Příspěvek od Brabus63 »

enougher píše:Ja jsem si tedy vzdycky myslel ze se nejdriv auto prohlizi a pak kupuje
a evidentne v Brne jste to povysili na vyssi level :x
Nevím, ale vzpoměl jsem si na mého tátu, když sháněl auto pro mojí ségru. Říkal jsem mu, aby nechodil sám vybírat, když tomu nerozumí. Dále aby nekupoval určitý model od VW, který jim padl do oka. Jednou přijdu, auto koupené před barákem, zrovna ten modle, který neměli kupovat. Tak prý přeparkuj. Vlezu do toho, zmáčknu spojku a lehlá spojka, pak zatáhnu ruční brzdu a je cítit, že funguje jen na jednu stranu. Tak vytáhl peníze a nechal to opravit :(

Takže i když si ho prohlédl tak stejně koupil. Takové kupce výtají všude s otevenou náručí. Prostě ryba...

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Autobazar

Příspěvek od vody »

Bazary v Brně to by byla samostatná kapitola, už jsem jich něco projezdil a slušných je pár, opravdu seriózních, no jestli vím o dvou tak je to moc....
Základ je vyhnout se těm na vnitřním okruhu, začíná to Auto ESA (dřív eurocar, to byli extra šmejdi) a končí to někde u Masné....A pak už jich moc nezbyde. Jo a už podle názvu se vyhnout bazaru Auta z Brna. Neříkám že mají jen vraky, ale většina stočených a ani to moc nemaskují (na tacho 140 a štítek s 260 na dveřích)
A tady je dobrá kontrola serioznosti bazarů....
http://www.sdruzeni-sova.cz/seznam-aut- ... BRNA&tab=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Autobazar

Příspěvek od Waterfall »

Každý by chtěl koupit 10-letý auto vyšší třídy za desetinu ceny novýho tak, aby bylo v TOP stavu bez investic. Pak na něm alespoň 3 roky jezdit, nestrčit do toho ani korunu a pak to zhuntovaný prodat...ideálně skoro za tu samou cenu, co to koupil. *jokingly*

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar

Příspěvek od Mysak230E »

A to Brno je vlastně kde? Něco jsem o tom už slyšel, ale nic konkrétního. *jokingly* *jokingly* *jokingly*


Hele, bazárníci ala Monte Carlo jsou všude a budou. Je to prostě takovej byznys......Stáčej všichni, někteří míň, někteří víc......Každej se snaží vymlátit ze svýho kšeftu co nejvíc. Prostě když chytíš okurku, tak jí voholíš i v podpaží 009 009 009

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Autobazar

Příspěvek od adam w140 »

Asi pred rokem jsme schaneli mondeo a ruzne bazary ruzne nekdy i hruzne jednani. Skoncili jsme v obecne nejdrazsi praze a nejhezci kus byl v aaa jenze sedan a tak jsme vzali 2 nejlepsi v renoltu hned vedle na praze 8. Kupovat je snad jeste horsi nez prodat zvlast kdyz nechcete poradit blbe

Autor tématu
Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Autobazar

Příspěvek od Džejár »

Nezklamali
Zamčeno