STK Plzeň / Plzeňský kraj

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Mikesh
hvězdička
Příspěvky: 197
Registrován: sob 07.05.2011, 20:00
Auto: W126 500SE

STK Plzeň / Plzeňský kraj

Příspěvek od Mikesh »

Zdravím všechny, čeká mě STK na mojí W126 a tak řeším kam s ní zajet, respektive spíš které STK se vyhnout. Znáte to, někde se říká, že nemají pochopení pro starší auta, vyhazujou za nesmysly, čekají na úplatky atd... Pro všechny chytráky: nečekám žádný oj.b, ale jen a pouze normální slušný přístup. Bohužel řeči typu “kdo má auto v pořádku, ten se nemá na STK čeho bát” už dneska po všech těch zpřísněních asi dávno neplatí. I když mám pocit, že pro technika je to spíše vždycky dobrá výmluva ohánět se státním dohledem, když někoho z kontroly vyhazuje :-/

PS: nebráním se ani technické prohlídce auta u někoho v servisu, kdo pak umí STK i vyřídit. Vím, že dost servisů tuhle službu nabízí, ale něco jiného je asi Octavie a starý Mercedes, tak záleží kdo by si to vzal :)

Díky za rady, kdyžtak i přes SZ

PajaH
hvězdička
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 19.12.2013, 14:25
Auto: W201 2.5D+W202 2,5 TD+W208 CLK200+W202 2,5 TD
Bydliště: Horažďovice
Věk: 48

Re: STK Plzeň / Plzeňský kraj

Příspěvek od PajaH »

Vím, že Horažďovice jsou od Plzně docela daleko, ale tady na STK jsem neměl žádný problém, byl jsem tady se 190, s céčkem (w202), s CLK (w208), s ARO m461 a ještě jsme pokecali o starších autech a šlo to i bez úplatků.

míra007
hvězdička
Příspěvky: 307
Registrován: sob 02.08.2008, 8:36
Auto: Jak kdy
Bydliště: Plzeň,Domažlice
Věk: 51

Re: STK Plzeň / Plzeňský kraj

Příspěvek od míra007 »

Umim máš SZ

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: STK Plzeň / Plzeňský kraj

Příspěvek od Kaskadér »

Řeším STK a tyhle věci v Brně, není problém ani servis před prohlídkou, případně oprava zjištěných nedostatků
Odpovědět