Popelnice vs.mestska policie

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

Dnes jsem byl na 40 zmeren rucnim radarem MP nabidli mi 1000kc pokutu a dva body coz jsem odmitl 007 asi bych to i zaplatil kdyby straznik nemeril ze soukromého pozemku resp z vjezdu do dvora mimo verejnou komunikaci *jokingly*
Samo ze nechci priji o body... jaky mam moznosti pokud se s tim nekdo setkal ? Dik

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »


Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od Zviratko »

"1000 vam nedam, jeste si za to koupite neco dalsiho k jidlu a odsoudej me za vrazdu..."

to ze byli mimo pozemni komunikaci jeste nic neznamena, dulezity je jestli merili v souladu s navodem a certifikaci, tzn. pokud dodrzeli vzdalenost a uhel mereni, taky muzes namitat absenci materialniho aspektu

ale jestli nechces prijit o body tak leda nejakej pravnik, nesazel bych na to ze se na to vykaslou, ale kvuli 1000 a 2 bodum bych se osobne nehadal, leda bys uz tech bodu mel vic :)

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

Ja mestkem nikdy neplatim, kdyz me stavej statni a je problem treba lekarnicka stk atd zaplatim a jedu :) ale kdyz nejakej cvalda stoji v silnici a prohani mouchy placackou a druhej stojic u nekoho na zahrade na nej rve ber ho jel sedesat tak to mi prijde komicky :D max to ve spravnim zaplatim no ;)

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od AndréW115 »

Varianta by byla kontaktovat majitele pozemku a ukázat mu fotky. Ten by to mohl rozporovat, ale to jsme v oblasti sci-fi a taky jako proč že áno. Kromě toho, že taky mohl ten pomahač stát na svým pozemku......
Já zjistit, že mi takový individua stáli bez mého povolení na pozemku, jdu po tom jako slepice po flusu :D

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

AndréW115 píše:Varianta by byla kontaktovat majitele pozemku a ukázat mu fotky. Ten by to mohl rozporovat, ale to jsme v oblasti sci-fi a taky jako proč že áno. Kromě toho, že taky mohl ten pomahač stát na svým pozemku......
Já zjistit, že mi takový individua stáli bez mého povolení na pozemku, jdu po tom jako slepice po flusu :D
No myslim ze tam to hovado bydli :D prace z domu jak vysita *jokingly*

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od m666 »

Ti Bohdanečtí patřej mezi skoro největší zmrdy ever..... potvrzuju.

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

Ti bohdanecti na me tahali kvéty dementi :D

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

Si pred nima zkuste hrabnout do lotetky pro papiry :D *thumbs up* kouksj hodne na waker texas 007

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od DonaldSkrblik »

At už jsou MP jakýkoli,nevím zda sis pomohl,ted to bude ve správným řízení a tam už jsou body jasný a ještě dražší pokuta,je jedno odkud to berou,pokud tam smí a tys překročil místní udanou rychlost... o:-)

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od fokume »

popelnice píše:Si pred nima zkuste hrabnout do lotetky pro papiry :D *thumbs up* kouksj hodne na waker texas 007
nestahli nahodou jejich vudce do chvaletic, potom co nekomu vytloukli zuby z huby ?
myslel jsem, ze uz se uklidnili

na youtube meli kanal a to byli videa, ze by leckterej akcnak z osmdesatek puknul zavisti vcetne van damma se seagel dohromady :D

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od fokume »

" onclick="window.open(this.href);return false;

uz tam chybi jenom ostrelovani z letici helikpotery a tank *jokingly*

Kuba F1
hvězdička
Příspěvky: 327
Registrován: stř 06.08.2008, 9:08
Auto: W123 240D, W140 600SE
Bydliště: Praha 5

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od Kuba F1 »

popelnice píše:Dnes jsem byl na 40 zmeren rucnim radarem MP nabidli mi 1000kc pokutu a dva body coz jsem odmitl 007 asi bych to i zaplatil kdyby straznik nemeril ze soukromého pozemku resp z vjezdu do dvora mimo verejnou komunikaci *jokingly*
Samo ze nechci priji o body... jaky mam moznosti pokud se s tim nekdo setkal ? Dik
Zkus stránky 30kmh.cz, neznáš-li již je.
Tam načerpáš hodně inspirace jak se tím dá naložit. Určitě stojí za to zjistit, jestli byl radar použitý správně, jak už tu bylo výše zmíněno.
A za mne - taky bych si nenechal dát litr pokuty a dva body. Když tě chytí podruhé za tu samou rychlost, tak už jde o papíry. Takže raději mít čistý štít teď, než se klepat další rok a jezdit s očima na tachu a dát si nyní trošku záležet na tom, jak se tomu domělému přestupku ubránit.

smidlive
vycházející hvězda
Příspěvky: 517
Registrován: stř 20.08.2008, 17:54
Auto: W211
Bydliště: Karviná
Věk: 39

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od smidlive »

popelnice píše:Ja mestkem nikdy neplatim, kdyz me stavej statni a je problem treba lekarnicka stk atd zaplatim a jedu :) ale kdyz nejakej cvalda stoji v silnici a prohani mouchy placackou a druhej stojic u nekoho na zahrade na nej rve ber ho jel sedesat tak to mi prijde komicky :D max to ve spravnim zaplatim no ;)
a jaký je rozdíl v tom, jestli to zaplatíš měšťákovi nebo ve správním? teda krom toho, že to bude dražší a budeš s tím mít víc starosti, nehledě na to, že když příkaz vypisuje měšťák na ulici je větší pravděpodobnost, že tam udělá chybu než týpek na úřadě (ten,kdo problematice trošku rozumí, tak pochopí :) )...

Autor tématu
popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Popelnice vs.mestska policie

Příspěvek od popelnice »

Ze mestak po me chtel zaplatit zapocatej odtah 1700,- a ve spravnim sem to mel za 200,- spatny parkovani 007
Odpovědět