Praktiky AAA humorne

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
h@vran
hvězdička
Příspěvky: 446
Registrován: úte 02.02.2016, 9:01
Auto: W203 longbi 200cdi
Bydliště: Prešov

Praktiky AAA humorne

Příspěvek od h@vran »

" onclick="window.open(this.href);return false;

Najsmutnejsie je to ze kamaratov machotata sa tak nechal oje... (sufuzki swift s presilikonovanou RJ - vytopene. Rok a pol pokusy dostat to pred sud)
Nedal si povedat a nechcel pockat na syna kym pride z tyzdnovky aby tam sli spolu...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od adam w140 »

Vsude je plno praktik aaa a uz 20 let to delaji furt stejne takze kdo to nepochopil musi pykat.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Áčkaři a jejich pobočka Mototechna jsou provařený,tam jdou jen hloupé kavky co chtějí odrbat o:-)

jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od jose »

Áčkaři vydělávaj v B2B, viz prodej 400 octávek do Izraele.

Maj dobrej marketing, nechaj si ho zaplatit a lidi jsou hlavně ochotný, jim to platit.

Taky jsem jim volal, ale skončili jsme hned prvním telefonátem, kdy mě nechtěli přepojit na plac v Olomouci, kde mělo auto po 1 majiteli údajně stát. Chtěl jsem i číslo protokolu z technický kvůli ověření km. Tím jsou pro mě levý i kdyby měli půlku aut s milionem certifikátů.

Nakonec u origo prodejce Opel Corsa se šuplíkem na kola, 1 majitelka najeto 70, cena 109. V Tukasu pán hlásil, jak už jim volaj Áčka, ale rádi by si to nechali sami aspoň 14 dní na place.
http://moje.auto.cz/PepekZjebek/modrak.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dnes když namátkově juknu, tak stejnou Corsu se šuplíkem na kola, navíc s alu + tempomatem má další neorigo bazar, auto má víc km a je na ceněný o 20 víc než moje před rokem a půl. Člověk pak platí za to, že se na auto může jít podívat v neděli, ale je to furt stejná plečka :-)
https://www.sauto.cz/osobni/detail/opel ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od kolouch »

náhodou, já koupil v áčkách hezký piáno za 36 tisíc
a žádná plečka to rozhodně nebyla. mělo dokonce
i servisku. sice z jinýho auta, ale byla tam. :D

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já kdysi chtěl Jeep,Grand Cherokee,byl jen v Áčkách v Praze,koupil,jezdil 4 roky,pak se začal kazit,prodal jsem jim ho zpět a hned za stržené peníze koupil svého prvního Patrola.Trochu jsme se hádali,já kontroval,že hned koupím Patrola,ten den jsem odjel po hodině domů,že takto ne,před Ústím telefonát,že tedy ano,ale s mírným doplatkem,ať se vrátím.Já že ne,nakonec mi druhý den přivezli Patrola a odvezli Jeep.Bez doplatku.
Vím že to jsou šejdíři a leváci,ale za mě dobré.Má paní začala jezdit,také je to dávno a chtěla nejmenší auto,automatika tak Smart,něco jsem našel u AAA a v Ústí,přijel,vyzkoušel,líbilo se jen ta cena.Platím hotově a dnes a má cena je ........ Ne to nejde,odjíždím tolik nedám.Třetí den po návštěvě telefonát,že tedy ano,byť se skřípěním zubů.Smart sloužil 3 roky bez problémů.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od scout76 »

Znám několik lidí,kteří si koupili auto v áčkách a spokojenost. Pravda je,že to byly většinou auta do tří let a cenově mi nepřišly nijak výhodnější než všude jinde. Asi před půl rokem jsem měl čas před schůzkou,tak jsem se v áčkách zastavil a totální hroby jako před lety už tam fakt neměli. V klasických bazarech jsou větší jebky.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od Přemek Doležal »

... co jsem naposledy viděl AAA při přihlašování na DEKRA Chodov,
tak samý pěkný zánovní kusy zo tahraničia.... =-o

lelicz
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 09.06.2011, 20:27
Auto: 124 1.4 turbo 170k, Alfa Giulia 510k, Jeep 717k
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od lelicz »

Ja v AAAckach jak dobre koupil, tak jindy dobre prodal, ja si na ne nemuzu stezovat. Chce to ale vedet co delas a trochu se vyznat, asi jako vsude a ve vsem...

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Praktiky AAA humorne

Příspěvek od fíkus »

Shrnuto - lidi a bazary si nemají co vyčítat... a je jich i dost poctivých.
Odpovědět