Návrh co se zlodějema...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Instruktor »

Asi se přistěhoval nějakej xindl!
15 let se mi doma z eMBéčka nikdy nic neztratilo. Za poslední měsíc hvězda a dnes všechny orig. poklice!
Nejhorší je ta bezmoc. Můžu si v autě nechávat minulý týden koupenou kameru, ale to bych měl nejspíše vedle poklic ještě rozbitý okno a vybranou kameru, rádio a pod.
Asi to nemá řešení dokud se tu alespoň nebudou aplikovat odstrašující tresty za krádeže:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Hlasoval bych pro. *thumbs up*

Jak to řešíte vy co parkujete na veřejném prostranství?! Necháváte kameru v autě nebo raději neriskujete?
Kdybych měl okna směrem k parkovišti řešil bych to kamerou v bytě za oknem. Ale nemám. :-/

Apropo! Nemáte někdo nějaký :stern: 15" poklice na 210?! :( Předem děkuji za nabídky! @}->--

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od fíkus »

Já jsem perlil ve středu... jdu do práce a doma se šacuju kde mám klíče od Benze. Říkám si - tvl, že jsi ty debile jeden debilní odešel, zaměstnán psem, z auta a nechal tam klíče? A ono jo, auto odemčený a klíče v zapalování... víc štěstí než rozumu. Jinak zlodějina - chvíli jsem bydlel u Kladna a tam operoval frajer, kterej v noci zkoušel dveře baráků planžetou a kde nebylo zamčeno tak vyčoudil v předsíních z kabelek a peněženek vždy jen část hotovosti aby se na to pokud možno nepřišlo a kdyby ho chytli tak u něj nic nenašli. A tam mi taky zlikvidovali hvězdu a origo anténu - jednou jedinkrát jsem jí nezatáhl a ležela opodál ulomená. Teď parkuju Praha Strašnice a nic, auta si nikdo ani nevšimne. Nenaděláš nic, možná tak nějakýho chytit a pověsit ho vedle na lampu jako to bylo dřív. Pěkně vyhnít pro výstrahu.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od adam w140 »

Zalezi kde bydlis jsou i mista kde nechas klice v odemcenym aute na sedacce penezenku v ni 10.000,- a v kufru naradi za 50 no a rano vse na svem miste nikdo nic neveme. V praze je na to lepsi mit tak hnusnou popelnici ze i ten fetak utece.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Instruktor »

Taková místa ještě jsou?! Snad někde "na samotě u lesa". :)
V paštice jezdit nechci a voňavku mít nemůžu. Myslím, že bych neusnul ani kdybych spal před barákem v ní.
Takže "zlatá" střední cesta a přesto se mi poslední měsíc spí blbě.
Už se těším, až se příští rok po 41 letech přestěhujeme z tohoto špinavýho, zkorumpovanýho města na malé městečko. Ještě musíme vydržet. Vím, že kreténi jsou všude, ale čím menší město tím míň lidí a tím menší pravděpodobnost na takovýho narazit. Tak snad to bude *thumbs up* !

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od adam w140 »

Jo to misto je 20 km od prahy smerem k tobe. Lidi se znaj vsichni se zdravi maj tam i hospudku, hriste ale kdyz se prodava barak neradi tam pousti cizi. A zemana tam nikdo nevoli.
Mam auto ktere si mohu koupit za mesic me prace takze spim v klidu. Jeste ve vetsim klidu budu az si za mesic prace budu moci koupit nove E pak ho budu mit driv ne.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Instruktor »

Tak to ti zdravě závidím jak bydlení tak příjem. :)
Já bych dělal na mojí masařku dva měsíce, ale nesměl bych ty dva měsíce jíst, pít, platit bydlení a pod.
No v každém případě, kdybych neměl rodinu tak bych chtěl toho šmejda načapat v akci! S čistým svědomím, pocitem zadostiučinění a sluncem v duši bych si pak šel sednout 007

PS: Nějaké ty poklice nemáš? :)

jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od jose »

Řešil jsem to samý. Okrajová čtvrť Prahy, nic zásadního se tu nedělo a najednou lup, na Corse mi chybí dvě poklice. Druhý dvě stranou k chodníku zůstaly.

Řešit se to dá,ale jak u koho. Sada kamer na takový to domácí nahrávání stojí cca od 8 tisíc, máš další krám doma a záleží na umístění baráku, kam a jak to dát, aby to mělo nějakej význam a bylo to schopný zachytit aspon značky aut projíždějících ulicí.

Druhá věc fotopasti, ty jsou levnější, ale opět řešit umístění, jestli na baterky nebo přívod proudu atd....

Něco ale dám, klidně trapně fotit všechny, co jdou kolem. Přituhuje a bude hůř. Když se něco stane, jediný co policii zajímá je fotka.

jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od jose »

...ty poklice na bazosi nejsou ? Já je odlovil z Ostravy za 700 4ks. Orig stojí 1200 jedna.
Jen doufám, že někdo v Ostravě nečumí na bazoš, aby si koupil ty samý z Prahy :-o

https://www.sbazar.cz/dily.b.ondra/deta ... s-benz-r15" onclick="window.open(this.href);return false;

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od AndréW115 »

Já nechávám stát u nás na ulici auto odemčený. Zatím se nic neztratilo, spím jako nemluvně :) Ale asi to vypadá na nějakou novou inkvizici, nebo spíš nějaký "dorostlý dorost". Bydlíme hned vedle školy a za těch skoro 7let naprostý klid. Vloni na podzim na zahradě učitelka chytla holky z osmičky, jak nám drbou maliny a teď jsem našel na zahradě za plotem naházený odpadky. A jsou to pořád stejný děti, co tam před lety nastoupili do 1. třídy....

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Instruktor »

Přesně tyhle jsem neviděl.
Budu muset vzít nějaký podobný. Jen se mi nechce pro poklice jezdit třeba 100km.
A nechci je brát od nějakýho ... co je taky sbírá z cizích aut. Tak to nejdřív zkouším tady.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Instruktor »

AndréW115 píše:Já nechávám stát u nás na ulici auto odemčený. Zatím se nic neztratilo, spím jako nemluvně :) Ale asi to vypadá na nějakou novou inkvizici, nebo spíš nějaký "dorostlý dorost". Bydlíme hned vedle školy a za těch skoro 7let naprostý klid. Vloni na podzim na zahradě učitelka chytla holky z osmičky, jak nám drbou maliny a teď jsem našel na zahradě za plotem naházený odpadky. A jsou to pořád stejný děti, co tam před lety nastoupili do 1. třídy....

No jo! V Lánech je klid. Tam jsou jenom slušný lidi! 007

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od popelnice »

Tohle jsem si uzival v najmu kdyz sem parkoval na ulici, sice sem to nemel ocesany ale ukopany zrcatka rizla guma montazka ve vejfuku *jokingly* ted parkuju pred barakem auto odemceny treba tejden a nic , kolikrat na vjezdu do vrat treba rozhazeny naradi a vytazenej hever na ulici treba dva dny a je to tam , sice to zrezavi ane nikdo mi to neukradne *in love*
Mala vesnice v obytne zone , sousedka misto kamerovyho systemu *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od fokume »

to je do doby, nez kolem pobezi nejaky zatoulany fetak

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od popelnice »

Zatoulal by se fakt daleko od jakyhokoli mesta a bud by bezel z lesa nebo do lesa :D

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od dako5 »

Tohle taky docela pomáhá!Je dobrý jak ten jeden omdlí a policajt ho chytne a stejně neunikne trestu " onclick="window.open(this.href);return false; " onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) dako5 dne sob 10.02.2018, 21:03, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět