PORSCHE a svět kolem něj

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od miluna »

A co žeš co vezl? Že 911 není auto pro každýho je fakt.

popravdě nevím, 997 ???? fakt se v Porsche neorientuju, akorát že to bylo v automatu a tímpádem celý zabitý. Ta hopsavá jízda s taháním do stran (koleje po kamionech) mi to auto dokonale znechutila. Předtím měl E55 a ten podvozek byl naladěním úplně někde jinde. Aby to nebylo jako chlubení cizím péřím, já to možná tak občas vyluxuju nebo někam převezu ale on má v podstatě samé zajímavé káry. Mám ještě super vzpomínku na převážení Vipera po Praze, ten čumák dávno v křiřžovatce a člověk furt nevěděl, jestli může jet... no a když jsem byl na místě, ehm no mám na výšku 195cm. Nezbylo než pěkně rukama na zem (nohy stále v autě) a potupně vylézt. Ty rohy čelního okna prostě nedovolily jinak.

Codehunter
hvězdička
Příspěvky: 43
Registrován: stř 02.03.2016, 14:49
Auto: W126 560 SEC

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od Codehunter »

jelikož jsem loni se SECem vubec nepohl (jen jsem sehnal tapeci do dveří z USA) a chtěl jsem se už něčím povozit přivezl jsem si z Liberce nepojizdnou 944 z 84roku. Stav nic moc, ale hlavní bylo, že to stálo v suchu a není shnilá. Od roku 2004 to mělo papíry v depu, poslední STK někdy 02. Cena byla příznivá, tak jsem si to jako investici koupil. Nakonec stačilo koupit čidlo za 700kč, strávit pár hodin na dílně a auto zase vrčelo. Ještě sem teda musel vyčistit nádrž přotože ten maras vevnitř byl docela mazec. STK jsem to protáhl, pak jsem zajel znova z OV do Liberce, zaplatil desítku EKO a dostal sem nové značky. S přítelkyní jsme si udělali celodenní výlet auto, jezdilo ale pak večer jsem jel za kamarádem a už jsem neodjel. No a od té doby mi to stojí v garáži a i když vím kde je problém, tak to za boha nemůžu pořád rozjet :-/ . No na sezonu bych to chtěl dát do kupy, ted jsem řešil bydlení a nebyl čas ani chuť.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Codehunter dne stř 17.01.2018, 22:08, celkem upraveno 1 x.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od scout76 »

Měl jsem stejný ročník. Taky jsou koupil nejezdící díky benzínové pumpě a s prasklým výměníkem(s tím mi tenkrát před léty pomohl Miluna). S tim autem je docela dost zábavy. Jen se mi z něj blbě leze jak stárnu a začínám být tlustej 009 .

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od miluna »

před lety jsem za hodně dobře koupil AR GTV s motoršáde, chvilinku jsem v tom po opravě samozřejmě testoval jízdní vlastnosti, maximálku , zrychlení...
Kvůli nastupování jsem zhubnul skoro deset kilo, to se s malým bříškem fakt nedalo.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od scout76 »

Já byl před lety hubenej kluk 009 .

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od Přemek Doležal »

Kvůli nastupování jsem zhubnul skoro deset kilo, to se s malým bříškem fakt nedalo.
------------------
Tak tos nezažil nástup-výstup z Opel GT nebo R Alpine 110, to je gymnastyka . :D

Codehunter
hvězdička
Příspěvky: 43
Registrován: stř 02.03.2016, 14:49
Auto: W126 560 SEC

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od Codehunter »

No ja mam 183cm a asi 103kg a do toho auta nenastupuji, ale oblíkám se. Dal jsem tam i menší volant (330mm) protože to nemá možnost nastavení sloupku rízení. Bohužel je to ještě model bez posilovače řízení a je s tím docela makačka. No sháním origo volant ale 6+tis se mi za něj dávat nechce nekde z ebaye. Je fakt, že těch 330 bez serva je opravdu málo. Ale zážitek parádní ...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od Přemek Doležal »

Při tvých proporcích na tato auta zapomeŇ.
Třeba o A 110 se říká :
Konstruktér vzal dva průměrně vzrostlé francouze, a kolem nich postavil
modrý laminátový automobil. :D

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od miluna »

ad to voblíkání aut - já se svejma 195cm. Zatím jsem se vždycky dostal do všeho, někdy to byl trošku vopruz (to vystupování z Vipera bylo nezapomenutelný) a kdo někdy viděl jak vypadá vyrámovaný auto, tak dobrý bylo testování na Dekře: auto naložený v zakrytym vleku, byl jsem tam sám, k zrcátkům tak 5cm na každý straně, sedačka ušák nastavená na člověka 170cm, tvrdá závodní spojka. Vycouvat z vleku, popojet ke stolečku, popojet k boudičce, popojet ke vratům, fakt super rozcvička.
ALE opravoval jsem MX5 a ani hovno. Do toho auta to nešlo, fakt jsem s tím ani nepopojel, spojka brzda plyn všechno zůstalo naprosto nedosažitelný a já musel auto z dílny vystrkat rukama.

Codehunter
hvězdička
Příspěvky: 43
Registrován: stř 02.03.2016, 14:49
Auto: W126 560 SEC

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od Codehunter »

Staré auta jsou krásné, dokud se do nich člověk nesnaží dostat 009 . Třeba do staré Octavie, nebo Spartaka to je taky dobra rozcvicka. Zvlášť s řazením na volantu a pokusu o zařazení zpatecky ...

Autor tématu
SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od SEMRY »

jj výška, já má 192 a jsem v 966 tak tak, 997 je výrazně větší. Kdo s tím má problém, necht shání verzi bez šíbru. ;)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od scout76 »

Tak jak si daleko s 911? Já byl včera vyzvedávat 928 a pán tam má jednu 996 v úpravě Techart za děkuju,ale začínám stavět a nemůžu si kupovat hračky. A to plánuju prodat 928 i když po včerejšku zase asi ne :D .

Autor tématu
SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od SEMRY »

N kulový. Čekáme na Porsche exchage režim na novej polomotor....

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od scout76 »

Co ta sranda stojí? Já narazil na super servis s příjemnýma cenama. Ta 996 mi vrtá v hlavě. Nájezd sice 160,ale ten servis dělal ve 120 - ti motor,tak se mi to zdá jako zajímavý a mám brouka v hlavě 009 .

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: PORSCHE a svět kolem něj

Příspěvek od zadek524 »

A ta díra v bloku by se nedala náhodou nějak zalepit? ;) Já tady měl kdysi 124/300TDT, tam byla díra v bloku umělecky zavařená, prostě záplata asi 10x20cm. :D
Odpovědět