Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

V tom odkazu z galerie to auto mělopřed x lety 400 najeto,tak to nový být nemůže,protože tak vyjmečný a původní auto je v ČR jen jedno 009 .

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Co se týká špatně koupeného auta tak v téhle zemi se ničeho nedomůžeš. Když jsem se ptal právníka tak mi říkal ať takové věci vůbec neřeším. Prodat někomu jinému a jít dál. Pokud to teda není auto za miliony.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od kejb »

totál výfuk = děravej.
Trochu jsem čekal, že napíšeš že děravej nebyl ale proděravěl se hned po 5 km...
Nevím jestli jsi tohle vlákno založil z nějakýho trollýho důvodu ale snad se nepohybuješ mezi autama od minulýho tejdne, ne...
Lidi jsou podvodníci, nota bene mezi autama + mercedesama + starejma plečkama.
mbcc nevyjímaje. (sam. poctivci tu jsou , to je jasný :) ;) ) Tak to prostě na světě chodí.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Kdyby si nebyl trotl,tak by si takový problémy neměl. Nejdřív mi tě bylo líto,že si zaslepeně koupil něco,co stálo za hovno už z fotek a popisu,ale po tom co následovalo ti to přeju,protože jsi si to zasloužil :x . A už mlčím,protože Zadek mi zase řekne,že jsem zlej :D .

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše:V tom odkazu z galerie to auto mělopřed x lety 400 najeto,tak to nový být nemůže,protože tak vyjmečný a původní auto je v ČR jen jedno 009 .
Dnes má, po 14 letech, na počítadle 476000 km. A už je na tom lépe, motor v cajku, výfuk se vymění, brzdy opravený komplet. On nechce s tím člověkem nic řešit, já se jen ptal kdo z vás ho zná. Věřím, že od Forresta nebo od Zadka by takovej střep nekoupil a stál by taky těch 55. Prostě normál auto a ne že do něj za posledních 15 let a 150000 km nedal nikdo ani vorla, a ani to by nevadilo kdyby netvrdil že je to pěkný udržovaný, a ono tak i zvenku vypadá. Prostě rybička se chytila...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

tak tomu nerozumím. Na začátku si psal,že to ani pořádně nejede a najednou to má motor v cajku a opravený brzdy. To máš prsten od Arabely nebo jednou rukou píšeš a druhou děláš zázraky?

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Koule pri hledani chybky dost napoví *jokingly*

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše:tak tomu nerozumím. Na začátku si psal,že to ani pořádně nejede a najednou to má motor v cajku a opravený brzdy. To máš prsten od Arabely nebo jednou rukou píšeš a druhou děláš zázraky?
To auto stálo od před Vánoc u mě...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Takže účel tohoto topicu byla reklama na tvou osobu a trolování? Ono to není poprvé takový PR :D .

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Jaká reklama??? Ptal jsem se jestli někdo zná toho podvodníka. Případně zkušenosti. Nebylo účelem tu řešit auto. Že někdo párkrát v malém prodá někomu draze sračku s cílem ho natáhnout ještě projde, ale toto? Co si jako ten člověk myslí že se časem stane? I když, tady nevadí estébák premiérem tak co by lidi řešili mechanika a obchodníka podvodníkem.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Fusion »

A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Tvl. Mirek Dušín :D .

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od kejb »

kdyby tady bylo vlákno:
Pan Vopička je pěknej zmrd, vobložil pana Tydýta, kterej mu důvěřoval, protože má pan Vopička umaštěnou kombinézu :stern: z druhý ruky. Dejte si na něj pozor.
Ok, tak proti tomu nic...
Nezlob se na mě ale když člověk co se zabývá auty naříká nad tím, jak jeden druhého och'cává při prodeji je asi tak divný, jako kdyby popelář na popelářským fóru naříkal, že jsou plné popelnice.
Buď je to záměr nebo na něčem ujíždíš, případně máš hypoglykemii.

Stewa
hvězdička
Příspěvky: 299
Registrován: úte 05.08.2008, 22:59
Auto: W124 -> W210 -> W211
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Stewa »

Přemek Doležal píše:Pokud si někdo projede auto na trase dlouhé 20 km, a nepozná, že je vše nasračku,
že desky jsou na plech,.....
tak je to dle mě Hňup, a má jezdit busem. @}->-- *kissing*
Já jsem teď projel w211 a nepoznal jsem že jsou přední desky i s kotoučema totál KO. Desky sjeté na kov, kotouče 2mm pod minimem. Upozornil a vyměnil mě je až mechanik v servise za kterým jsem s autem po koupi přijel. Nevím jak u jiných aut ale tady jsem to nepoznal (možná kvůli SBC) - žádnej divnej zvuk a sundávat kolo abych se na ně podíval jsem fakt nedělal, věřil jsem prodejci, je odtud z fóra. Auto má sport paket a brzdy vyšli na šílenou pálku :-(

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?
Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou. A když to píšu tak to pravda je, něco jinýho jsou nějaký polemiky o elektro atd. a něco jinýho je to, co vidím a slyším. Neví jestli to je pravda - tak třeba Milan (jo, čikl) mi psal, že tohle auto koupil guru za 15 a pak nabízel za 150. Takže to musela být pěkná vražda a on je mega vychcanej hajzl.

Jo, 2 mm podjetý kotouče, to mělo taky pravidelnej servis - pravidelně když se to rozbilo. Bych blil, to je jako upadlý vrzáky na čtyřkách.
Odpovědět