Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

009

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

No jo, k smíchu to je, ale pročti si začátek topicu a konec - normálně chce člověk nejdříve znát názor zdejší komunity, a pak teprve přijdu s tím, co je moje zkušenost. A co se z toho nestane? :-! Poučování o tom, jak je dobrý si vzít někoho kdo tomu rozumí s sebou. Ježiš, no to je moudrost. Tady šlo ale o úplně něco jinýho - jestli toho člověka někdo přímo zná a jestli třeba taky někdo nenapíše, že to není zase takovej gauner atd. Prostě názory na toho chlapa a tu firmu. Místo toho se tu řeší kombík, já, kozačky z betonu a další kokotiny, jen ne to původní téma. A opět napadání. Jen slovní, osobně by asi každý z vás kdo se tu do někoho od klávesnice navážíte jen postával a říkal cosi o prdeli, že si dělá srandu.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Tady šlo ale o úplně něco jinýho - jestli toho člověka někdo přímo zná a jestli třeba taky někdo nenapíše, že to není zase takovej gauner atd. Prostě názory na toho chlapa a tu firmu.
k cemu ti to bude, ze jsem tak smelej?

sedel jen X let a vysel polepsenej, to jsi chtel slyset?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Kdyby si položil dotaz jako : Znáte někdo pána .... nebo firmu..... z Plzně,která prodává :stern: ? Můžete napsat zkušenosti? Pak by si možná dostal rozumnou reakci a nedělal by si z tebe každej prdel. Stejně jako v 99% topiců,který se netýkají techniky. Ty betonová kozačko :D .

Lája - k čemu mu to bude? K čemu asi?
Naposledy upravil(a) scout76 dne sob 13.01.2018, 18:50, celkem upraveno 1 x.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

thy woe, teplaky zastrceny do betonovych kozacek :D :D :D :D :D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Móda roku 2018 *thumbs up* zejména v tech nejvyssich kruzích :D

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Tak ten kdo te nelituje nebo nemele tu tvoji je kasparek :) nabidka vyuzita a uz to jezdi *thumbs up*
Naposledy upravil(a) popelnice dne sob 13.01.2018, 21:36, celkem upraveno 1 x.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Ji-rka »

xaler píše:
Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.
Kašpárka si nech od cesty.Kdyby jsi četl kdo ti co píše,tak tam toho bylo víc.Ale za tebou musí člověk dolézt.Asi jsi na to zvyklej z práce.Využil jsi jednu z nabídek když už.Tak ať ti to jezdí.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

" onclick="window.open(this.href);return false;

:D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Kde kdo by se v tom nasel :D

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Laja22 píše:thy woe, teplaky zastrceny do betonovych kozacek :D :D :D :D :D
Betonový kozačky jsou dobrá hláška, tomu se směju kdykoli si na to vzpomenu. Mě by spíš zajímalo co mají dospělí chlapi ze "zábavy" typu školáků 7 třídy ZŠ. Na to že je to takový "Mercedes - gauner" je mu tady věnováno málo prostoru - možná kdyby se tu občas mihlo že je to podvodník tak by leckdo nenaběhl. Ano, jistě, hloupí lidé nemají mít peníze, na stranu druhou je snad potřeba chránit dobro a poctivost, takže co je horší, důvěra nebo křiváctví? Špatný je přeci ten kdo kohokoli podvede a napadat tu někoho kdo byl podveden je jaksi mimo. Myslím jako pod naší úroveň.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Tady nikdo nenapadá toho,kdo byl obložen. Jen bylo zmíněno,že si ti lidi za to tak nějak můžou sami. Na některých fórech je black list s leváky. Jenže vychcánkovství a ojeby k této zemi patří. Dlouhodobě :( .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Tady nikdo od tohodle pana oblozen nebyl :D tady je to sama socka se čtverou :D :D :D

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Ji-rka píše:
xaler píše:
Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.
Kašpárka si nech od cesty.Kdyby jsi četl kdo ti co píše,tak tam toho bylo víc.Ale za tebou musí člověk dolézt.Asi jsi na to zvyklej z práce.Využil jsi jednu z nabídek když už.Tak ať ti to jezdí.
Ne jednu z nabídek, špatně čteš. Jedinou nabídku.
Odpovědět