Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Móda roku 2018 *thumbs up* zejména v tech nejvyssich kruzích :D

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Tak ten kdo te nelituje nebo nemele tu tvoji je kasparek :) nabidka vyuzita a uz to jezdi *thumbs up*
Naposledy upravil(a) popelnice dne sob 13.01.2018, 21:36, celkem upraveno 1 x.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Ji-rka »

xaler píše:
Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.
Kašpárka si nech od cesty.Kdyby jsi četl kdo ti co píše,tak tam toho bylo víc.Ale za tebou musí člověk dolézt.Asi jsi na to zvyklej z práce.Využil jsi jednu z nabídek když už.Tak ať ti to jezdí.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

" onclick="window.open(this.href);return false;

:D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Kde kdo by se v tom nasel :D

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Laja22 píše:thy woe, teplaky zastrceny do betonovych kozacek :D :D :D :D :D
Betonový kozačky jsou dobrá hláška, tomu se směju kdykoli si na to vzpomenu. Mě by spíš zajímalo co mají dospělí chlapi ze "zábavy" typu školáků 7 třídy ZŠ. Na to že je to takový "Mercedes - gauner" je mu tady věnováno málo prostoru - možná kdyby se tu občas mihlo že je to podvodník tak by leckdo nenaběhl. Ano, jistě, hloupí lidé nemají mít peníze, na stranu druhou je snad potřeba chránit dobro a poctivost, takže co je horší, důvěra nebo křiváctví? Špatný je přeci ten kdo kohokoli podvede a napadat tu někoho kdo byl podveden je jaksi mimo. Myslím jako pod naší úroveň.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Tady nikdo nenapadá toho,kdo byl obložen. Jen bylo zmíněno,že si ti lidi za to tak nějak můžou sami. Na některých fórech je black list s leváky. Jenže vychcánkovství a ojeby k této zemi patří. Dlouhodobě :( .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Tady nikdo od tohodle pana oblozen nebyl :D tady je to sama socka se čtverou :D :D :D

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Ji-rka píše:
xaler píše:
Ji-rka píše:Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.
Že by další místní kašpárek? Z třech tisíc shlédnutí vlákna jsem dostal jednu jedinou nabídku a tu jsem využil.
Kašpárka si nech od cesty.Kdyby jsi četl kdo ti co píše,tak tam toho bylo víc.Ale za tebou musí člověk dolézt.Asi jsi na to zvyklej z práce.Využil jsi jednu z nabídek když už.Tak ať ti to jezdí.
Ne jednu z nabídek, špatně čteš. Jedinou nabídku.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:
Lája - k čemu mu to bude? K čemu asi?
NEVIM 008

spekulaci me napada spoustu, ale rozumnej duvod fakt ne...

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Na to že je to takový "Mercedes - gauner" je mu tady věnováno málo prostoru - možná kdyby se tu občas mihlo že je to podvodník tak by leckdo nenaběhl. Ano, jistě, hloupí lidé nemají mít peníze, na stranu druhou je snad potřeba chránit dobro a poctivost, takže co je horší, důvěra nebo křiváctví? Špatný je přeci ten kdo kohokoli podvede a napadat tu někoho kdo byl podveden je jaksi mimo. Myslím jako pod naší úroveň.
hele, dobre vis, ze nekteri mistni se nestydi se voblozit blizniho sveho... chces na to zalozit cernou listinu?

a ze se tady radi zasmejeme tvym pancerakum, teplakum, a kozackam... tak to proste je... vzdyt uz jsem ti psal, ze mam pocit, ze jsi majitelem stranek placenej komik A JEHO SVET /doslova/ 009

pred presidlenim do Cnd jsem dva roky jezdil po bazarech a salonech, mohl bych napsat knizku ceho jsou nekteri schopni...
ale proc?
lid chce byt klaman 008 , coz se ostatne opetovne potvrdi za par tydnu...
Odpovědět