ve Francii už jen 80 km/h

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

bmgx
hvězdička
Příspěvky: 292
Registrován: úte 08.11.2016, 4:30
Auto: W201, S124
Bydliště: Jihlava / Brno

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od bmgx »

zaibatsu píše:To víte, koho zajímalo, jak bude v praxi vypadat inkluze ve školách, mohl vidět paralelu v silničním provozu. Tam funguje inkluze už dávno. Jediná kvalifikace na to jezdit autem je mít do prdele díru starší 18 let. Řidičák je formalita, kterou zvládne každej retard.

A s tím, jak fungujou fízlové, kteří zdaleka nejvíc pokut vyberou za rychlost, která sama o sobě nedokáže nikdy být jedinou příčinou nehody, jsou ty retardi ještě utvrzovaný v tom, že dokud jedou pomalu, můžou jet jakkoliv a je to vlastně bezpečný.
AMEN

:-$

Autor tématu
kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od kejb »

Tak ono je to těžký. Všechno je dnes uzpůsobený pro auta, bez auta je člověk v prdeli.
Potom zákonitě řídí každej.
Co vidím kolem sebe, tak je úplně jedno jestli řídí důchodce nebo čtyřicetiletej chlap. :-$
Je třeba si řízení užívat, dokud to jde.

hasi
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03.08.2008, 19:35
Auto: Mercedes
Bydliště: PRÁGL

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od hasi »

třeba to tady přijmou a jako správní eurohujeři posunou dál, že se tu bude jezdit 40 km/h :) To bych mohl s multikárou jezdit v levým pruhu na dálnici a nemít plyn na podlaze :D

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od kolouch »

někdy je to legrace, když je piáno "nejrychlejší" auto na dálnici.
zřejmě nějaká nová vlna. po rychlostkách jezdit stofkou.

Autor tématu
kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od kejb »

Rychlíků vídám fakt málo, povětšinou jedu v levým 140 a předjíždí mě málo kdo.
Když jedu šlupkou, tak to velice často ospalce v silných autech vyprovokuje a musí mě hned předjet. :)

CTC
Administrátor
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv 31.07.2008, 16:09
Auto: W123 280TE, Dačia Dusteř turbo 16V kvatro
Bydliště: Mělník, Praha
Věk: 47

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od CTC »

Onehdá jsem to pral s piánem 200D po D8 a chytli mě cajti s Passatem, na tacháči jsem měl tak kilo, tak si říkám, co chtěj, svítil jsem, netelefonoval a oni že silniční kontrola :D

Pokecali jsme, já nasadil zrychlení z 0 na 100 za 29 sekund a oni zatím byli v Lovosicích *drink*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od Merc124 »

škoda že nezavedli zase toho běžce před autem s praporkem *jokingly*

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od zaibatsu »

Tak mně třeba sebrali noty, když jsem zrovna jel tou největší sračkou z autoparku. 152km/h (po odečtení směrodatné odchylky 147) ve vsi 20m dlouhé a 6m široké.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Merc To je dobrý nápad,zvedne to zaměstnanost,každý řidič si bude platit svého praporečníka.Vlastně se vrátíme zpět,kdy se přepřahali koně,my vyměníme muže s praporkem.Asi vytáhnu ze stodoly bryčku a koupím pár klusáků,bude to ekologické? Asi ne,neboť koně prdí,močí a kadí na silnici,snad lahev na zachycení moči a plachta koni za zadkem,kam budou padat exkrementy a po cestě budou nádoby,kam toto dát a ty budou vyprazdňovat jiní,zase někoho zaměstnáme.
Jen taková otázka proč se vlastně vyrábějí supersporty,když není krom okruhů není kde s nimi jezdit a proč dnes máme auta,která skoro všechna klidně atakují rychlost 200 a více km ? *jokingly*

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od zadek524 »

Tohle omezení je šílenost, nebudu mluvit o pitomcích, ale je mi líto normálních lidí... *tired*

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od JirkaK »

V první chvíli mě to taky naštvalo, ale teď už mi to je úplně jedno. Kdyby u nás snížili rychlost na 80km/h nezmění vůbec nic.
-Na silnicích prvních tříd a vůbec těch "hlavnějších" se jezdí 80km/h už teď, protože tady jsou strašná kvanta kamionů a náklaďáků, které mají omezení na 80 stejně. A je jich tolik, že předjíždět je nemá smysl, a provoz je tak silný že to předjíždění v podstatě ani neumožní. Takže v reálu to vypadá tak, že než abych jednou za 5 - 10km s vytřeštěnýma očima a s rizikem potenciální bouračky předjel jeden kamion, abych potom nejpozději po kilometru "tacho 100" dojel další, to se na to radši vykašlu a pojedu flegmatických 85 tacho ve "vláčku" za kamionem. Holt, provoz houstne, já stárnu. 009
-Na okreskách a zapadlejších silnicích, kde kamiony nejezdí, pokud jejich stav a trasování dovolí (opravdu nejsem z těch kdo si troufnou vletět stovkou někam kde není dostatečně daleko vidět) je to jedno, protože tam na policajta nenarazíte.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: ve Francii už jen 80 km/h

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Dle toho co slýcham ve správách delsi dobu tak na Slovensku se 80km/h pripravuje taky :-!
Odpovědět