Bitcoin

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Jo, tak nejen u Hradce ale i v Brně vědí že na darknetu si koupíš možná tak kapslíkovku a travku. Tak to bude pravda, takže vlastně zbraně se prodávají jen proti ZP a výhradně za volné oficiální světové měny. Tak díky, to jsem nevěděl. A drogy si koupím taky pomalu v obchodě, pod pultem. To jsem taky netušil. Člověk se pořád učí. Je fakt, že tanky se tam asi opravdu koupit nedají, ale dají se koupit jinde. To byl jen extrémní příklad, ale jinak ruční zbraně - jakékoliv.
Naposledy upravil(a) fíkus dne ned 10.12.2017, 22:05, celkem upraveno 1 x.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Bitcoin

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:Jo, tak nejen u Hradce ale i v Brně vědí že na darknetu si koupíš možná tak kapslíkovku a travku. Tak to bude pravda, takže vlastně zbraně se prodávají jen proti ZP a výhradně za volné oficiální světové měny. Tak díky, to jsem nevěděl. A drogy si koupím taky pomalu v obchodě, pod pultem. To jsem taky netušil. Člověk se pořád učí.
Ano kazdej kdo prodava drogy a nereg zbrane tak tam ma eshop 007 jsi fakt mimo tak se neztrapnuj :D a nestras tady bubakama co jsi nekde videl slysel atd atd

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

A tos četl na Novinkách nebo tam nakupoval tvůj praprapraděda hacker před 300 lety?

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Bitcoin

Příspěvek od popelnice »

Asi videl na youtubu :D tam s tim fakani strasi decka *thumbs up* ted mi to tam nedavno vyskocilo :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Jj, jsem mimo. To je přeci jasný.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Bitcoin

Příspěvek od trojan »

Už vím proč se tady pořád sereš do fiškuse. Normálně mu závidíš, že má větší bagr než Ty *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Bitcoin

Příspěvek od popelnice »

Ma tatrovku frajer *tired*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

A ještě míchačku. Určitě ji koupil za dobře na darknetu a teď s ní řeže koks negrům na Václaváku :D .

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

A daně platí v BTC *jokingly*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

No jasně, míchám ho ve velkým s moučkovým cukrem. Jen už pár feťáků dostalo cukrovku tak po mně jdou. Ti feťáci samozřejmě. Ale mám ty tanky a kulomety z darknetu tak se nebojim. Jinak BTC potřebuje ke své hodnotě normální měny, protože k nim je vztažená jeho cena... uvidíme. Já neuznávám ani akcie na majitele natož tohle. U mě je to obchod se vzduchem, lidé při něm bohatnou z netvoření hodnot a potom - za peníze ani žádné BTC si nic hodnotného stejně nekoupíš. :)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

Co to zas kydáš? BTC přijímá plno prodejců a dá se samozřejmě směnit, mj. za zlato, ale třeba pro tebe není zlato hodnotný. Jediným negativem je volatilita (mrkni do slovníku), ale bez ní by to nebyla měna.
https://coinmap.org/#/map/49.79279036/15.41931152/9" onclick="window.open(this.href);return false;

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Podívej, ty říkáš že o tom nic nevím. Dobře. A to že něco víš ty je pravda jen proto že to tvrdíš? Nebo zdroje ze kterých čerpáš jsou zaručeně ty pravé? Já vím že se dá směnit za zlato. Za zlato jdou překvapivě směnit i peníze a peníze za BTC a opačně, to je logika. Jen říkám, že s nimi nezaplatíš skoro nikde a to doslova takže pokud někdo chce vybrat investici v BTC tak si jí vybere v... dolarech nebo jiné oficiální živé měně. A těch dolarů dostane třeba 15 tisíckrát více než když BTC nakoupil. Ale práce v té hodnotě žádná odvedena nebyla, prostě nic. Tak k čemu to je? Že se někdo nafoukne bez práce? Jak říkám, divím se že tohle je legální, stejně jako akcie na majitele. A volatilita - proč bych si bral slovník??? A zlato v tom smyslu hodnoty jak jsem myslel já tak hodnota rozhodně není. Za peníze žádné skutečné hodnoty koupit opravdu nejdou. Ani vyměnit za zlato, za BTC. Skutečné hodnoty jsou totiž úplně zadarmo, jen ne každý je má i kdyby chtěl. Třeba slušnost, to je taková hodnota, zde ne moc známá, zdarma a přesto vzácná.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

Ano, kdyby to nebyla pravda, pak bych to nepsal. Já se zásadně nevyjadřuju k věcem, o kterých nic nevím, popř. na to upozorním. Pokud tady bude řeč o rozmnožování žab, nebudu o tom polemizovat jako to děláš pravidelně ty.
Nic není zadarmo, ani provoz blockchainu, kterej momentálně spotřebuje stejně energie jako celý Dánsko a to je samozřejmě potřeba platit. Dotaz k čemu to je a proč je to legální tkví pouze z ignorantství a nezájmu se o něčem vzdělávat. Na internetu je nekonečný množství informací, který já ti nebudu dávat na podnosu. Prve se o věcech dostatečně informuj, než vyzvracíš ty nesmysly, nebo prostě nepiš nic.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Znovu opakuji - kde bereš jistotu, že ty informace které máš jsou zaručeně správné, jen proto že jsi je četl na netu? Tak zrovna to že za BTC jsou na darknetu zbraně se na netu píše. BTC má cenu díky normálním měnám, jestli to má být cesta k zániku peněz tak to asi smysl mít bude. Nebo jinak, až na 99% prodejních míst zaplatím BTC tak mi to sděl. Děkuji. Zatím je to k smíchu a jediný co lidi nejvíc zajímá tak to je jak na tom vyvařit. A tomu já říkám obchod s teplou vodou. Já věřím v lidskou práci, výrobu. A rozmnožování žab? O tom jsou celé knihy, stohy, a na netu taky. :D Takže "něco vědět" je stav, kdy si myslíš že o tom něco víš. No to potom jo. Takže já si myslím že o tom nic nevím tak o tom píšu. Takže pokud já napíšu že o tom nic nevíš ty tak to znamená co? Víš, ono někdy i zaručeně správné informace se později ukázaly jako lež... dobře vymyšlená lež. A na státních úrovních, žádné lhaní někde v hospodě u piva. BTC jako platidlo bude mít cenu až přijdu do směnárny, kterékoliv, nebo obchodu a tam s ním zaplatím nebo si za něj koupím zboží. Zatím mohu ani ne v miliontině kšeftů zaplatit kafe. Zajímavý to bude až se cena propadne. A že se propadne je jasný, u "někoho" se ty dolary za BTC hromadí...

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

fíkus píše:Znovu opakuji - kde bereš jistotu, že ty informace které máš jsou zaručeně správné, jen proto že jsi je četl na netu?
Mám s tím rozsáhlou praxi.
fíkus píše:Tak zrovna to že za BTC jsou na darknetu zbraně se na netu píše. BTC má cenu díky normálním měnám, jestli to má být cesta k zániku peněz tak to asi smysl mít bude. Nebo jinak, až na 99% prodejních míst zaplatím BTC tak mi to sděl. Děkuji.
Dá se platit například v Alze. Další seznam https://www.bitcoinpay.com/cs/merchants" onclick="window.open(this.href);return false;
fíkus píše: Zatím je to k smíchu a jediný co lidi nejvíc zajímá tak to je jak na tom vyvařit. A tomu já říkám obchod s teplou vodou. Já věřím v lidskou práci, výrobu. A rozmnožování žab? O tom jsou celé knihy, stohy, a na netu taky. :D Takže "něco vědět" je stav, kdy si myslíš že o tom něco víš. No to potom jo. Takže já si myslím že o tom nic nevím tak o tom píšu. Takže pokud já napíšu že o tom nic nevíš ty tak to znamená co? Víš, ono někdy i zaručeně správné informace se později ukázaly jako lež... dobře vymyšlená lež. A na státních úrovních, žádné lhaní někde v hospodě u piva. BTC jako platidlo bude mít cenu až přijdu do směnárny, kterékoliv, nebo obchodu a tam s ním zaplatím nebo si za něj koupím zboží. Zatím mohu ani ne v miliontině kšeftů zaplatit kafe. Zajímavý to bude až se cena propadne. A že se propadne je jasný, u "někoho" se ty dolary za BTC hromadí...
U nikoho se nehromadí. BTC ani jiný měny na blockchainu nemají centrální entitu. Může je vlastnit jen ten, kdo je koupil nebo vytěžil. Samozřejmě je jejich věc, pokud se rozhodnou je směnit.

Netvrdím, že BTC je finální a nejlepší měna na světě. Větší hodnotu má blockchain a celá technologie, která BTC umožňuje fungovat. Do budoucna lze použít např. pro převody domů, aut, vydání řidičáků, technických průkazů apod. jako nezpochybnitelný digitální "notářství", aníž by bylo potřeba cokoliv tisknout a taková transakce bude trvat vteřiny a nebude stát téměř nic. Jako daňovýho poplatníka mě taky zajímá to, že tímto by se dala vyřadit zhruba polovina dnešních úředníků a uštřily by se milardy korun, nejen na platech. Kdo tvrdí, že se jedná o podobnou revoluci, jakou způsobil internet, není vůbec daleko od pravdy. Že můžu mít virtuální peněženku, kterou můžu zaplatit kdykoliv, kdekoliv, komukoliv a mizivým poplatkem, aníž by to muselo procházet nějakým schválením prostředníka (banky), to je vedlejší třešnička na dortu. Pro střední Afriku a tebe jako vlastníka N100 existují i možnosti posílat/přijímat platby přes SMS.
Odpovědět