Bitcoin

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Tvl. :D . Tady nikdo netvrdil,že není potřeba sedláků,pekařů a nevím čeho.To si jen ty opět vykládáš svět po tatrovácku a ty dva dny co si to nepsal si nejspíš ležel v gůglu a lovil moudra viď? Já o tomto tématu nic nevím,ale zajímá mě. Asi jsem zkaženej prachama,protože pokud bitcoin bude dávat smysl,tak do něj klidně nainvestuji a vůbec se nebudu stydět,že jsem vydělal peníze bez vytvoření hodnot :x .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

A já netvrdím že tvrdil, jen říkám že tohle je možná k něčemu i dobrý, ale v zásadě zbytečný, nepotřebný. Jenže ad absurdum je zbytečný úplně celý lidstvo... *jokingly* A nechápu jak s nějakým postojem souvisí vlastnictví Tater? Já mám i Pragu, UNIMOG, Mercedes a další kupu aut. A to svědčí o čem? Já neříkám že nemám rád peníze ale docela dávno vím že nic důležitého za peníze stejně člověk nekoupí. To by totiž znamenalo že bohatý člověk bude zároveň šťastný a spokojený. A to rozhodně neplatí. Takže jestli někoho těší že vyspekuloval nějakým způsobem peníze tak je to jeho věc. Já chci aby za tu radost kterou mám z výdělku měl někdo radost z té práce co jsem pro něj udělal. Třeba zákazník z opraveného auta. Ta radost, už jen to že to mohu dělat, to nejde zaplatit. Asi sotva někdo bude mít radost že jsi si od něj koupil 2 BTC. A pokud je to celý podvod, a já říkám že je, tedy spíš megaletadlo, pyramida, tak když jich koupíš více tak si akorát pomyslí - další vůl mi zaplatil lepší život. A jak to dopadne se nedozvíme, BTC budou dotěžený za 120 let. A já pevně věřím, že do té doby lidi pochopí takové ty obrázky na stejné téma - "vracíme se, všechno jsme tu posrali".

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Vlastnictví Tatry v některých lidech vytváří rozdílné názory na svět a mají svoje pravidla podle kterých (i když ty pravidla nejsou kolikrát úplně špatný) to prostě nefunguje. A co ty víš? Třeba někdo je při prodeji 2 bitcinů happy,že prodal a vydělal. Je sice hezký,že máš radost,že tvůj zákazník má radost (i když při placení většinou lidi radost nemají),ale to je tak maximálně tvůj pocit. Možná by jsi si mohl zahrát v reklamě na Master Card.
Happy customer,priceless :D .
Btw. peníze nedělají všechny lidi šťastnými,ale dávají ti obrovskou svobodu a za peníze se dnes dá sehnat všechno.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Já bych upřesnil - jde všechno. Nejen za peníze. A občas lidé platí rádi. Neustále si opakuju heslo jednoho moc milého pána - nejlepší nebo nic. A že práce odvedená na 99% nemá smysl. To je lepší jít napichovat vajgly před nádraží, ale ani to by možná na 100% někdo nezvládl dělat. :-$ Někdy je pak potřeba uplatnit po dohodě se zákazníkem "řešení odpovídající závažnosti problému", zejména ve chvíli nedostupnosti některých dílů.

A život je o pocitech, o čem jiném? Svoboda díky penězům je relativní. Nebavíme se totiž o tom, že je člověk úplně na dně, bez prostředků, neschopný z jakéhokoli důvodu si peníze opatřit. Ale takových lidí je v civilizované části světa naprosté minimum a přežít jím pomáhá právě část těch, kteří mají přebytek. I díky těm spekulacím, třeba s cennými papíry. Dobrý film na toto téma byl s E.Murphym - Záměna. Dva chamtivci, jejich korupce a sázka o dolar je připravila o vše.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Bitcoin

Příspěvek od Fusion »

Spekulace jsou součástí volnýho trhu a týkají se nejen nekomoditních a nehmotných věcí. Nic ti nebrání, abys spekulativně nakoupil pozemky, domy, zlato, kávu, mandarinky nebo máslo. Samozřejmě ne každá spekulace je výdělečná a pokud bys např. vykoupil všechno máslo v ČR, lidi si najdou buď náhradu, nebo koupí jinde. To může nakonec srazit následnou cenu másla pod výchozí úroveň (až ti skoro shnije a budeš ho muset prodat rychle a s prodělkem). Proto jsou spekulace spíš zkouškou ceny dané věci a dlouhodobě pomůžou ji vyrovnat, tj. nezáleží čistě na výrobci/těžbě/počasí, protože i výrobce může přímo spekulovat uměle sníženou nabídkou apod. Když ti malíř řekne, že má šíleně práce (a třeba ani nemá), ale že ti to teda vymaluje s malým příplatkem, protože využívá tvé situace, spekuluje s cenou své služby.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Nevím jestli to bylo dost výstižný. Není tam nic o spokojeným zákazníkovi co s úsměvem na rtu platí a práci odvedené jen na 99% ze které slušný člověk nemůže díky výčitkám usnout 009 .

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Máte někdo link na stránky kde se dá obchodovat? Nějaký návod jak na to? Klidně i do SZ.
Díky

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Bitcoin

Příspěvek od Thomas_124 »

Fusion píše:Já se zásadně nevyjadřuju k věcem, o kterých nic nevím...
Ale ke stvoření světa se klidně vyjádříš *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

O tom jsme se učili ve škole všichni. Kryptoměny jsme nebrali.

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od zz.top »

scout76 píše:Máte někdo link na stránky kde se dá obchodovat? Nějaký návod jak na to? Klidně i do SZ.
Díky
" onclick="window.open(this.href);return false;

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Díky *thumbs up* .

Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od Zviratko »

Hlavne neposlouchat zadnyho gurua (nic proti videu, nevidel jsem).

Stejne jako na Bitcoinech se da zbohatnout na akciich... nebo prodelat i kalhoty. Neajtakum bych to asi moc nedoporucil...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitcoin

Příspěvek od scout76 »

Můj kamarád skončil v roce 2008 díky akciím na šaškárně. Jediný do čeho se dají vrazit peníze je to co máš fyzicky na dvoře.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Bitcoin

Příspěvek od fíkus »

Třeba do starých :stern: dobrá investice je vlastní voda a ruční pumpa. Nebo lano a kýbl.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Bitcoin

Příspěvek od 09medved »

K čemu to,za Bitcoiny si :stern: nekoupíš,maximálně tak nějaký Infiniti *jokingly*
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět