Jako fór, dobré.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od fíkus »

Mně to k smíchu nepřijde ani trochu. A rozhodně není dobrý že někdo nějak pochybuje o tom že se ubráníme, to je fakt úplně k ničemu. Zatím se to nějak nedaří sem dojít a zničit nás. Je otázkou jestli zatím nechtějí a nebo jim to nejde. Chtějí sem vůbec? Znám jednoho Iráčana a ten říká že by do Evropy v životě nešel a že to co sem směřuje je odpad i u nich. A to mu "za barákem" straší ISIS.
První by padli ti, kdo by měli kecy o tom že se neubráníme jako ty. A rukou Syřanů by to nebylo, to mi věř.

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Kdysi mne to jeste bavilo jezdit na predvadecky, vzdy je to prdel a zabava. Ale od jisté doby co jsem se svezl novou tridou A dieselovou s motorem z renaultu a zhlednul jsem nove tvary vseho co tam bylo , tak už tam nejezdim. Ackoli mne pravidelne zvou. Ale to asi pulku národa. :-/
Kdybych nevedel co s penezma tak si koupim krasnou W124 500E nejlip Carlson. Hmm, to by bylo neco. :) *in love* :stern:
Akorát že na to nemám :) Myslel jsem na auto ktore je mnohem drazsi nez cokoliv bezne prodávaneho. Tak mame doma novou Toyotu Auris combi. Byla v akci :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od scout76 »

Fusion píše:Úsměvné.
Velice 009 .

SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od SEMRY »

Opět jdu do kolen. 009

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pokud vím,tak Pick-Up od MB bude mít od roku 2018 naftové 6ti válcové srdce a permanentní pohoh 4x4 a podvozek z Navary je perfektní a osvědčený.5 druhů interiéru,dá se tam nacpat cokoli od MB a stále to bude levnější jak G ,které nejlevnější stojí přes 2 miliony.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od kejb »

https://www.novinky.cz/auto/457248-novy ... dacii.html" onclick="window.open(this.href);return false;

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od fokume »

Fuuuuj :-!

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od scout76 »

:-!

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:Pokud bude mít skupina Syřanů holé ruce a skupina řekněme Čechů (ale do ČR je to z hranic EU docela daleko) bude mít současné zbraně kterých je tu kvanta tak chceš říct že nás tu utlučou větvema? Ani Turek nedošel dál než do Vídně a to měl po zuby ozbrojenou armádu stejnýma zbraněma jako měli Rakušáci... Ono by stačilo jít jim tam naproti, tak na ty čluny ani nenasednou. Prostředky na to jsou. Na to stačí pár obrněných člunů s obyčejným raketometem a kulomety plus letecká podpora. Jenže mi to celý přijde že to že jsem táhnou je něčí zájem.

fusion - máš pravdu v tom, že většina lidí by se z války posrala. 300 let zpět pocházím z rodu vojáků a legionářů, nemám strach že bych se s řadou dalších nedokázal za ty co by to nezvládli bít do poslední kapky krve. Paradoxně mi víc vadí třeba přejetý pes nebo srnka než vidět přejetého člověka... asi to je tím jak zlí dokážou být lidé, tak to zvíře nedokáže, to jedná jen pudově pokud je zlé. A ještě něco - vítám tu každého kdo chce žít náš způsob života a dodržovat naše normy. Ctím svobodu a proto není možné, pokud já mohu jet kamkoli na světě tak aby sem měl někdo zákaz vstupu. Ale musí přijít legální cestou a dodržet pravidla, bez pardonu. Nechci tu magory, který sem jdou s tím vnutit nám islám a vyhnat z hlavy křesťanství a nebo jen brát a válet se a ještě si stěžovat. A jestli mají občané Evropy strach, že jim nějací čmoudi vezmou práci tak ať potom klidně vychcípáme jestli stojíme tak za hovno že máme strach že nám vezme práci ten, kdo si včera pomalu utíral prdel rukou. Je potřeba někoho jako byl Hitler, jen ne tak extrémního. Někoho kdo lidem řekne že jsou dobří, nejlepší. To on uměl. Jak říkal když otevíral autosalon - nikdo nevyrábí tak dobré vozy jako německý lid!!! A tehdy měl pravdu. A i kdyby ne, lidi to spojilo.
Rod vojáků a legionářů *thumbs up* znas alexandra velkyho?? :D vedlejší téma "já jsem nevoják" 007 007

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od big.trucker »

:-!
Naposledy upravil(a) big.trucker dne ned 10.12.2017, 10:40, celkem upraveno 1 x.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jako fór, dobré.

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:Pokud vím,tak Pick-Up od MB bude mít od roku 2018 naftové 6ti válcové srdce a permanentní pohoh 4x4 a podvozek z Navary je perfektní a osvědčený.5 druhů interiéru,dá se tam nacpat cokoli od MB a stále to bude levnější jak G ,které nejlevnější stojí přes 2 miliony.
Tak v tom 6 - ti válci to bude fajn vozítko. Když jsem se díval na to nejlepší co do toho jde dát,tak je to pořád cenově přijatelné. Bydlet někde v Krkonoších,tak bych si to klidně koupil.
Odpovědět