EET

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

EET

Příspěvek od miluna »

Protože to ve volbách dopadlo jak to dopadlo a nikdo ten bonz systém nezrušil, začne to bejt během pár měsíců aktuální.
Rád bych aby se v tomto vlákně diskutovalo a tom, jak ti z vás, co budou muset tento problém řešit postupují, o čem uvažují. Prostě, co zvolit a od koho, za jakých podmínek a za kolik peněz.

Já za mne hledám: Něco velmi jednoduchého, levného, spolehlivého. Knihu zakázek mám papírovou a stejně jako faktury, vše píšu ručně. Mám pro to své důvody a žádné elektronické komplikátory nechci. Takže mne verze s účetnictvím, skladovým hospodářstvím a podobně nezajímají-

Prosil bych admina, aby mazal invektivy, zprávy JPP a kecy všeználků ať se to dá používat jako vlákno informační pro všechny postižné.

Pokud má někdo něco k GDPR a jste ochotni se podělit, budu rád.
Naposledy upravil(a) miluna dne ned 03.12.2017, 15:03, celkem upraveno 1 x.

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od enougher »

ja mam eet soucasti fakturačního sw je to vicemene zdarma.
je s tim dost opruz kdyz mam predelat faktury ale tomu se nevyhnes

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

Stačí aplikace do mobilu, která tržbu zaregistruje a pošle ti kód, který na účtenku opíšeš. Ty zadáš jen zákazníka, číslo faktury a částku.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od miluna »

To by ale pro mne znamenalo, vyměnit tlačítkový telefon s provozní dobou na jedno nabití týden s výbornou pádovou odolností za dotykový model.
Pro mne mínusy a výrazné! Tahat sebou nabíječku a vybavit s ní všechny auta co používám. Smířit se s tím, že Google někde shromažďuje data o kterých nic netuším. Jakýkoliv pád znamená pořízení dalšího přístroje.
Verze pro mne schůdná jakž takž - koupit iphone a nechat ho s jinou kartou v dílně strčenej do zásuvky jako soudobou pevnou linku. Doufám že existuje iOS verze.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

Určitě by se dal udělat systém, že bys poslal sms z tlačítkového na aplikaci a vrátila by se sms s fik. Někdo by musel tu aplikaci udělat, muselo by to běžet na serveru, kde bys měl i databázi zákazníků. Já tahám notebook s tiskárnou na baterky a je to otrava. Když se něco posere, pak na telefonu je stejná aplikace jak na pc a musíš opisovat ten debilní fik. To musel vymyslet nějaký debil, vypadá to jak strojový kód, přitom by stačilo datum a pořadové číslo. Idioti.

Taky mne serou tyhle systémy, které tě nutí kupovat ten debilní smartfoun, kde se nedá pořádně ani napsat esemeska. Jinak tam mám na skle nalepené druhé sklo a kolem dokola takový gumový rantl, už to párkrát spadlo a zatím ok...

Určitě existuje i tlačítkový telefon, na kterém by to běželo, jistě někdo poradí, já se v tom nevyznám, mám nokii stoněco přes pět let a pracovní samsung s něco, ani nevím co a je mi to jedno, nemám ho rád, ale zas funguje na modrého zubu volné ruce...

ice
hvězdička
Příspěvky: 282
Registrován: sob 02.08.2008, 20:30
Auto: MB 200CE 95'
Bydliště: Brno
Věk: 40
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od ice »

Existuje i spousta odolnych dotykacu s androidem, klidne i s extra baterkou. A data dneska shromazduji snad uz i pisoary.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: EET

Příspěvek od 09medved »

dnes přece už není nutnost dotykovýho founu,ten kdo chce "klasiku" může si pořídit normální tlačítkovej třeba

https://www.f-mobil.cz/telefon/allview/ ... i+telefony+(PNO+do+5+%25" onclick="window.open(this.href);return false;)&utm_content=Allview+M9+connect+Dual+SIM+Black&utm_term=

s androidem a se slušnou výdrží baterky .A i cena okolo 800,- není zase až taková raketa

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od tomaso »

Máme od března ve firmě toto: https://www.markeeta.cz/obchod/produkt/ ... ez-pausalu" onclick="window.open(this.href);return false;

Vcelku spokojenost, je to opravdu jednoduché ovládání pro opice, i kolega před důchodem s tím umí dělat. Je v tom datová simkarta asi za 10 Kč/měsíčně.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: EET

Příspěvek od Fusion »

Na toto minimálně iPad mini. Ťukat to do telefonu je nouzovka. Aji iphone umí vydržet týden na baterku ale nesmí se použit gsm, to je největší žrout.
Markeeta apod. bych měl strach o podporu OS do budoucna.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

Když máš pár faktur za den a nechceš kupovat a tahat další serepetičky...

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: EET

Příspěvek od Fusion »

Já to chápu ale zvykat si na novej telefon a používat ho na obojí podle mě bude na hlavu.
Mini neváží nic a prodává se celkem za rozumný peníze. A všechny ty údaje se na něm dají přečíst (+větší klávesnice).
Co se týče tisku, na to bych se vybodnul a vyžadoval email a zaslání dokladu na něj. Markeeta má miniaturní ruličku, ale někomu to stačit může.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od miluna »

já mám tak dvě tři faktury do měsíce =-o

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

Nemusí si na nic zvykat, stačí telefon, co má. Napadlo mne tady, že rozjedu eet přes sms a řek jsem kámošovi, ať to naprogramuje, server už máme na wedosu a aplikaci taky - jen přizpůsobit, ale mezitím jsem zjistil, že ta služba už funguje. Zadal jsem eet přes sms a vyjelo mi to..

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: EET

Příspěvek od fíkus »

A nebo platba na účet a EET si může estébák strčit...

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

fíkus píše:A nebo platba na účet a EET si může estébák strčit...
Ne každému jsi ochoten dát fakturu na splatnost, od někoho chceš hotovost na místě. Třeba od takového, co se ti furt vysmívá a pak ti najednou po vzoru syna generála Smitherse začne lézt do řiti, že jsi dobrý mechanik *jokingly* Víš, jak se to říká.. Normální cena je 5000, ale že jsi to ty, budu chtít peníze předem *jokingly*
Odpovědět