EET

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: EET

Příspěvek od Fusion »

Při 2-3 měsíčně je to nesmysl. Platba na účet.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od miluna »

Nemám účet, opravdu jej nepotřebuji, fakturu vystavuji jako jedinou formu účetního dokladu a používám ji pouze kvůli jednoduchosti. Pokrývá spolehlivě vše co potřebuji. Používám kolonku : hotově a ihned.
Postup: Přijmu auto do opravy, zapíšu do Knihy zakázek (majitel, auto, RZ, co je předmětem opravy a číslo zakázky) Dále vypíšu zakázkový list (má propisovací kopii) a ten strčím cvaknutý na deskách do auta, zde se rozepisuje materiál a provedená práce. Po opravě na zakázkovém listu sečtu, podepíšu a podle toho vypíšu fakturu ke které kopii zak. listu přicvaknu. Do textu píšu jen fakturujeme vám opravu Superkára 1U1 11 11 celkem 1.234,-Kč příloh 1.

Je to jednoduché, opravitelné, přehledné a strašně mi to vyhovuje ve všech směrech. Chtěl bych to takhle zachovat.
Takže zatím

1) tiskárna Markeeta - (nahovno malé ruličky) což by asi nebylo tak závažné, při mé frakvenci zakázek
2) aplikace ve smártfounu nebo tabletu - tady se mi nelíbí přepisování nějakýho kódu nebo nutnost dalšího křápu - tiskárny
3) posílat účtenku na email? Tady by se to dalo pěkně vymyslet s nutnou registrací zákazníka, ale jakým způsobem posílat údaje a získat kód?

Laja22

Re: EET

Příspěvek od Laja22 »

Thomas_124 píše:
fíkus píše:A nebo platba na účet a EET si může estébák strčit...
Ne každému jsi ochoten dát fakturu na splatnost, od někoho chceš hotovost na místě. Třeba od takového, co se ti furt vysmívá a pak ti najednou po vzoru syna generála Smitherse začne lézt do řiti, že jsi dobrý mechanik *jokingly* Víš, jak se to říká.. Normální cena je 5000, ale že jsi to ty, budu chtít peníze předem *jokingly*
OMLOUVAM se za off topic k UBOZAKOVI

prilezitost dela zlodeje, vid... dle sebe soudim tebe 009

ty nejsi dobry clovek natoz dobry mechanik, tvym ukolem je srat se do lidi za coz jsi byl opravnene dvakrat odstranen ;)

mlufka je zcela jiste dobrym opravarem, to ovsem nic nemeni na faktu, ze veri svym lzim, coz uz je nad ramec baziliskovo chapani :)
_____________________________________________________________________________________________________________

k tematu, v ramci rodiny se chystaji taky na MARKEETU... co jsem si procital dostupny reseni, je to asi jedno z nejpohodlnejsich...

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: EET

Příspěvek od AndréW115 »

Já jedu na faktury, mám svou klientelu a pokud ke mě domů přijde někdo koho neznám, popř. nebude mít doporučení od známého, tak má prostě smůlu.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: EET

Příspěvek od Thomas_124 »

Miluna: co řešíš? Nepotřebuješ nic, jen http://smseet.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od miluna »

To nevypadá zle!

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od enougher »

Jestli mas 3 faktury do Mesice tak ja mam SW Profact

staci ti ten zaklad a stoji to prd prd

http://www.exmind.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uvidis sam... nez cokoli klikat na telefonu atd

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: EET

Příspěvek od adam w140 »

Tak dnes super prihoda s eet. Dlouhodoby zakaznik chce 3 ovladace vzdy plati hotove. Takze dnes podekujte komunistyckymu systemu a mate to prevodem na ucet a pokud nezaplatite ve splatnosti priste neprijedu.
Na 3 fa. Mesicne je nejlepsi ucet u normalni banky vlozi to tam kdokoliv (klidne ty za zakaznika kterej ti da hotovost)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od scout76 »

Některý banky tam píšou vkladatele,tak tě financové můžou honit. Jako honit ne honit 009 .

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: EET

Příspěvek od adam w140 »

Nemuzou je to prevodem je a to se neeviduje a nebonzuje (zatim)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: EET

Příspěvek od scout76 »

V KB tam píšou vkladatele.
Odpovědět