Jak opravit totálku

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Jak opravit totálku

Příspěvek od Merc124 »

Teda vono to de ]:-> ten ruskej klemprda je fakt dobrej ;)
http://autobible.euro.cz/podivejte-se-j ... -internetu" onclick="window.open(this.href);return false;

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od fokume »

takhle zmastenej a nasledne opravenej kepl bych chtel *jokingly*

jinak je pan sikovnej
Naposledy upravil(a) fokume dne sob 11.11.2017, 15:28, celkem upraveno 1 x.

Dan Rohanský
hvězda
Příspěvky: 1018
Registrován: pát 14.10.2011, 20:29
Bydliště: Šumava

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od Dan Rohanský »

Hezky se na to kouká, šikovný ruce. :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od scout76 »

Šikula *thumbs up* ,ale doma bych takový auto nechtěl i když před 20-25 lety tyhle slepence luxusních aut tu byly zcela běžné.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od miluna »

Kdyby dával některý věci nový, tak tomu ani není co vytknout...

Tenhle tejden jsem na týhle sedmě (G11 750i) měnil lehoučce ubacanej čumák a teda, bych chtěl vidět ty detaily na předku. To je něco neskutečně komplikovanýho, samej plast, výztužka, držáček držáku... Samozřejmě jakmile nedodržíte postoupnost, tak to děláte znova a znova, tady ještě plastík a na šroubek se nedá, tak zase ven...

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od dawider5 »

z ruska jsou takových videí mraky a ještě mnohem horších totálek *jokingly* co sem se sylšel tak jsou tam nějaké velké cla na dovozy nebo tak něco,takže se jim vyplatí strávit milion hodin na opravách u nás neopravitelných aut 007

jinak týpek s malým kladívkem přesně zná problematiku tahání a rovnání plechů *thumbs up*

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1505
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od Volhovič »

Škoda, že mojí W116 neopravoval kdysi dávno takhle šikovný fachman, to by mi na střeše nepraskaly místy až 4mm silné vrstvy kytu *jokingly*
A novýmu majiteli borůvkovokoláčový sedmy se snad nic nestane... nebo že by měly ty Lady takovou průraznost, aby musel mít všechny bodové svary tovární? *jokingly* 009

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od fíkus »

dawider5: Nikomu se asi nestýská po časech, kdy v ČSSR bylo clo přes 20 kčs za kubický centimetr. Takže clo za W116 350 SE bylo v ceně nové Škody 120 GLS. Plus pálka za to auto samotné.

Pán je šikovnej, možná by si ve značkovém servisu nebo na veteránech vydělal pořádnou prací a ne takovým prasením víc dolarů. To jak na hulváta říznul ten dveřní rám se sloupkem, tvl. to už to při týhle práci mohl taky vzít z toho vraku co ten blatník.

Laďa-K
vycházející hvězda
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21.09.2008, 12:02
Auto: Mercedes-Benz 350SLC
Bydliště: Šumperk
Věk: 50

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od Laďa-K »

Pán je opravdu šikovnej ale v takovým autě bych jezdit nechtěl.. No není to zas tak dávno co se u nás taky pěkně pastilo, to se dovezla totálka na předek druhá na zadek, rozřezalo se to a udělalo se z toho auto.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od All-koholik »

Laďa-K píše:Pán je opravdu šikovnej ale v takovým autě bych jezdit nechtěl.. No není to zas tak dávno co se u nás taky pěkně pastilo, to se dovezla totálka na předek druhá na zadek, rozřezalo se to a udělalo se z toho auto.
Asi hloupá otázka, ale proč bys nechtěl jezdit s takovym autem? Chápu že nebourané je nebourané, náchylnost ke korozi mi je taky jasná.. Spíše mě zajímá bezpečnost, nebo může být auto vyosené, tedy náchylné na smyk atd? Jaká je hlavní nevýhoda takového auta?

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od enougher »

rekl bych ze ohybanim a rovnanim dochazi k naruseni struktury materialu

jinak borec hodne sikovny a dobre vybaveny akorat mu nesedi predni naraznik

Laďa-K
vycházející hvězda
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21.09.2008, 12:02
Auto: Mercedes-Benz 350SLC
Bydliště: Šumperk
Věk: 50

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od Laďa-K »

All-koholik píše:
Laďa-K píše:Pán je opravdu šikovnej ale v takovým autě bych jezdit nechtěl.. No není to zas tak dávno co se u nás taky pěkně pastilo, to se dovezla totálka na předek druhá na zadek, rozřezalo se to a udělalo se z toho auto.
Asi hloupá otázka, ale proč bys nechtěl jezdit s takovym autem? Chápu že nebourané je nebourané, náchylnost ke korozi mi je taky jasná.. Spíše mě zajímá bezpečnost, nebo může být auto vyosené, tedy náchylné na smyk atd? Jaká je hlavní nevýhoda takového auta?
Hlavní nevýhoda je ta že takové auto už nebude mít stejné parametry bezpečnosti, takový ty auta co se z dvou udělalo jedno se při bouračce vetšinou rozpůlili tam kde byly body odvrtány a následně svařeny, viděl jsem to na vlastní oči a umřeli v tom lidi.... Vyosenosti bych se nebál protože rovnací stolice spojená s PC dělá myslím přesnou práci ale vem si do ruky plech a párkrát ho ohni, s každým hybem bude měkčí.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od miluna »

Když na konci sumarizuje, jak to dělal dlouho...já mám 4 celé dny jen skládání předku a to ještě není nárazník na místě a finálně napasováno! Mám všechno nové origo od BMW a kapota k blatníkům to bude ještě boj.
Takže ten svěšenej přední nárazník a větší mezera na zadních dveřích k tomuto stylu oprav prostě patřej. Když ještě vezmu ten prapodivnej způsob měření...
Pán je slušnej klempíř ale taknějak na půl cesty.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od fíkus »

Laďa-K píše:Pán je opravdu šikovnej ale v takovým autě bych jezdit nechtěl.. No není to zas tak dávno co se u nás taky pěkně pastilo, to se dovezla totálka na předek druhá na zadek, rozřezalo se to a udělalo se z toho auto.
To se dělá dodnes. Jen dřív se to dělalo i u levných sraček.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Jak opravit totálku

Příspěvek od dawider5 »

pořád je takové auto bezpečnější než polovina těch co jezděj po našich silnicích *jokingly*
Odpovědět