Právě je 12 pro 2017 07:39

Čerstvě k navi 
Autor Zpráva
vycházející hvězda

Auto: 126 500 SEL, 211 320 CDI
Odpovědět s citací
Příspěvek Čerstvě k navi
Co se mi nestalo. Potřeboval jsem odtáhnout nepojízdné auto z Wroclavi na samý západ čech. Povídám, pošli mi souřadnice kde to stojí, nech mi v něm TP, rezervní klíčky jsem dostal tady . OK. Souřadnice došli a co se nestalo. Čísel tam bylo víc, než jsem dokázal dát do navi (APS 50). Hodiny, minuty, vteřiny a tak jsem vložil co se vešlo. Koncová chyba asi 4 km a řada telefonátů, než jsme se našli. Jak zařídit, abych přes telefon s Androidem našel pozici volajícího a mohl si dohledat adresu, na níž je? Aplikaci pokud možno v češtině a bezplatnou. (Německy slušně, anglicky málo, rusky slušně. V čase, kdy jsem chodil do školy byly cizí řeči více méně tabu.) Jde mi o to, že Thajsky (třeba), nemluvím a přitom protějšek tak mluvící má české číslo. Chytrý telefon a komp jsou na moji myslivnu dost náročné. A teď babo raď. Ne že by si jeden neporadil jinak, ale proč to dělat složitě?

07 lis 2017 12:18
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Čerstvě k navi
V google mapách máš sdílení polohy. Vybereš si s kým chceš polohu sdílet a pošle se přes sms nebo jiný komunikační program. Podmínka je samozřejmě nainstalované google mapy a připojení k netu.

Jinak pozice GPS jsou přesné, ale je více druhů zadání. Na netu se dá najít přepočet.

07 lis 2017 13:25
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: w123 300TDT
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Čerstvě k navi
Mám dobrou zkušenost s Waze. Odešle přes SMS polohu a stačí kliknout a už hledá

07 lis 2017 19:42
Ohlásit tento příspěvek