Jděte k volbám!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od scout76 »

Thomas_124 píše:To jsou ty zdejší zaprděné stereotypy. Já se s nikým neznám, tak nemůžeš ani ty *jokingly*
To nikdo Jitrnico neříká,ale jsou věci o kterých se veřejně prostě nemluví,ale to někomu s měkým mozkem nelze vysvětlit. Ty si zradil svou černoprdelnickou partaj? Tvl. 50x otčenáš a 100 x zdrávas Maria (nebo jak to máte) pořád to bude málo. Počítám,že máš peklo jistý :D .

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od fíkus »

Měkký, dvě k. Voe.

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kolouch »

Marko píše:
K2 píše:Marko - do tebe když někdo řízne a ukáže, že jsi jouda..a že v tomto případě jsi..tak, neumíš pochopit, že realita by mohla být odlišná od tvých krásných představ. Následují obvinění, že jsme všichni voliči Babiše a komouši 009 a pak se nediv, že tě slabší povahy pošlou do Stropnické zadele *kissing* kam ale občas fakt patříš :x
PS: kdyby všichni proti AB makali jako já, tak je zpět na Slovensku a sedí za trojnásobnou vraždu v Maroku...ale klidně si užij představu jak mu to do volební urničky hází celá moje učitelská rodina 009 009 009
Slabší levicově smýšlející povaha, které žije v představách, že za úvazek 21hodin a tři měsíci volna je adekvátní brát 50k tu po nedostatku faktů za křečovité pomocí smajlíků vypráví o intimních partiích, které ze své zkušenosti zjevně dobře zná... máš dost, už tě nechám být.
tvoje představa o práci většiny učitelů je úplně mimo.
když o tom nic nevíš,tak alespoň prosím neplácej. omg. :'(

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Marko »

Neblábol když nic nevíš, praci učitelů ve svém okolí znám a jsou velmi na pohodu, narozdíl od jiných stresujících profesí. Rozhodně nevidím důvod, proč by měli brát za současné mzdové úrovně těch 50k, na což tu celou dobu reaguji.

CAPRICLAN
vycházející hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: čtv 26.11.2009, 21:11
Auto: Dacia Logan,A 124

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od CAPRICLAN »

Já ti nevim ale moje paní odchází po nělolika letech,ani tak nejde o tu almužnu co bere ale nemá to budoucnost,což je smutný...

Ibonis190E
hvězdička
Příspěvky: 279
Registrován: čtv 17.12.2009, 14:31
Auto: W201 190E 2.0 -RIP, W202 C240 A5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Ibonis190E »

Neviem ako v Cechach, ale na svk za poslednych par rokov ucitelom slusne pridali. cez 33 % za poslednych 8 rokov. A pocas tohto volebneo obdobia budu mat pridanych cez 24 % a aj to sa im zda malo..
A ano nastupny plat nieje bohvieco, ale ucitelka s paxou, cize vacsinu uciva ma uz v hlave, takze minimum pripravy doma, maju plat cez 1000,- E v hrubom.. a aby sa na ten plat dostali, staci im vydrzat.. Ktory sukromnik ti prida plat , len preto lebo mas 5 , 10 rocnu prax ?
Ano su lepsie platene povolania, ale aj ovela horsie, s ovela horsimi pracovnymi podmienkami...

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 41

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Waterfall »

Ibonis: Mal by si si zistiť, čo všetko obnáša dostať sa k tým 750€ v čistom. Rozhodne to nie len o nejakom čakaní. Neviem, kde si vzal takú somarinu. Btw., 750€ zarábajú v lepších fabrikách ľudia, ktorí mačkajú jedno tlačítko pri plne automatickom stroji, nemajú defacto nijakú zodpovednosť a okrem toho mačkania jedného tlačítka nevedia často ani dať stroj do manuálu alebo domovskej pozície (čo sa dnes robí dvoma tlačítkami na dotykovej HMI).
2000€ je imho aj podľa mňa už prestrelená hodnota (byť brutto), ale tú tisícku v čistom si zalúžia. Nejde vôbec o to, koľko percent komu pridali, ale koľko reálne zarába. Ak budeme my dvaja na rovnakej pozícii, Ty budeš zarábať 750€ a ja 1500€, budeš spokojný, ak Ti pridajú celých 24% a mne len 5? Predpokladám, že asi nie...

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kejb »

Jenom k těm 50tkč, co jsem uváděl.
Byla to reakce na příspěvek Martina Košnara.
Nikde jsem nepsal "učitelé musí mít 50tkč". 010 Pokud budeme chtít mít učitele profesionály, kteří na sobě pracují, musí mít odpovídající plat. To rozhodně není plat pokladního v Lidlu.
Jak jsem psal - nechť si kritik vyzkouší vyučování místo psaní příspěvků během každé půl hodiny na mbcc a pak nám přijde povědět. ;)

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

kejb píše:Jenom k těm 50tkč, co jsem uváděl.
Byla to reakce na příspěvek Martina Košnara.
Nikde jsem nepsal "učitelé musí mít 50tkč". 010 Pokud budeme chtít mít učitele profesionály, kteří na sobě pracují, musí mít odpovídající plat. To rozhodně není plat pokladního v Lidlu.
Jak jsem psal - nechť si kritik vyzkouší vyučování místo psaní příspěvků během každé půl hodiny na mbcc a pak nám přijde povědět. ;)
Pokud toto téma někoho nadále zajímá, navrhuji ho přesunout do vlastního vlákna a neplevelit JDĚTE K VOLBÁM!!! Jsem z oboru, pokud povedeme nějakou konstruktivní diskusi, rád se přidám a odpovím na základě vlastní zkušenosti.

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Marko »

Zdejší pan učitel by měl přestat poučovat a zamést si laskavě před vlastním prahem. Zbytek je standardní snůška obecných nářků o ničem, podobně jako jeho blábol o 50k měsíčně.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

Marko píše:Zdejší pan učitel by měl přestat poučovat a zamést si si laskavě nejdřív před vlastním prahem. Zbytek je standardní snůška obecných nářků o ničem, podobně jako blábol o 50k měsíčně.
Jenom abych správně pochopil. Já si mám zamést před vlastním prahem?

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Marko »

To celé patřilo sociálně štědrému autorovi myšlenky na neopodstatněné zatížení státního rozpočtu jedné jemu spřízněné profesní skupině, nikoliv Tobě. Jeho šestinásobné přestřelení Středulova souhlasu s 15% navýšením mzdy zdaleka totiž předčí i komunistickou poslankyni Semelovou.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od 09medved »

Nechte už ty učitele na pokoji,já bych to nedělal za žádný prachy.podívejte se okolo sebe odkud ti dnešní hajzlíci čerpají inspiraci.Postí bednu,tam v 80% najdou supr akčák,nebo ve zprávách okradení,násilí,vraždy a co nepochytí z TV,to jim osvětlí kámoši na fejsu příp. vzdělávací hry na PC.Potom sedne do dvýho Golfu nebo BMW co dostal k narozeninám a posílen trochou perníku se jde po vzoru MAFIE II nahánět s místní policií.Zdá se vám tohle normální? Mě ne,stejně jako to,jak může pár nezvladatelných jedinců dostat učitelku do blázince.Kde vůbec berou tu drzost?Nejsem učitel a i já v dobách školou povinných jsem měl k učitelům výhrady,ale tohle bych si v životě nedovolil,a nejen já.Někdo může namítnout,že to byla jiná doba,jasně pravda.Jen mi přijde,že slova respekt a úcta už nějak ztratily na významu.Vím,že toto téma má být o volbách,ale nezačíná ten nezájem o volby a následná neúčast náhodou už ve škole?Někdy mi přijde,že ta následná generace má jen dvě priority - kde zapařit a kde sehnat na fet.Sory za plevelení,ale učitelé za to fakt nemůžou a jejich práce s těma některýma sráčema se ani zaplatit nedá

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

09medved píše:Nechte už ty učitele na pokoji,já bych to nedělal za žádný prachy.podívejte se okolo sebe odkud ti dnešní hajzlíci čerpají inspiraci.Postí bednu,tam v 80% najdou supr akčák,nebo ve zprávách okradení,násilí,vraždy a co nepochytí z TV,to jim osvětlí kámoši na fejsu příp. vzdělávací hry na PC.Potom sedne do dvýho Golfu nebo BMW co dostal k narozeninám a posílen trochou perníku se jde po vzoru MAFIE II nahánět s místní policií.Zdá se vám tohle normální? Mě ne,stejně jako to,jak může pár nezvladatelných jedinců dostat učitelku do blázince.Kde vůbec berou tu drzost?Nejsem učitel a i já v dobách školou povinných jsem měl k učitelům výhrady,ale tohle bych si v životě nedovolil,a nejen já.Někdo může namítnout,že to byla jiná doba,jasně pravda.Jen mi přijde,že slova respekt a úcta už nějak ztratily na významu.Vím,že toto téma má být o volbách,ale nezačíná ten nezájem o volby a následná neúčast náhodou už ve škole?Někdy mi přijde,že ta následná generace má jen dvě priority - kde zapařit a kde sehnat na fet.Sory za plevelení,ale učitelé za to fakt nemůžou a jejich práce s těma některýma sráčema se ani zaplatit nedá
Když parta agresorů dostane učitelku do blázince, je to tragédie. Ale opět musím připomenout - kdo učí. A to prosím nevztahujte na zmíněný tragický případ. Kdyby byl výběr, je situace určitě lepší. Když bude k mání chlap nebo ženská s přirozenou autoritou, která utáhne ty děti nebo studenty na vařený nudli. Ale nejsou ty lidi. Pak musíte vzít za vděk komukoliv, kdo přijde. Nově musí být všichni pedagogové kvalifikovaní - a stále jich řada není, protože prostě ty lidi učit nechtějí a inspekce je nucena to tolerovat.

Takže klidně můžete napsat učitel mého mladého nebo mojí mladé je blbec - ano, možná to bude i pravda. Ale bohužel, ten říďa třeba nemá na vybranou.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od K2 »

Já bych chtěl Marka vidět učit za těch 90,- na hodinu. Po pěti letech bych ze ho zeptal jestli nebere moc, když se vlastně pořád válí o prázdninách doma. Amazone platí na hodinu 130,- lidem bez vzdělání, kopáč si ve výkopu vykope i 250,- za hodinu, já jsem solil studentům teď ve volební kampani 130-150 za hodinu...tak kolik by tedy pane Marko měl brát vysokoškolsky vzdělaný člověk aby se netopil v blahobytu? Rád bych se dozvěděl racionální výsledek založený na současných životních nákladech a náročnosti studia....Klidně s tvou částkou budeme dále v parláči operovat, proto se na to takto dívej a mysli u toho tak na deset let dopředu v kontextu všeho, co by s tím mohlo být spojené....pokud to dokážeš.
Odpovědět