Jděte k volbám!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Thomas_124 »

z burešova plátku na základě bleskového průzkumu...
Nespokojení lidé převažují i mezi nevoliči.
Mezi nevoliči má výhrady k vládnímu angažmá KSČM pouze 38 procent osob.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kejb »

Petr H. píše:tak to vás zklamu hoši, neb dost mladých to komoušům háže... :-( Nechápu co to je za trend, ale děje se to.
Mladý už si na vlastní kůži nepamatujou co bylo...a kdyby měla KSČ nějakýho vůdce, byl by volební výsledek někde jinde...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od scout76 »

Petr H. píše:rudá sebranka tentokrát moc nevolila dle výsledků, nebo migrovala k tomu pánovi, co si pro něj jede URNA. Nějak jim to ale trvá... *jokingly*
a) Nemůžou najít ten papír s vazbou
b) Sebrali jim klíče od transpíků
c) Křišťálová koule se již po několikáté plete

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od fíkus »

Opravář silničních motorových vozidel, neboli automechanik. SOU Nám. Míru 19, dnes už je v Hostivaři. Původně jsem chtěl být průmyslový designer se specializací na automobily. Jenže - tento obor tu prakticky není nebo tehdy nebyl, na školu ve Švýcarsku bych se jistojistě nedostal a navíc bych asi ne úplně zvládal VŠ matematiku, i když těžko říct. Každopádně to vše skončilo jinak. A nechtěl jsem být designer co "udělal pro nějaký auto poklice na kola nebo přístrojovku", chtěl jsem být "Bertone, Zagato, Frua, Bracq..." nezkusil jsem to, ale tuším že spíš nereálný sen. Ještě mám někde doma u mámy nějaký kresby, pokud to neskončilo v koši. Kupodivu jsem byl posedlý maximálním využitím prostoru ve skeletu a zároveň přijatelné estetice, aby to nevypadalo jako Daihatsu Cuore nebo starý Matiz.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od fíkus »

Politická situace způsobila, že je lepší vše řešit až po volbách. Trochu se tušilo, že s ním nikdo nepůjde a že nesestaví silnou vládu. A tak se také stalo. Budou předčasné volby! A lidi - k volbám prezidenta už doufám půjdete všichni, protože Zeman už tam být prostě nesmí!!!

SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od SEMRY »

Zeman tam zase bude. Priprav se na tandem Zeman, Babis, Okamura.
Ani feri to z facebooku nezachrání :)

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od fíkus »

Ten zmrd je zralej na vlastizradu! Tvl, a teď s tím samopalem, to se mi snad zdá!!!

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od AndréW115 »

Jinak si myslým, že AB do tepláků už nepůjde, teď už si to ohlídá... :(

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

kejb píše:
Petr H. píše:tak to vás zklamu hoši, neb dost mladých to komoušům háže... :-( Nechápu co to je za trend, ale děje se to.
Mladý už si na vlastní kůži nepamatujou co bylo...a kdyby měla KSČ nějakýho vůdce, byl by volební výsledek někde jinde...
Věřím tomu. Určitě má svůj malý podíl na vině i školství, které teď z mého pohledu, i přes přidaných 15 %, je v hluboké krizi - mám nejvíc nekvalifikovaných lidí za celou dobu. Mladí lidé nechtějí jít učit z x důvodů - počínaje cca 25 000 brutto.

A to znamená, že stále učí lidé, kteří by dávno učit neměli. Stále učí lidé, kteří vykládají 15. století podle Jiráska a Vávrových filmů. Je stále prokazatelné orgány ČŠI, že v deváté třídě se učitelé historie často rozvášní nad první a druhou světovou válkou, že tím i skončí a na padesátá léta a normalizaci se už nedostane. Špatně. Je sice spoustu organizací, včetně projektů vysokých škol,které vytváří dostatek výukového materiálu na toto téma, ale - asi to nefunguje.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kejb »

Ty výukový materiály pro školy nejsou zase tak moc objektivní. Navíc se učitelé asi bojí o době totality mluvit. Obecně " utahování šroubků " je ve "vyspělejších" státech čím dál více zřetelné a dost bych se divil, kdyby chtěl systém uvědomělého voliče.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Ji-rka »

Dneska už na školách struktury nejsou,ale beztak se skoro o ničem nemluví.Nás o komančích učili jen to "dobré" a to už bylo nějakej pátek po revoluci.Asi by museli přetisknout učebnice.

Objektivní to asi nebude nikdy.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

Nemyslím si, že je to neobjektivní. A učitelé se určitě nebojí. Čeho? Já bych řekl, že je to tím, kdo na té škole učí. Jestli je to někdo, komu je dnes padesát a více a naposled si aktualizoval data někdy těsně po škole.

Všechno se mění a něco zásadně. Pluto už není mezi planetami, člověk je tu pravděpodobně více než 3 mil. let. Hodní Přemyslovci nejsou zase až tak hodní a zlí Vršovci a Slavníkovci zase nejsou až tak zlí...atd.

S čím úplně nemusí člověk souhlasit je to, že jsou tam přidané kapitoly z historie Romů a Židů. Nevím no. Když by chtěl být člověk objektivní, pak by nesměl chybět vhled do historie dalších etnických menšin na území ČR :)

Ale to už je opravdu mimo téma.
Naposledy upravil(a) Martin Košnar dne pon 23.10.2017, 13:51, celkem upraveno 1 x.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kejb »

To by ale musel mít učitel plat 50+...

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Martin Košnar »

kejb píše:To by ale musel mít učitel plat 50+...
To už by přitáhlo do školství lidi, kteří by pracovali s dětmi s radostí, kvalitní pedagogické pracovníky a taky muže např.

Momentálně učí:

a) "blázni", kteří to nedělají pro peníze a které to strašně baví 007
b) "blázni" , kteří to nedělají pro peníze a zase až tolik je to nebaví, ale nemohou dělat nic jiného 007
c) zoufalci, kteří to dělají pro peníze a kteří se řídí heslem Kdo umí - umí, kdo neumí - učí.

Tak nám jde o to, aby to céčko úplně zmizelo a z toho béčka se lidi díky penězům přesunuli do áčka a ty z áčka aby to taky dělali pro peníze.

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Marko »

50 za co? Úvazek pár hodin a tři měsíce prázdnin
Odpovědět