Jsem jinej?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
míra007
hvězdička
Příspěvky: 307
Registrován: sob 02.08.2008, 8:36
Auto: Jak kdy
Bydliště: Plzeň,Domažlice
Věk: 51

Jsem jinej?

Příspěvek od míra007 »

Každý den,resp.večer usedám k internetu a hledám ,,chytrosti,,který jsem za den pochytil,většinou hledám,na všech možných forech,nemyslím,jen automobilových,dělám třeba i do počítačů apod.Většinou čtu odpověď,si to wole vygoogluj Néééééé.........Ano to zkouším a když není jdu na odborná fora,kde se v 9ti z 10 příspěvkú dozvím to samé,ten 10 tej uplně o něčem jiném,napadání pisatele,třeba,pak najedu někam do zahraničí a tam se dozvim,co potřebuju.Živý příklad Třeba:Pujdou tyhle kola na x.......české weby :vygooglu......jo Frantovy se tam vešly....a dalších asi 15 bezmozkovejch odpovědí,na který mě zavedou všechny odkazy,který tam ,,někdo vloží,,vlezu na zahraniční forum,stejná otázka 3 odpovědi a minimálně ve 2 funkční odkaz na tabulku rozměrů kol :x

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

míra007 píše:Každý den,resp.večer usedám k internetu a hledám ,,chytrosti,,který jsem za den pochytil,většinou hledám,na všech možných forech,nemyslím,jen automobilových,dělám třeba i do počítačů apod.Většinou čtu odpověď,si to wole vygoogluj Néééééé.........Ano to zkouším a když není jdu na odborná fora,kde se v 9ti z 10 příspěvkú dozvím to samé,ten 10 tej uplně o něčem jiném,napadání pisatele,třeba,pak najedu někam do zahraničí a tam se dozvim,co potřebuju.Živý příklad Třeba:Pujdou tyhle kola na x.......české weby :vygooglu......jo Frantovy se tam vešly....a dalších asi 15 bezmozkovejch odpovědí,na který mě zavedou všechny odkazy,který tam ,,někdo vloží,,vlezu na zahraniční forum,stejná otázka 3 odpovědi a minimálně ve 2 funkční odkaz na tabulku rozměrů kol :x
Míro odpoved pro Tebe, a možná i další lidi, rekl nádherně v jednom dilu trilogie "Vino" (Bourlivé, Zrale a Mladé), pan herec Sovák. " onclick="window.open(this.href);return false; od minuty 22:17 do 22:50
Možná by ale bylo dobré počítat s tím že reakce budou pravdepodobne opet ve smyslu tvého výše uvedeného dotazu. :-$ Bohužel.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re míra 007 Bohužel,zdejší kolorit,tisíce odborníků.ale to je nešvar internetu,každý mluví do všeho a o všem.Já s tím mám problémy u svých pacientů,kteří si na internetu přečetli to či ono.Pak sestra najde inkriminovaný článek podepsaný Dr. XY.Najede do registru lékařů a ejhle,žádný takový neexistuje.Papír a obrazovka snese vše a navíc anonymně,ale musí to být pravda,psali to v novinách,bylo to v televizi a na internetu.Ale nezatracuj forum,je tu pár lidí,co ví a umějí poradit.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od dako5 »

Tady se dozvíš akorát jak je :stern: na hovno auto,jak je hnusnej a plive se tu na něj a nejlepší je koncern za který tu dost lidí lobuje.Když tu někdo něco napíše proti koncernu,tak to někdo smaže docela rychle,zatímco témata na vysírání proti :stern: jsou tu pořád atd.Pak se tu klidně přehodí téma někam kde zapadne protože to tak někdo chce...prostě classic.Už sem někteří ani nechodí...škoda kam to upadlo.Naštěstí jsou tu i dobří lidi,ale tak nějak mimo spíš na fb či tel...A ted´do mě!

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od scout76 »

Pokud se dotaz mířený na radu ohledně opravy auta,tak to vidím takto:

Míra - ono je to těžký. Od mechanika se moc rady nedočkáš,protože tím přicházejí o kšeft.
Jedině snad od někoho,kdo měl stejný problém a od toho tu je technika. Přiznám se,že
taky radši využívám gůgl. Je to rychlejší než čekat na odpověď.

Dako - s tím koncernem to tu kolikrát vytáhne kde kdo. Nevím jestli je cílem udělat flame,ale
většinou to tak dopadá. Smutná pravda je to,že Mercedes už není tak vyjmečné auto
jak tomu bylo dřív. Otázkou je,zda ho ostatní dotáhli nebo na to prostě začali kašlat.
Manželka má C 2014 a musím říct,že jsem myslel,že to bude lepší. Je to lepší oproti Ford
Opel,ale ten koncern se tomu velice vyrovnává. Současná produkce :stern: je pro mě z
velké části hnusná a jedinné proč možná zvolím :stern: bude převodovka,protože mi DSG
nesedí. Tož tak asi 009 .

bubís
hvězdička
Příspěvky: 77
Registrován: pát 06.11.2009, 11:16
Auto: MB 2.7 cdi T
Bydliště: Sokolov
Věk: 68
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od bubís »

Ladislav.Lapáček píše:Re míra 007 Bohužel,zdejší kolorit,tisíce odborníků.ale to je nešvar internetu,každý mluví do všeho a o všem.Já s tím mám problémy u svých pacientů,kteří si na internetu přečetli to či ono.Pak sestra najde inkriminovaný článek podepsaný Dr. XY.Najede do registru lékařů a ejhle,žádný takový neexistuje.Papír a obrazovka snese vše a navíc anonymně,ale musí to být pravda,psali to v novinách,bylo to v televizi a na internetu.Ale nezatracuj forum,je tu pár lidí,co ví a umějí poradit.

Naprostý souhlas

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Ladislav.Lapáček píše:Re míra 007 Bohužel,zdejší kolorit,tisíce odborníků.ale to je nešvar internetu,každý mluví do všeho a o všem.Já s tím mám problémy u svých pacientů,kteří si na internetu přečetli to či ono.Pak sestra najde inkriminovaný článek podepsaný Dr. XY.Najede do registru lékařů a ejhle,žádný takový neexistuje.Papír a obrazovka snese vše a navíc anonymně,ale musí to být pravda,psali to v novinách,bylo to v televizi a na internetu.Ale nezatracuj forum,je tu pár lidí,co ví a umějí poradit.
Hezky receno. Taky se moc tesim že je tu tech pár lídí !!!*thumbs up*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od Thomas_124 »

No já nevím, problém s klimou jsem taky vyřešil na US foru, tady jen posměšky. Tam jsem jen pohledal a ani jsem se nemusel na nic ptát, vše tam bylo..

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od sněhulák »

Na tom US foru o hodně přišli, když ses tam nepřihlásil a nezaplevelil jim tam každou diskusi jako dříve tady ;)
Asi je to o lidech. Já se vždy na MBCC dozvěděl co jsem potřeboval *thumbs up*

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od viano »

já teda taky mám většinou kladnou zkušenost s forem a na hodně věcí jsem tady dostal dobrou radu *thumbs up*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od scout76 »

Já taky. I mimo auta. Spousta lidí mi tu nějak pomohla a nějak se jim snažím revanšovat.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od dako5 »

Někdy už váhám jestli se vůbec ptát.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od fíkus »

Tak mě tu především nebaví osobní útoky a navážení do jiných. To se na jiných fórech nekompromisně maže a banánuje. A pak rady typu "máš to rozbitý a já vím co s tím je - je to rozbitý". A že mechanik neporadí protože přijde o "kšeft"? Tak já si myslím pravý opak, protože valná většina lidí si stejně svépomocí neopraví skoro nic protože nemají vybavení a potřebné zkušenosti. Asi nejhorší jsou ale ti aka mr. Bean - ukaž, mám šroubováček... " onclick="window.open(this.href);return false; od 17:10

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od scout76 »

Řekl bych,že spousty lidí tu celkem podceňuješ. Na druhou stranu pokud se někdo ptá na otázku,která už byla zodpovězena 10 x,tak se nemůže divit,že dostane blbou odpověď. V technice je velká většina problémů zodpovězena. Třeba na jednom Porsche foru byla pravidelná otázka jaký olej do motoru. Někteří to nevydýchali a poslali tazatele víš kam.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od fíkus »

Ale jo, to se víceméně nedivím. Nepodceňuju, vidím to v dílně. Je fakt že se specializuji na to není "na doma" - motory, diferáky, převodovky, vstřikování, staré typy topení atp. Běžný servis po mně lidé takřka nechtějí... i když je fakt, že na těch autech bývá dokurvené vše, i úplně banální věci a nebo je to opravené stylem hala bala. I u velmi pěkných aut. Představa některých "opravářů" o provádění oprav je někdy až nepochopitelná... přikládám foto proč zákazníkovi teklo do W116.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět