Jsem jinej?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Všem: No dyt, jak jsem psal , " Ještě že je tu pár lídí který pomůžou a poradí" , mohl bych i jmenovat, ale bylo by to hodně jmen které si na tomhle foru moc vážím, a nechtel bych nekoho opomenout. To ostatní beru jako vatu.
A tady, v té vatě, bych taky dovedl jmenovat , seznam by byl zvláštní, ale je nutno říct že každej z nás má nejakou uchylku, sebe nevyjimaje (leštení a pod.)
Přesto je tu pár (nekolik párů) lidí na které když se obrátím , pochopitelne mailem, pak telefonicky (pár lidem , celkem 9, volam pravidelne) tak mi poradí, pomužou , napisou do mailu, poslou požadovanej díl,nechcou žadný velký peníze a stačí jim podekovat. Hmm,... :stern:
S nekterýma dokonce poradame mini srazy, a nekterí jsou daleko, tak si alespon dlouze píšeme o olejích do prevodovek Getrag,(že jo) a nekteri mi poslou nekolikrát i s reklamacemi ,vstřikování na W126, a nekterí bez vahaní poslou Luft pumpe na W124 (ačkoliv z témeř Práglu je to za pár peněz) a nabídnou další pomoc. Toš tak. Jo a v současné době věřím že pár z nich přijmou správu že moje manželka se rozhodla pro novou TOYOTU, cekem príznivě. Ačkoliv jsem měl nekolik nápadů s :stern: , ale, neprošlo to. Nu což! Ted budem mít autaky tri, cili ,... norlmální auto W124, pak Opel 2.0 CDI , no a novou TOYOTU. Už se teším na placení povinneho ručení. :-/ :D ]:-> @=
Věřím že mnoho lidi se podle popisu faktů na tomhle foru najdou, a to je dobře protože nejsem konkrétní, ale ty co o nich píšu se pravdě podobne poznají sami. Tot vše. :stern: :stern: :stern: For Ever

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od fokume »

A co za olej do getragu ?
Atf 2 jako do klasickyho manualu ne?

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

fokume píše:A co za olej do getragu ?
Atf 2 jako do klasickyho manualu ne?
CASTROL TQ už bohužel neexistuje, ale existuje TQ-D Multivecle, a to je náhražka.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Oprava : Multivehicle. :x

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od m666 »

Tyhle narky nechápu. Zablokoval sem si tu celkem tri místní dementy. A jejich exkrementy se mi už nezobrazuji. Prostě je nevidím a nectu. Mnohokrát sem tu dostal presne odpovedi na co jsem potřeboval. Mnohokrát sem poradil sám. Whats the problem ?

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od Thomas_124 »

Proč tě teda vidím? Sorry za ot.. *jokingly*

Nikdy jsem neřek, že tu nejsou odborníci a ochotní a schopní lidé - opak je pravdou. Jde jen o to, jak kdysi jeden člen řekl, že "ptát se na něco na fóru je jako když si diabetik nasype do cocacoly cukr".

Lidi tu jsou fajn, ale nejlepší je řešit věci přes sz, což bohužel vylučuje konziliární řešení, které je obecně hlavní výhodou fóra, ale zde dost dobře možné není. Moc rád bych ale zjistil, že je to třeba už jinak..

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Hmm,...a už to jede . :-$

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od konyRF »

Tak to jsem asi taky trochu jinej, ale mam spolecny zazitky jako mira007.
Pokud chci neco vedet, ctu zaharanicni fora ci primo volam zahranicnimu odbornikovi. Je zajimave ze v cizine jim nedela problem ti pomoci ackoli od nich treba nic nekoupis. Nebo odborna literatura, ale opet v cizim jazyce. U me vse v DE jazyce nebot AN je pro me ne uplne zvladnuty jazyk.

KonyRF

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem jinej?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

konyRF píše:Tak to jsem asi taky trochu jinej, ale mam spolecny zazitky jako mira007.
Pokud chci neco vedet, ctu zaharanicni fora ci primo volam zahranicnimu odbornikovi. Je zajimave ze v cizine jim nedela problem ti pomoci ackoli od nich treba nic nekoupis. Nebo odborna literatura, ale opet v cizim jazyce. U me vse v DE jazyce nebot AN je pro me ne uplne zvladnuty jazyk.

KonyRF
*thumbs up*
Odpovědět