Vačka ? Rozvody ? není třeba

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

Já neříkám že schválně, ale pojišťovna si to může myslet. Kolik byla škoda?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od scout76 »

Celkem něco přes mega. Tři měsíce jsme stáli a všechno museli zprovoznit ze svého. Pojišťovna hledala všechny možný cesty,aby nemusela plnit a taky se jim to povedlo.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

U mě bylo plnění 1150000 kč... dost jsem "vydělal" na tom, že byly povodně a pojišťovák na mě tak trochu neměl čas a já si stěžoval. Prochcal mi barák, přijel nějaký hlavoun z Prahy a když to viděl tak na místě přikázal zálohu a urychlené dopočítání škody. Byli 3 znalci, z toho průměr jsem dostal.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od scout76 »

Tak to jsi měl štěstí.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

No radši bych o něco méně peněz a nemít mokro v baráku. Po požáru nebylo uvnitř zničený vůbec nic. Po těch deštích to bylo zralý na omítky, protože jílový záklop ze stropu se vylouhoval (je to starý kamenný dům s klasikou stropem trámy, fošny, rákos, jíl) a udělal všude hnědý fleky, který nešly jen tak přemalovat.

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od sněhulák »

fíkus píše:sněhulák - Co konkrétně je lež?
To nemá cenu dál komentovat. Vzpomeň si, jak to začalo třeba s tvou obhajobou neplatit silniční daň za mix ;)

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

Netušil jsem co se tu rozpoutá. Po tom všem tu něco "ukazovat" - to mě ani nenapadne. Tady jsme v Čechách. Když někoho označuješ lhářem tak bys měl říct proč lže a dokázat že lže. Znám x případů kdy lidi "radši platí" protože hádat se se státem považují za nemožné, za jakousi drzost za kterou bude následovat perzekuce. To že si něco nedovedeš představit a oháníš se nějakým zákonem - jak tedy vysvětlíš, že co úřad to jiné rozhodnutí?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

sněhulák píše:
fíkus píše:sněhulák - Co konkrétně je lež?
To nemá cenu dál komentovat. Vzpomeň si, jak to začalo třeba s tvou obhajobou neplatit silniční daň za mix ;)
Netušil jsem že mě někdo až tak chytne za slovo, ve státě kde je možný úplně všechno. Takže jestli někdo čekal, že napíšu "Ano, je to podvod" tak to se asi praštil do hlavy!!! Pro zdejší "lidový soud" musí stačit -vše je oficiální a legální. Tečka. A myslet si můžete co chcete. Třeba že jsem idiot a zloděj. Ovšem jen myslet, pokud to chcete říkat a psát tak bych prosil DŮKAZY! Jinak to je trochu o ničem ne?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od scout76 »

Ono možná stačilo doložit vypadenou stránku a tento cirkus by se nekonal. Jelikož tu spousty lidí podniká a nemá na čele jitrnici,tak se nenechají opít rohlíkem tak lehce. Mimo obchod tu někteří členové mělo jistý vozidla o kterých si tu psal a ví co je reálné a co ne. Přeber si to jak chceš.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

Mám x dobrých důvodů sem nic takového nedávat a to co tu je je mi srdečně u prdelky. Lidí co mě znají osobně je dost, i odsud, a kdo chce může mě poznat. Kvůli pár rozmazávačům tu nebudu ukazovat něco, co by třeba rádi měli a nevědí jak na to a když to nevědí tak to přece nejde.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od scout76 »

Protože nic takového nejspíš neexistuje.

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od sněhulák »

fíkus píše:
sněhulák píše:
fíkus píše:sněhulák - Co konkrétně je lež?
To nemá cenu dál komentovat. Vzpomeň si, jak to začalo třeba s tvou obhajobou neplatit silniční daň za mix ;)
Netušil jsem že mě někdo až tak chytne za slovo, ve státě kde je možný úplně všechno. Takže jestli někdo čekal, že napíšu "Ano, je to podvod" tak to se asi praštil do hlavy!!! Pro zdejší "lidový soud" musí stačit -vše je oficiální a legální. Tečka. A myslet si můžete co chcete. Třeba že jsem idiot a zloděj. Ovšem jen myslet, pokud to chcete říkat a psát tak bych prosil DŮKAZY! Jinak to je trochu o ničem ne?
Není to o chytání za slovo. Ty si vykládáš vše po svém, včetně zákonů a jak se ti co hodí.
Nepotřebuji tu lidový soud abych věděl, že jsi okrádal stát na silniční dani z mixu.
Nepotřebuji k tomu ani důkazy. Stačí mi, co jsi sem psal.
Pročti si veškerý tebou psaný fakta.
1. : v TP Tatry je zapsaný samojízdný pracovní stroj na míchání betonu. ( nesmysl)
2. : silniční daň platíš jen když nemícháš beton na stavbě ( nesmysl)
3. : provozovat koncesi nejde pod druhou osobou. Není to běžná živnost (nesmysl)
4. : jestli jsi jezdil jen pod společníkem jak jsi psal, kvůli Švarc systému nemůžeš fakturovat
pouze svou práci (nesmysl) Na dopravu nemáš koncesi. Můžeš max pronajímat Tatru, ale bez
práce
5. : mě to tvý věčný lhaní fakt už nebaví ;)

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

1. To říkáš ty že je to nesmysl a chápu že je to neobvyklá věc a těžko se vysvětlí pro to jde i proč to nejde...

2. Je na FÚ co ještě uzná a toleruje, ale chápu že úřady jsou vesměs nekompromisní a nijak nediskutují. To by se z toho posrali.

3.Zákon který zakazuje spolupodnikání FO v nákladní dopravě z nichž jen jedna má koncesi neexistuje! Nesmysl je to tedy opět jen pro tebe, protože si to myslíš.

4. Celé účetnictví vede ten druhý, já pouze podávám DP a DPH nulu. Tak je to napsané ve smlouvě a uložené na FÚ. Naprosto bez námitek. Zrovna tak ŽÚ - bez námitek.

5. ? nebaví ale nikdy jsi pořádně nenapsal PROČ to nejde, na to aby něco nešlo to musí ZÁKON zakazovat. Ano, některé zákony upravují co a jak smíš dělat a co je k tomu potřeba.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od scout76 »

Tvl. :D .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Vačka ? Rozvody ? není třeba

Příspěvek od fíkus »

Ono je podstatný ne to co si kdo myslí že jde nebo nejde ale co jde a funguje mně. Nevidím jediný důvod tady něco dokazovat, protože i když sem dám fotku bílé koule tak sněhuláci budou tvrdit, že jejich koule jsou bílý jinak, jakoby do černa a kulatý jsou spíš dohranata.
Odpovědět