elektromobily po stopáté

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Ale no tak, nezapadám do "tvé" šablony? Já nikomu nic nenutím, naopak lidem jako já je neustále naznačováno že "neserou s námi tak serou proti nám". A myslím že debata se plus mínus pořád motá okolo náhrady spalovacích motorů.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Přemek Doležal »

V Sosnový na Setkání mistrů měl Honza Černý připraven elektrický rallyový Pežot.
Pod kapotou se krčilo hliníkový dynamo z vlaku *jokingly* ,
a kdyby se neporouchala nějaká drobnost, tak nás tam převálcoval fšechny rozdílem třídy.
.....400 Nm krouťáku od nuly do nekonečna. @=

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Výkony super, ale zábava nula. Mě nebaví ani čtyřválce, ačkoli jeden mám, musí to počítat aspoň na pět ideálně na 8 nebo 12. Bzučení elektro je... :(

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Furt vztahuješ všechno na sebe a svoje potřeby, jak kdyby se kolem tebe motal svět. Myslíš si, že tě někdo hodnotí podle Nokie 100 nebo auta, ale nikdy se to nestalo. Vytváříš kolem sebe umělou bublinu a myslíš si, že všechno na světě je proti tobě a máš potřebu to všem neustále připomínat, přestože ti na to každej kadí.
Podle všeho seš psychicky nestabilní, nadprůměrně paranoidní jedinec, kterej na veřejnosti bojuje s úzkostí. Úzkost si vysvětluješ těma pohádkama o hodnocení tvých starých věcí, přitom si sám vytváříš obrázek o lidech na základě toho, co vlastní. Proto sis našel zálibu ve zdánlivě skrytým světě internetu.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

*jokingly* tak to jsi mě pobavil. Ano, život mě naučil že kdo si pořizuje špatné věci nebo působí jako blbec většinou blbec je. Věci i lidé jsou většinou takové jak vypadají. Já nic nevztahuji na sebe, co to sem pořád pleteš? Já jsem prostě proti jakémukoliv omezování něčeho, co jednou bylo legální a nezastávám názor že pokrok plodí vždy lepší věci. Zatím jsi to ty a dalších pár členů kteří se speciálně do mě trefují za moje postoje a navíc - já tu nevystupuji anonymně! Když tu někdo píše že starý auta smrděj a škoděj zdraví tak je to kůl a in řeč a když já napíšu že nová auta ve mně leckdy až vzbuzují nenávist a hluboký odpor a že se mi na to každodenně špatně kouká tak jsem hned za vola. Přitom psychická újma je zrovna tak závažná jako fyzické dýchání nějakých sazí. A zrovna tak mohu říct ať si ti co mají zelený mozek táhnou do Norska když mě můžete ty, Marko a další posílat někam kde jezdí staré hulící střepy... Tak se prober.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Ale nikdo tě nikam neposílá.

Čteš to po sobě, nebo máš krátký vedení?
fíkus píše:Já nic nevztahuji na sebe
...o pár vět dál...
fíkus píše:nová auta ve mně leckdy až vzbuzují nenávist a hluboký odpor a že se mi na to každodenně špatně kouká
Jestli to je pravda a cítíš psychickou újmu ze vzhledu cizí věci, pak seš ještě postíženější, než se zdá. Nebo tím jen skrýváš závist.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Tobě je jedno co vidíš? Možná tolik neprožíváš to co vidíš. Fara ve Štěchovicích má... plastový okna. Ale střechu z bobrovek. Když jsem faráři řekl proč to tak sprasili ale na střeše mají jednu z nejdražších krytin tak mi řekl - výrobce krytiny patří naší církvi, ale okna se musely koupit a rozdíl mezi dřevem a plastem byl značný. A já na to - takže tu budou lidi další desítky let koukat na takový hnus, tohle vědět tak bych na to snad uspořádal sbírku. Jaká závist??? Proč? Jak je možný že před 30-i lety jsem na auta koukal s zájmem a dnes na zrovna tak jako tehdy nová auta koukám s odporem? Rčení že špatný vkus je zločin neznáš? A co je dobrý vkus rozhodně neurčuje to co se komu líbí, tedy obrazně 7 miliard dobrých vkusů. Lidem se líbí ledasco a něco vkusné je a něco není. Nikdy by mě nenapadlo že když potkám náhodou Škodu Favorit tak zvolám - jéé hele, auto, resp. po dojetí do cíle prohlásím "potkal jsem dnes jediný auto - Favorita". To jsem totiž v roce 1987 netušil co všechno spatří světlo světa a co všechno lidi budou schopný si koupit. Kouknu z okna a nevidím naprosto nic co by stálo za pohled, občas tu stává E 39 kombi tak to je ok, když jsem přijel piánem kombi tak vylezla celá hospoda ven a čuměli jak kdyby spadl meteorit. O tom jak lidi choděj ustrojený, v čem bydlí, že jde klidně chlap v skoro centru města jen v trenýrkách a žabkách (jak může takhle vyjít dospělej chlap mezi lidi, kromě plovárny???) tak o tom snad ani psát nebudu. Proto si chráním to své a za kamarády a zákazníky mám lidi kteří smýšlí podobně. A znovu říkám, celé tohle je iniciováno tím, že speciálně na staré vozy je pohlíženo jako na něco co je potřeba zlikvidovat, vyřadit, nahradit, hulící střepy a vůbec všechny auta co mají spalovací motory tak zakázat (taky je dobrý třeba hesla jako "omezit kamiony atp" od lidí který mají potřebu jíst v lednu melouny a jahody a chtějí všechno nejpozději včera) občas mi někdo kdo jezdí třeba O II při pohledu na moje auto řekne - proč si nekoupíš nějaký lepší auto? Vždyť je to starý a nejezdí to za pět nafty jako moje okta. A já na to - ani za 50 let nebude škodovka ani žádný jiný výrobce spotřebních aut dělat tak dobrý auta jako dělal Mercedes už před 50 lety tak jaký lepší? Já mám to nejlepší co se vyrábělo a co bylo dobré tehdy bude dobré vždycky.

Ale posílal, možná ne ty, ale Marko jo, psal že můžu jet někam do Afriky kde je to samej neeko sráč a tam budu v ráji. Až mainstream přestane určovat co je dobré a co je špatné tak bude na světě lépe.
Naposledy upravil(a) fíkus dne ned 19.11.2017, 0:36, celkem upraveno 1 x.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Historicky významných aut je hrstka a 124 mezi ně určitě nepatří, tak nesrovnávej nesrovnatelný (pam. chr. budovy).
Běž si tyto nesmysly řešit do žumpy, nebo ideálně na úřad a neotravuj tady s oknama.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Víš, ono kdyby jsi neřešil co tu píšu tak je tady těch statí ode mě třetina a mimo téma skoro žádná. Píšeš o tom že je jedno nebo že by člověku mělo být jedno na co kouká kolem sebe. Tak co vlastně čekám... Nechme toho, máme každý to své.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Petr H. »

Fíkus: pořád dokola píšeš to samý, všichni už tu známe tvůj názor, dokonce tu na fóru vypaluje už pixely jak logo TV v plazmě. Vlákno je o něčem jiném. Jestli nemáš nic k věci tak sem nepiš. *stop*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

OK, a jsem rád za to větu "už je všichni známe" - o to docela jde. Díky a odpusťte, v každém vlákně se někdy ta debata otočí trochu jinam, to se přeci stává. Ono totiž souvisí všechno s vším.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Merc124 »

Fusion píše:Historicky významných aut je hrstka a 124 mezi ně určitě nepatří.
to si asi děláš trochu srandu, 124 si myslím, že mezi ně určitě patří ;) apropó jaká hrstak podle tebe patří mezi "významná auta" ;)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Ty, který se prodávají v aukcích, ne v bazaru na okraji města.
Jestli je 124 v dieselu nějak významná, pak Berlingo bude za 10 let taky.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fokume »

Nebude *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

Tvl. to jsou zase moudra :D . Já se na nástup autonomních aut celkem těším a klidně bych si koupil NA hned. Vždycky je lepší investovat do techniky než do lidí.
Odpovědět