Doplneno o FOTO!!!! Uz i na me doslo... jsem poprve otcem!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Uz i na me doslo... jsem poprve otcem!!!

Příspěvek od Thomas_124 »

hagrid píše:Kluci, potřetí otcem a ve 40 po dvou holkách kluk. A přitom pokaždý doleva nahoru, a po holkách kluk. :-$
Ale jak tu někdo psal, ten pocit novorozenýho života na hrudi..... K NEZAPLACENÍ! Klokánkovali jsme a ta vůně toho miminka....do smrti nezapomenu :)
Všem k novorozencům veliká gratulace. Protože MY je máme z lásky, ne jako jiní, ale to už je na jinou diskuzi.
kluk je doprava..

navy
hvězdička
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:41
Auto: W211 320 CDI Avantgarde
Bydliště: Žilina SK
Věk: 63

Re: Doplneno o FOTO!!!! Uz i na me doslo... jsem poprve otce

Příspěvek od navy »

pridávam sa s gratuláciou, hlavne hodne zdravia malému, mamine aj tebe

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Uz i na me doslo... jsem poprve otcem!!!

Příspěvek od kejb »

Thomas_124 píše:
hagrid píše:Kluci, potřetí otcem a ve 40 po dvou holkách kluk. A přitom pokaždý doleva nahoru, a po holkách kluk. :-$
Ale jak tu někdo psal, ten pocit novorozenýho života na hrudi..... K NEZAPLACENÍ! Klokánkovali jsme a ta vůně toho miminka....do smrti nezapomenu :)
Všem k novorozencům veliká gratulace. Protože MY je máme z lásky, ne jako jiní, ale to už je na jinou diskuzi.
kluk je doprava..
záleží na poloze, pravá strana je relativní pojem...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Doplneno o FOTO!!!! Uz i na me doslo... jsem poprve otce

Příspěvek od adam w140 »

Krasnej kloucek fakt se vam povedl.
K diskuzi: nevim proc by to melo byt tajny a za co by se mel kdo stydet? Ja si myslel ze jsem neplodnej a nijak to neresil dite jsem zadny nechtel jenze pak jsme vypili 4 lahve vodky a prislo mi ze ji nejak hrozne moc miluju a tak jsme na to hupli az je z toho kristynka. Ted po letech se snazi ale zatim nic a taky jsme nic nepili tak se nedari. Kdo vi jak to bude dal??
Odpovědět