Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3787
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od dako5 »

Docela mě to zaujalo jak si tam kupující stanovuje cenu za kterou by mu to měl prodávající"věnovat"..Docela trpělivě mu tam Trojan odpovídá jak to je v reálu.Opravdu mě ještě pořád překvapuje jak chtějí všichni všechno nový,zadarmo a ještě dovézt a namontovat a záruka aspoň 15let.Ted´mi psal pán na inzerát a chtěl na Áčko kroužek pod volant.Napsal jsem mu,že ho mám a cena je 500kč a on že dá max.300kč a ještě cosi v tom stylu jako jsou odpovědi u dotyčnýho inzerátu-opravdu stejný styl psaní.Prostě chci tolik a ber nebo nech bejt.Na druhou stranu je dost lidí co mi řeknou na cenu"jo to beru"a ještě si i pak vezmou něco navíc.A to nevidím do ceníku nových dílů.

8040
vycházející hvězda
Příspěvky: 863
Registrován: pon 15.09.2008, 16:49
Auto: 126 500 SEL, 211 320 CDI,212 350 CDI
Věk: 76

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od 8040 »

Čemu se divíš? Lidí co upadli na rádoby hlavu běhá po světě mraky. :) Tak se zasměj lidský blbosti. Dyk je na světě fajn na to, aby ses rozčiloval pro blbost druhých.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od Ji-rka »

Když mi tohle někdo napíše,tak už s nim dál nekomunikuju a radši si tu věc nechám v regále když to nepřekáží.Lidi jsou paka :-)
Jsem prodával gumy minulý týden,letní 4mm.Někomu na dolítání proč ne.Za 400kč.Přijel pán a pak začal rozumovat,že dá 200kč a že to beztak neprodám,protože je určitě jedinej co přijel a že nabídka je větší než poptávka a stejně bych je dal na sběrnej dvůr.Protože je nevyužiju.Tak jsme se nějak dohadovali až jsem vzal kudlu,všecky proříznul a fertig.

Joe
vycházející hvězda
Příspěvky: 610
Registrován: stř 06.08.2008, 9:47
Auto: W11, W107, W112, W129, W210, W211, W221
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od Joe »

dako5 píše:Docela mě to zaujalo jak si tam kupující stanovuje cenu za kterou by mu to měl prodávající"věnovat"..Docela trpělivě mu tam Trojan odpovídá jak to je v reálu.Opravdu mě ještě pořád překvapuje jak chtějí všichni všechno nový,zadarmo a ještě dovézt a namontovat a záruka aspoň 15let.Ted´mi psal pán na inzerát a chtěl na Áčko kroužek pod volant.Napsal jsem mu,že ho mám a cena je 500kč a on že dá max.300kč a ještě cosi v tom stylu jako jsou odpovědi u dotyčnýho inzerátu-opravdu stejný styl psaní.Prostě chci tolik a ber nebo nech bejt.Na druhou stranu je dost lidí co mi řeknou na cenu"jo to beru"a ještě si i pak vezmou něco navíc.A to nevidím do ceníku nových dílů.
Pánovi poraď, ať si pod volant namotá místo kroužku tři stovky.

Doli
vycházející hvězda
Příspěvky: 826
Registrován: stř 18.09.2013, 8:01
Auto: W126,W168,W219,W638,W212, W221, W246
Bydliště: Tišnov
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od Doli »

Joe píše:
dako5 píše:Docela mě to zaujalo jak si tam kupující stanovuje cenu za kterou by mu to měl prodávající"věnovat"..Docela trpělivě mu tam Trojan odpovídá jak to je v reálu.Opravdu mě ještě pořád překvapuje jak chtějí všichni všechno nový,zadarmo a ještě dovézt a namontovat a záruka aspoň 15let.Ted´mi psal pán na inzerát a chtěl na Áčko kroužek pod volant.Napsal jsem mu,že ho mám a cena je 500kč a on že dá max.300kč a ještě cosi v tom stylu jako jsou odpovědi u dotyčnýho inzerátu-opravdu stejný styl psaní.Prostě chci tolik a ber nebo nech bejt.Na druhou stranu je dost lidí co mi řeknou na cenu"jo to beru"a ještě si i pak vezmou něco navíc.A to nevidím do ceníku nových dílů.
Pánovi poraď, ať si pod volant namotá místo kroužku tři stovky.

Konkrétně kroužek neprodám pod 1000,- a stále je jich nedostatek. Mimo toho, že díly nerostou na stromě, ale za vraky platíme, tak to musí ještě někdo vymontovat. A ten někdo chce za práci zaplati, za 300 je to jako bych to někomu věnoval zdarma.

schicklgruber

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od schicklgruber »

Nejlepší jsou lidi co chtějí nějako blbost za pár stovek co se špatně demontuje a ještě ji chtějí poslat.

Tak jim řeknu, jak pojedete kolem, vymontujte si to a máte to zadarmo. *jokingly*

merc124c
hvězda
Příspěvky: 1009
Registrován: úte 17.11.2009, 17:30
Auto: W124 250Turbo, W126 560sec,W210 270CDI Avangard,
Bydliště: Ostrava
Věk: 57

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od merc124c »

dako5 píše:Docela mě to zaujalo jak si tam kupující stanovuje cenu za kterou by mu to měl prodávající"věnovat"..Docela trpělivě mu tam Trojan odpovídá jak to je v reálu.Opravdu mě ještě pořád překvapuje jak chtějí všichni všechno nový,zadarmo a ještě dovézt a namontovat a záruka aspoň 15let.Ted´mi psal pán na inzerát a chtěl na Áčko kroužek pod volant.Napsal jsem mu,že ho mám a cena je 500kč a on že dá max.300kč a ještě cosi v tom stylu jako jsou odpovědi u dotyčnýho inzerátu-opravdu stejný styl psaní.Prostě chci tolik a ber nebo nech bejt.Na druhou stranu je dost lidí co mi řeknou na cenu"jo to beru"a ještě si i pak vezmou něco navíc.A to nevidím do ceníku nových dílů.
Dako Když mi někdo řekne to co Tobě když chci 500kč tak mu řeknu Pane,ale ted už to stojí 600kč a pošlu ho do Lidlu . :stern: 007 *thumbs up*

schicklgruber

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od schicklgruber »

Teď jsem si vzpomenul.

Pán mi volal na zadní el. stahovačku do w124. Tak mu říkám, mám ji. Stojí 900Kč ale nechám vám to za 1000Kč i s poštovným na dobírku. A pán říká jestli by to nešlo za 500Kč + pošta. Tak jsem mu říkal ať zkusí jinde jestli sežene.

Druhý den volal znova (takže nesehnal). Domluvili sme se na mé ceně a do emailu mi napsal skoro v právnické terminologii, že pokud mu zašlu nefunkční stahovačku, tak si bude nárokovat 700Kč za stahovačku a 200Kč za poštovné.

To mě dost nakrknulo a napsal jsem mu ať si ji sežene někde v Praze a rovnou si i může na místě i vyzkoušet.

Nakonec jsem mu ji poslal a asi je spokojenej ani nedutá. :-D

Já sám vím, co to je něco shánět a potřebovat to. Muset kvůli tomu koupit celý auto a srát se s tím.

Co bych za to dal zavolat někam a říct prosím pošlete to na tuto adresu.....

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od trojan »

To sraní co je kolem toho, si nedovede nikdo z těch chytráků ani představit . . . :-)

Autor tématu
dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3787
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od dako5 »

A co telefony večer,poradenství po tel.,víkendy,svátky.Nestěžuju si,jen navazuju na Trojana.Dělám to hlavně pro sebe.Nerad kupuju díly :D

schicklgruber

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od schicklgruber »

Tak Trojan se tím baví úplně v jiném levelu.

Já max vymontuju to co nepotřebuju nafotím na net a když mám chuť tak i pošlu. Ale abych si kupoval podvál, nebo destu, to by už bylo moc.

Já si nakoupil pár stahováků a přípravků, protože je stejně použiju i na své auta.


Sice to je z jiného soudku ale nejvtipnější telefony mám na Passat B4. Kterýmu propadla STK a aby prošel, musí se dokončit vyvaření, já na to ale nemám vůbec čas, protože připaravuju 560 na testaci a do toho opravuju 3 auta se kterýma se denně jezdí.

Tak mám inzerát, že auto prodám tak jak je za 20 a lidi mi volají ve stylu, kolik to bude stát až to bude hotové nebo jestli jsem to auto už opravil. :-D Tak vždy říkám, že nemám čas a pokud ych to měl opravovat já, tak hotové by to bylo za 50. ]:->

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od tomaso »

Takovým čurdům z principu tu cenu nakonec zdvojnásobuju...pokud si někdo slušně řekne o slevu a mám prostor, tak není problém, ale takové vychcany jak je uvedeno výše fakt nesnáším *stop*

Laja22

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od Laja22 »

dako5 píše:Docela mě to zaujalo jak si tam kupující stanovuje cenu za kterou by mu to měl prodávající"věnovat"..Docela trpělivě mu tam Trojan odpovídá jak to je v reálu.Opravdu mě ještě pořád překvapuje jak chtějí všichni všechno nový,zadarmo a ještě dovézt a namontovat a záruka aspoň 15let.Ted´mi psal pán na inzerát a chtěl na Áčko kroužek pod volant.Napsal jsem mu,že ho mám a cena je 500kč a on že dá max.300kč a ještě cosi v tom stylu jako jsou odpovědi u dotyčnýho inzerátu-opravdu stejný styl psaní.Prostě chci tolik a ber nebo nech bejt.Na druhou stranu je dost lidí co mi řeknou na cenu"jo to beru"a ještě si i pak vezmou něco navíc.A to nevidím do ceníku nových dílů.
ono Zdenku taky nekteri rozebiraci musi stat nohama na zemi... tim nemyslim tebe, ale nekteri soudruzi nevi co by si za jety dily rekli 008

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od trojan »

Tak zatím EU ani Babiš nedali žádný limity, jako že jetej díl může stát max 10procent ceny novýho. Prodávající bude navíc povinen díl osobně doručit kupujícímu v cenně a to max několik hodin od potvrzení objednávky . . . *jokingly*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Ceny použitých dílů-ještě k zamčenýmu inzerátu.

Příspěvek od kejb »

Já teda nevím o jaký inzerát se jedná ale nechápu, proč se dělá z prodejní ceny nějaký součástky nedotknutelná záležitost? a vůbec už nechápu proč je na to vraker háklivej. Nejvíc vtipný jsou ty inzeráty, kde se prodává součástka z auta z kopřiv za nesmysl a inzerát je na netu už víc jak rok nebo kdy je cena použitýho dílu +- stejná jako u originál novýho*jokingly* .
Pokud mám problém s reakcema dementních kupujících nebo mi demontáž přijde strašně složitá a díky svojí šikovnosti a znalosti na tom nechci trávit hodiny, které asi mají cenu zlata - NEprodávám díly.
Prodávám relativně často různý součástky na veterány všude možně, jak u nás tak venku nebo ebay atp. a řešení ceny je naprosto normální součást obchodu. 010
Můžete ale myslím být v klidu, zanedlouho jistě bude v platnosti zákon, kdy nakládat s náhradními díly bude umožněno pouze osobě s patřičným pověřením a navíc vzhledem k elektrifikaci a točení auto po pár letech, vrakování jak ho známe půjde kam?? ;)
Odpovědět