Tlaková myčka -Lídl

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: Tlaková myčka -Lídl

Příspěvek od radohanno »

:-/ Je to zajímavá myšlenka..Za ty prachy zřejmě asi nee...Mám vodárnu ze studny takže *thumbs up* .

Rosta7
hvězdička
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12.11.2016, 17:55
Auto: CLS 350CDi

Re: Tlaková myčka -Lídl

Příspěvek od Rosta7 »

Wapku mám doma od loňska .... Nasát z "externí" nádoby umí - používám na teplou vodu ... spokojenost.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlaková myčka -Lídl

Příspěvek od Přemek Doležal »

@}->--
Koupím, zkusím !

vycházející hvězda
Příspěvky: 870
Registrován: čtv 20.09.2012, 23:03
Auto: G 300 TD
Bydliště: Velká Hleďsebe
Věk: 60

Re: Tlaková myčka -Lídl

Příspěvek od »

Forrest píše:Je to prevlecenej karcher :) a hlavne je to v zaruce kdykoliv vratis
Mám šestým rokem na čištění ploch kolem baráku a aut toho malého Kärchera, řada K2 a loni se začal počůrávat. Prasklo plastové tělo vysokotlakého čerpadla. Podle servisu je to opotřebením a únavou materiálu, která je úměrná době používání. Těmto malým hobby zařízením nesvědčí užívání po delší časový úsek jak 20 min, je dobré je nechat "odpočinout". Vysokotlaké čerpadlo je u hobby tlakových čističů komponent, pokud praskne, tryskáš si dokud je schopné jít ještě "do tlaku" a počůrávání je přijatelné, pokud už se valí voda všude jinde než z trysky, odpojíš tlakovou hadici s tryskami, ustřihneš kabel na 220 a migneš to do sběrného dvora. Nedá se to opravovat, ale zase cena je vždy od 2000 do 4000,- podle provedení. Prvý Kärcher s bytelným a již opravitelným čerpadlem začíná tak na 9000,- a výš, pozor hmotnost už 13 i 17kg. Takže až bude ten můj úplně K.O., zase koupím toho malého 4,5 kg kocoura za cenu lahve Cognacu, byť by to bylo zase jen na pět let. To mi bude 60, záda mám jedny a sil přibývat nebude.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Tlaková myčka -Lídl

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Vyzkoušel jsem několik těch levnějších,jednak nevydržely prac. nasazení a jednak neumyly to,co měly.Auta jsem takto nikdy nemyl,mám to výhradně na mytí dlažby,střech a pod.Nyní doma Karcher a na chalupě Makita ( teď nevím zda se píše s y) Mám obé asi 5 let,co odešlo byla hadice u Karcheru a plast. pistole u Makity.Ale potvrzuji,že Karcher umyje barvu auta jak navrch,tak vespod,půjčil jsem to sousedovi,rotač. tryska to omlátila na holý kov,což chtěl.
Odpovědět