Co kde na prodej za kolik II.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

lelicz
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 09.06.2011, 20:27
Auto: 124 1.4 turbo 170k, Alfa Giulia 510k, Jeep 717k
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od lelicz »

scout76 píše:J.j. to mě na tom odrazuje,ale dokázal bych bez toho žít. celkem dlouho zvažuju na cabriem,protože je to oproti 4 ce za pár korun.
Cabrio neni spatny, kor treba 430, ale zase uz peknej kus (vybavenej, malo jetej) nebude "zase tak moc cenove daleko" od treba bmw 6 (oboje uz budou nejaky ty statisice na cenovce, nekde jsem videl nadherny bily 55 amg asi za 500k czk), ktery je dost jinde, at uz prostorem, nebo featurama. :-) Pokud by bylo nekde hezky clk cabrio kolem kila, tak je to samozrejme jina a davalo by to dost smysl, tam neni moc konkurence. :-)

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od zaibatsu »

kamarád má zrovna dilema ohledně w208 430 benzin a w210 55 nebo 50 amg, protože ta auta jsou cenově dost podobná. za mě jednoznačně výkon, masírka je pro starce bez kulí a mít 430, to by mi neustále zněla z garáže meluzína: jsi jenom druhej, jsi jenom druhej :-D

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

zase 430 nemusi byt lito cloveku tahat denne a veci na to nejsou drahe, 55 leda jako "garazovku"

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od big.trucker »

zaibatsu píše:kamarád má zrovna dilema ohledně w208 430 benzin a w210 55 nebo 50 amg, protože ta auta jsou cenově dost podobná. za mě jednoznačně výkon, masírka je pro starce bez kulí a mít 430, to by mi neustále zněla z garáže meluzína: jsi jenom druhej, jsi jenom druhej :-D
tvl, vždyť kdybys tu 55 začal ždímat, tak se namotáš na 1 strom :D po dálnici to umí rozjet každej, ale povodit si ji ma nýrburgringu, to už je jiný kafe :D, nicméně je pravda mít na to love tak AMG, jednoznačně *thumbs up*

sádrák
vycházející hvězda
Příspěvky: 756
Registrován: sob 16.08.2008, 20:20
Auto: MB W115 a mnoho dalších starých strojů
Bydliště: Boleslavsko

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od sádrák »

Čekání na rybu.. *jokingly*

https://auto.bazos.cz/inzerat/98474969/ ... o-1962.php" onclick="window.open(this.href);return false;

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od kolouch »

určitě má ve stodole i jednu ve verzi targa. :D

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Kolík »

tak to mi chvilku trvalo *jokingly* *jokingly* *jokingly* to je slušné ale někdo se najde a ještě si bude říkat jak dobře koupil pak někde objedná střechu a zjistí že ji nemá kam dát *jokingly*

Jinak na Felinu rád vzpomínám 2x karbec lehkej zadek ]:-> velký úspěch u žen ]:-> a z Liberce na druhej konec prahy pod hodinu :-$ *jokingly* .

Až si někdy říkám proč jsem jí prodal a pak mi to dojde nešla nikde nechat protože stačí chvilka a už v ní jede někdo jinej a nikdy to auto nenajdeš

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

lelicz píše:
scout76 píše:J.j. to mě na tom odrazuje,ale dokázal bych bez toho žít. celkem dlouho zvažuju na cabriem,protože je to oproti 4 ce za pár korun.
Cabrio neni spatny, kor treba 430, ale zase uz peknej kus (vybavenej, malo jetej) nebude "zase tak moc cenove daleko" od treba bmw 6 (oboje uz budou nejaky ty statisice na cenovce, nekde jsem videl nadherny bily 55 amg asi za 500k czk), ktery je dost jinde, at uz prostorem, nebo featurama. :-) Pokud by bylo nekde hezky clk cabrio kolem kila, tak je to samozrejme jina a davalo by to dost smysl, tam neni moc konkurence. :-)
To bych asi šel spíš do té 6 -tky. Až tě omrzí,tak se třeba domluvíme ]:-> .

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

a hura nekam pred stredni mrkat na holky *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od popelnice »

Prijde doba kdy i Ty budes chtit kabrio :) ten úsek života se nazývá krize středního věku :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Já ji měl už asi nějak dřív a celkem mi to chybí.

lelicz
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 09.06.2011, 20:27
Auto: 124 1.4 turbo 170k, Alfa Giulia 510k, Jeep 717k
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od lelicz »

popelnice píše:Prijde doba kdy i Ty budes chtit kabrio :) ten úsek života se nazývá krize středního věku :D
Ale prd, cabrio je proste "nejvic", 6ka je nejslabsi benzinovy auto co tu mam, a presto kdyz s nim za hezkyho pocasi vyjedu, tak mi nevadi ze ma pulku koni nez jiny auto, proste ta strecha dole dela divy a jizdu proste vylepsi... :-)

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

popelnice píše:Prijde doba kdy i Ty budes chtit kabrio :) ten úsek života se nazývá krize středního věku :D
urcite ne, mam zazito a spalena hlava plus ocumovani kolemjdoucima zvlast na malym meste me vazne nebavi

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Cabrio věčné téma,jako malý jsem obdivoval Felicii,měl ji soused,modrá s bílou střechou,černé plátno na léto.Byl to můj sen.Bylo mi 20 a známý ji prodával,málo najeto,garážovaná.Na prodej nespěchal,já dřel 2 měsíce na brigádách,táta slíbil něco přihodit,ale povolávací rozkaz vše změnil.léta plynula,mě posedly motorky,10 let ježdění a pak jsem se začal bát,prodal jsem to.Ale nějak mě chybělo to,co bylo na motorce.Nebýt zavřený v plechové krabici,tak přišlo SL v mých 62 letech.Asi krize pozdního věku,ale nejel jsem v tom sám,stejně staří kamarádi si cabrio pořídili také (děti velké,na přepravu vnoučat máme jiný vůz) proč si neudělat radost.Než jsem SL koupil svezl jsem se v Mazdě,je to angl. sporťák vyrobený v Japonsku,nemá stádo koní pod kapotou ale jezdí jak čert ale je fakt malinkaté,tedy pro mě.Tak jsem se svezl v Bentley GTC,jo to bylo zas něco jiného ale další V12 mi do baráku nesmí ( vím své,páč mám 600 SEL).Byla ke koupi vrtule v cabriu ale můj mechanik a přítel to servizovat nechtěl a rezolutně mě nakopal do SL s tím správným motorem,ač to nemělo červený kož. interiér,který jsem viděl na srazech a dodnes Lordovi závidím. Mám tu žábu se čtyřma očima,stříbrnou jak se sluší.Ale je to kára pro starého pána a jeho paní ( ta ji naštěstí má ráda,baví jí) 300 koníků se dokáže loudat krajinou na kochání,pak klik na jeden čudlík a řad. páku a můžeme si zařádit na okreskách.Dá se s tím jezdit do pozdního podzimu,super topí.Vyjedu s tím i k chalupě díky podvozku.Tak jsem si splnil sen z mládí.
P.S. Když pálí slunce,nasadím čepičku s kšiltem,aby nikdo neočumoval natáhnu střechu na jízdu po městě.
P.P.S. Na kecy o krizi věku kálím z vysoka stejně jako na kecy sousedů.Život je krátký.Život je otázkou priorit,rodina ,děti,jejich studium a když potomky dokopete k něčemu a oni se postaví na vlastní nohy tak je tu ten " podzim " života a ten si chci užít.
P.P.P.S Není to kára jen pro starého pána,i mladíci si s ní užijí zábavu i adrenalin.

h@vran
hvězdička
Příspěvky: 446
Registrován: úte 02.02.2016, 9:01
Auto: W203 longbi 200cdi
Bydliště: Prešov

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od h@vran »

https://auto.bazos.sk/inzerat/91402807/ ... -03-02.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět