Co kde na prodej za kolik II.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Merc124 »

zaibatsu píše: úte 17.08.2021, 13:09
Merc124 píše: čtv 12.08.2021, 10:24 Co tahle masařice , zná jí někdo nebo zjišťoval stav věci ? ;)
https://auto.bazos.cz/inzerat/138218843 ... 55-amg.php
Byl jsem se tam podívat. Je chycená nejspíš na klice. Předek bouranej po amatérský opravě, světla, kapota, nárazník KO. Dveře dobrý, interiér taky slušnej, pokud pominu, že do auta předním sklem chčije, zadek lampy tuzingový. Jet jsem to neviděl. Pán je přesvědčen, že z toho ještě někdo udělá auto, ale je to vrak za hodně peněz. Prej že to je AMG...s lehlým motorem je tu supr AMG...
tak tímto je to jasné, nemá cenu zachrňovat zbastlenou E55, takový je život :( možná kdyby cenovka byla tak 20 tis. ]:->

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Volhovič »

https://auto.bazos.cz/inzerat/140445473 ... 300-td.php
když už jsou ty žně tak dávám do placu , kdyby se našel nějakej Turek za první dvě hodiny včera večer 3 maily - prej jestli se dohodnem na ceně ... já no jestli se vám to zdá málo můžete dát víc.... pak další - kolikátý jste majitel a kolik to má najeto a jestli tototajtotamto normálně jsem se smál , kam se hrabe to video s hláškama :-D všem jsem napsal zavolejte mi vše odpovím a nic :-D asi se stydí mluvit s cizíma lidma

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Merc124 »

A už se objevují ty vyplavená auta *jokingly* no, chtěj za to nějak moc ]:->
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 80949.html

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 970
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od eMBéčko »

Otázka do placu - myslíte, že to někdo koupí...? Na díly možná, ale za ty prachy fakt nevim, Maruš...

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Volhovič »

Myslím, že ne :-D oni už tím, že patřej pojišťovny pod nadnárodní korporáty , tak ty vyplacený totálky už jsou v éteru si myslím bez ohledu na státní hranice

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Merc124 »

no jo, a do toho všeho nám ještě rostou ceny ojetin a jejich furt málo =-o
https://www.garaz.cz/clanek/nedostatek- ... .seznam.cz

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od zaibatsu »

Vítej v EU...Lidi nechtěj nový eko krámy...včera jsem zrovna četl článek o nový Fobii. nejsilnější motor bude mít 150 koní a nebude existovat možnost naftový motorizace. To i ty pitomci, co si pořizujou nový Fobie, můžou rozeznat, že je něco špatně.

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 970
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od eMBéčko »

Aspoň že ten 1.5TSI motor je čtyřhrnek a 150k na takový auto bude ažaž. A to píšu jako antiVAGinista, celoživotní petrolhead a navrch vintážní typ nedůvěru ke všemu modernímu na čtyřech kolech mající... :)
P.S. Tentýž výkon měla moje první áčková Omega z r. 1991, to však byl klasický řadový šestihrnek 2.6i s proměnnou délkou sání a tedy trochu jiný poježdění... :P

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od zaibatsu »

já si vpomínám na fobie RS v naftě...jako jestli jsme pokrokem dospěli k tomu, že máme reálně stejnej výkon jako před 20 lety, žere nám to víc a ještě v benzínu a řikáme tomu ekologický pokrok, tak je asi něco špatně. :-D

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Volhovič »

To je rozhodně špatně a tak musíme se snažit všichni to u voleb změnit a dát to někomu , kdo zelenomr.ský a vítačský EU bláboly nenechá už překračovat přes naší státní hranici. Jinak se tu zavřou všechny šachty, tepelky, pak jádro a pak do nás naperou nějaký injekce každej rok jiný , dokud z nás neudělají zase zaostalý národ co pracuje v hangárech neumí řemesla, nepodniká a je jen konina pro germány a pro pro nějaký i.s.l ámský šmejdy a další invazivní pakáž. Bydlím v sudetech a tu bylo všechno němců - češi tu byli ty chudý košťata co nic nemají a nic neuměj a vše zabrali němci .... no pomalu se to vrací... každej chce maturitu ale pak nic neumí a tak jde dělat do hangáru práci pro blbečky , jejímž výsledkem je vývoz kapitálu a vývoz vytvořených hodnot ven a nám tu zbývá prd a pak lidi nemají na to zaplatit řemeslnou práci a tak kupují šunty z číny a z ikei a jídlo od babiša...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Obávám se,že se volbama nic nezmění *jokingly* .

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od 09medved »

hned určitě ne,ale někde a někdy začít musíš.Možná jednou přijde doba,že děti dětí našich dětí budou zase čmárat po stěnách v jeskyních a vařit mamuta s koprovou omáčkou.A pak to najednou půjde i bez Bureše

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od big.trucker »

Já jak na to koukám zleva zprava,tak vážně nevím,koho volit,bo jedni kradou,druzí kradou a ještě rozdávají z cizího,a ti další jen rozdávají...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Přemek Doležal »

... to bude Vééélkej voříšek, tyhle volby.

Mikesh
hvězdička
Příspěvky: 197
Registrován: sob 07.05.2011, 20:00
Auto: W126 500SE

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Mikesh »

Podle toho, co tady většina z vás má za politické názory, bych vás tipoval, že byste vzhledem k jejich programům volili strany jako Trikolóru/Svobodné a nebo SPD. Jenže to vám asi zase většině smrdí, protože vám podprahová propaganda médií neustále říká, jací to jsou populisti, náckové, rasisti, bezmozci, dezinformátoři a obecně ztělesnění zla.

A navíc okolo SPD je asi oblíbená metoda, jak jim snížit volební preference prostě jen vytvářet dojem, že všichni jejich voliči jsou nevzdělaní idioti a že s nimi byste určitě neměli být v jedné skupině. Spousta lidí si to vzala za své a jen to slepě papouškuje. Přitom kdybyste jim ukázali programy a názory jednotlivých stran na aktuální témata (Migrace, Covid, EU, ekonomika, socialni dávky atd), budou mít dost možná největší shodu právě u SPD.

Takže přátelé, volte si koho uznáte za vhodné. Ale rozhodujte se hlavně rozumem a podle toho, jak vám sedí volební program strany. Nikoliv podle emocí, ani podle ksichtů na billboardech a už vůbec ne podle toho, co vám řeknou média nebo nějaké předvolební průzkumy, že by bylo dobré volit.

A hlavně nedejte na dojem, že “tenhle politik přece taky mluví docela rozumně, tak jim to tam možná hodím”. To se teď snaží dělat všichni a chtějí se jen zalíbit. Spoléhají na to, že lidi politika většinou nezajímá a nebo mají kratkou paměť. Dejte jen na to, jak je kdo ve svých názorech konzistentní a hlavně nezapomeňte, jak se která strana a který politik zachoval v minulých letech.
Odpovědět