Co kde na prodej za kolik II.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

kdyby to bylo poradne, tak ma cely narazniky v barve a zadni s dlouhym mechem
myslim, ze kdyz to kupovali novy, tak tohle fakt neresili, spis se to casem omlazovalo po tukancich apod
kazdopadne je fakt, ze u nas v dobach, kdy byla 124 aktualni ojetina (cca konec devadesatek az prelom tisicileti), tak kazdy chtel mit éčkovou *jokingly*

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Kolík »

Tak jsem na ní byl mrknout a jako je hezká to ne že ne :-$ koroze skoro žádná resp. žádná co se musí řešit hned zvenku hezké auto interiér taky má opravenou bočnici ale celkem slušně motor de krásně sílu má na to že má holka naběháno přes 400tis =-o Ale bez chybičky to není všechna světla jsou neorigo a není to ani Bosh ani Hella nikde jsem nenašel výrobce takže asi čína :( . Nejde tempomat a při stání když se "zakvedlá" s volantem tak to divně vibruje jako kdyby to dělalo servo které je dost slyšet pak vůle ve volantu je na můj vkus velká ale zas 400 najeto takže co čekat :-$ .

Celkově je to auto o které se někdo staral ale má přes 20let a mnoho km takže práce je ale základ by ušel otázkou je zda za kilo dnes člověk koupí lepší nebo zda třeba za 150 koupí nejlepší :-/

Jinak automat jel jsem cca 60-70 a šlápnul na ní a trvalo dvě tři vteřiny než se něco začalo dít pak podřadila a vystřelila celkem slušně dopředu a v otáčkách přeřadila hezky to jo ale prodleva teda slušná ale nevím zda je to normální nebo ne :-$

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od m666 »

Myslím že to je vlastnost toho automatu. Zeptej se uživatele Zvířátko, jestli sem teda ještě chodí... Onehdá se přesně kvůli téhle prodlevě sčuchnul s audinou, nebo co to bylo :) akorát on měl 8V.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

400tis km neni tolik
'nejlepsi' 320 bude dneska cca za 7 tis E
prodleva pri razeni by byt nemela

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Pokud jezdil s novým automatem,tak mu to řazení ve 4ce může připadat jako věčnost :D .

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

scout76 píše:Pokud jezdil s novým automatem,tak mu to řazení ve 4ce může připadat jako věčnost :D .
jak co, nektery radej, ze mi to pripomina pokazenej automat zmineny ctyrky

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

To jo. Třeba ex Astra mé manželky :D . Jak mi novej folcvágn nesedí,tak ta převodovka řadí jak ve formuli a naprosto sametově. Pak jízda ve starým automatu se může zdát jako že něco nefunguje dobře :D .

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

uz jsem tady nekde psal, ale touareg v8 diesel prakticky novej a radilo to trhane
starej menicovej automat je nejlepsi co se pohodli tyka

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Tak to nesouhlas. I Stelvio řadilo moc pěkně a s měničem se to nedá srovnávat. Ty kvalty to tam sekalo jak Baťa cvičky.

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od Kolík »

Tak já měl 5G ve W210 to je skoro stejná převodovka ne? Ta řadí moc hezky ale jasné naše nová W213 to je samet jak to tam hazí a nejvíc je když 2litr nafta davá meziplyn 007

mě nepřišlo že ty trhala jen to bylo cele takové spomalené jak Neo v Matrixu :-$

Každopádně jsem koukal že W124 320 jde sehnat v manuálu a to bude asi cesta kterou půjdu [:-}

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od fokume »

osobne me to obraceny razeni dlouho nebavilo a diferak to ma stejne jako autobus 3,06
jinak souhlasim, ze co se zhodnoceni tyka, je to asi nejzajimavejsi varianta, pokud se v cz najde kupec

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od m666 »

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 10849.html" onclick="window.open(this.href);return false;

hele..... dezíňo zevnitř i z venku :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Zajímavej kousek *in love* .

https://www.copart.co.uk/lot/49459208" onclick="window.open(this.href);return false;

LALA
hvězdička
Příspěvky: 96
Registrován: pon 27.01.2014, 22:31
Auto: ten nejlepší Offroad

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od LALA »

máš tam registraci? Dají se vidět auction results?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Co kde na prodej za kolik II.

Příspěvek od scout76 »

Nemám,ale můžu nakupovat přes našeho obchodního partnera. Auction results tam nejsou,ale můžeš to sledovat live i když nemáš registraci a ceny tam jsou vidět.
Odpovědět