dilensky vozik v ALDI - 13.9.18

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od sternDM1 »

Čenda píše::-D

Nojo, ale co pak? Pošta nebo jezdíš někam po ČR?
Tak jezdil jsem hodne do Rychnova nad Kneznou. Minule jsem byl v HK. Tak sem tam se na sever dostanu no.... *jokingly*

Jinak jsem hrozná lama. Vyberu prachy, jedu natesenej do Hofru a ona ta akce je az pristi tyden :D *jokingly*

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od sternDM1 »

Wanislav píše:Já mám vozejk z bauhausu za 4000 a super. Vrch + spodek zvlášť, vypolstrovaný, kola gumový. Mám ho rok a rozhodně nejsem nešťastný. Taky si myslím, že se dá u nás koupit za 4000 něco lepšího.
No to netvrdim, ale z vlastni zkusenosti ti neco reknu. Ten DE nebo z AT vozik ma plech urcite 4mm. Ten z Bauhausu jen 2mm. Treba nemusi, ale ja tohle dobre znám. Koupil jsem si ted v Rakousku super gril za 125,- €uro. V CZ ho nabizeji trosku jiny za 2999,- korun. A ta kvalita v materialu je fakt uplne nekde jinde. A to nemluvim o zaruce. Neco se potento a v Rakousku to nikdo neresi a vymeni za jiny kus. Kdyz nechces vymenu, vrati ti penize. V CZ tohle moc nefunguje no... *tired*

Gril z Rakouska:
https://images.obi.at/product/SI/1500x1500/455817_2.jpg

Gril z CZ:
https://www.avenberg.cz/static/_foto_zb ... _._.v.jpeg

Wanislav
hvězdička
Příspěvky: 151
Registrován: úte 15.05.2012, 10:39
Auto: Koloběžka
Bydliště: Brno
Věk: 39

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Wanislav »

To je jak s čím a jak kde. Já ten vozejk z aldi nehaním, jen jsem chtěl ukázat, co se dá koupit.
Jinak, s reklamacemi u nás nemám problém. Krom bot se mi nestalo, že by mi u nás něco neuznali.

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

Wanislav: vozik co jsi koupil je naprosto nevhodny pro praci pod autem na zdvizi, podobny mam Cnd v garazi... stal me pouzity v prepoctu 350,- CZK, tim ale nechci rict ze by ti neudelal sluzbu.

mlufka: to myslis vazne s tim dotazem zaka zakladni skoly? *thumbs up* :D
pokud nejsi schopen se s nekym domluvit, kdo jezdi pravidelne do D na nakupy (tady z fora vim o trech clenech) 8)
tak nakupuj pouze v CZ, nejlepe v OBI

http://img18.rajce.idnes.cz/d1803/11/11 ... .jpg?ver=0

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od fíkus »

Ale jo, to vím že to tak jde. Ale problém je taky v tom že než něco koupím tak si to chci osahat. To že v okolních státech na západ je vercajk kolikrát levnější a leckdy lepší než tady v ČR vím. Ale docela mi vadí ten lístkový vzor a celkově mi přijde takový méně "klasický", ale věřím že funguje dobře.

Když už se řeší tohle, já používám zejména nářadí Hazet a Stahlwille, něco Snap - on, kleště Knipex a taky mám asi 20 let ořechy Metrinch a 3/4 sadu Tona, ještě starou výrobu. U nářadí Hazet se tady v ČR drží cen v jejich katalogu. Je tomu tak i v Německu?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: dilensky vozik v ALDI - 6.8.

Příspěvek od fíkus »

Laja22 píše:Je to celkem objemny, tezko ti to nekdo priveze kdo jede na nakup. Oni se ty voziky objevi pristi tyden na bazosi...
Tak jak to je? Mně se směješ že jsem debil co si to neumí nechat dovézt a sám napíšeš toto? On je každej celej hrr tahat 55 kilo bednu jako kráva z reichu do Prahy pro někoho zlatý voči.

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

ale jo, pokud se neumis s nekym domluvit, v tom pripade musis pockat v pze na vitr 8)
hlasas tady jak musis denne projet nekolik set v nafte, jinak neusnes a nakonec je ti zatezko zajet k sousedum 008

jiste sis vsimnul, ze pro nekoho normalniho jsem ochoten do aldi zajet, nemam problem pomoct :)

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

Čenda píše::-D

Nojo, ale co pak? Pošta nebo jezdíš někam po ČR?
domluv se Radkem enougherem, svoz PPL...

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

vcera jsem byl ve Zwieselu, maji posledni dva cerny "hnusny" voziky... takze hura do OBI :x :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

tak mas ten hnus u nas :P

posli michacku, at ti to vyzvedne *drink* :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od Laja22 »

tak diky, tato :D

[youtube][/youtube]

btw., uz jsi ho alespon vybalil? :-[

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: dilensky vozik v ALDI - 9.8.17

Příspěvek od fíkus »

Dej sem nebo do SZ foto jak vypadají otevřené šuplíky, zejména kolejničky. A taky ty kolečka. přijde mi že něco podobného mají i v ČR. Akorát ne z tak málo.

Autor tématu
Laja22

Re: dilensky vozik v ALDI - 13.9.18

Příspěvek od Laja22 »

tak vozeyk je opet v ALDI, tentokrat uz ho nikomu nepriblizim, nebudu v CZ
je vo dvacku drazsi nez loni koukam 008

https://www.aldi-sued.de/de/angebote/an ... -13092018/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět