Repas pana Turba

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
TomasMB
hvězdička
Příspěvky: 301
Registrován: sob 17.12.2011, 5:50
Auto: W201 - RTR ( . )( . )
Bydliště: Zlín

Repas pana Turba

Příspěvek od TomasMB »

Zdravim, mám na repas turbo z OM605ky je to Garrett gt20 (454110-0001).
Tady na foru je spousta témat o repasu, ale nedočetl jsem se o nějaké ověřené firmě, kde mi dají aspoň chvíli záruku a nechcou za to nesmysl.
Jestli má někdo dobré zkušenosti, pošlete mi prosím kontakt kam se obrátit.
Děkuju Tomáš. :stern:

Autor tématu
TomasMB
hvězdička
Příspěvky: 301
Registrován: sob 17.12.2011, 5:50
Auto: W201 - RTR ( . )( . )
Bydliště: Zlín

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od TomasMB »

Popřípadě máte někdo zkušenost s firmou :
http://www.ceske-repas-turba.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
?
Zatím jsem na ně nezjistil nic špatného, po telefonní domluvě mi prý zrepasujou přímo moje turbo, neb nemají hotový repas skladem, čekací doba 1-2 dny, cena 6500,- s daní a záruka 2 roky.
Kromě podezřele nídké ceny se mi zdají ok.

Postup repase :
Rozebrané turbodmychadlo důkladně umyjeme v tlakové myčce horkou emulzí a odstraníme tak saze a zaolejování
Obal turbodmychadla opískujeme v pískovací kabině
Z originálních dílu od firmy Melett poskládáme jádro turbodmychadla.
Jádro vyvážíme na vyvažovačce jader Turbo Technics VSR 300 rychlostí vyvažování až 300000 ot/min
Poskládáné turbodmychadlo seřídíme na seřizovací mašině G3 concepts
K seřízenému turbodmychadlu přikládáme protokol o seřízení.

Laja22

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od Laja22 »

Pokud chces cinskopolsky dily, tak proc ne... jinak Strakonice, dlouholeta zkusenost.

Btw. proc si nezavolas do jihlavy? Tady ti nikdo tak dobre jako pan neporadi *tired*

Autor tématu
TomasMB
hvězdička
Příspěvky: 301
Registrován: sob 17.12.2011, 5:50
Auto: W201 - RTR ( . )( . )
Bydliště: Zlín

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od TomasMB »

Řádně jsem to "progooglil" ;) a máš pravdu, děkuju. http://www.ceske-repas-turba.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
používají díly z druhovýroby (onen Melett). Takže na ně prdím.

Dostal jsem od kamaráda doporučení na firmu Special Turbo http://specialturbo.cz/index.php?Lang_set=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ti používají jen original díly a mají diagnostiku před opravou zdarma a zavolají mi, co budou opravovat a kolik to bude stát. (což je fér)
Zaruka 6 měsícu a cena do 9500,- peněz.

Tak to asi zkusím u nich.

Btw: Nesleduju místí rozbroje, tak nevim na co zrovna narážíš. Každopádně na tebe ani na Přemka nemám špatného slova. Oba víte o čem mluvíte a vaše technické příspěvky/rady vždy beru v potaz.
Mějme se tu rádi, dyť nikdy nemůže mít tolik lidí stejné názory, ale všechny nás spojuje hvězda v srdci. :stern:

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od enougher »

Turbo sport Jablonec
Turbo power holice u Pardubic
Turbo prusanky
Turbo car Strakonice

Jinak jestli si někdo mysli ze někde někdo prodává originál díly garret do turba tak je to kravina

126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od 126560 »

TomasMB píše:Řádně jsem to "progooglil" ;) a máš pravdu, děkuju. http://www.ceske-repas-turba.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
používají díly z druhovýroby (onen Melett). Takže na ně prdím.

Dostal jsem od kamaráda doporučení na firmu Special Turbo http://specialturbo.cz/index.php?Lang_set=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ti používají jen original díly a mají diagnostiku před opravou zdarma a zavolají mi, co budou opravovat a kolik to bude stát. (což je fér)
Zaruka 6 měsícu a cena do 9500,- peněz.

Tak to asi zkusím u nich.

Btw: Nesleduju místí rozbroje, tak nevim na co zrovna narážíš. Každopádně na tebe ani na Přemka nemám špatného slova. Oba víte o čem mluvíte a vaše technické příspěvky/rady vždy beru v potaz.
Mějme se tu rádi, dyť nikdy nemůže mít tolik lidí stejné názory, ale všechny nás spojuje hvězda v srdci. :stern:
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6239
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od Merc124 »

TomasMB píše:Btw: Nesleduju místí rozbroje, tak nevim na co zrovna narážíš. Každopádně na tebe ani na Přemka nemám špatného slova. Oba víte o čem mluvíte a vaše technické příspěvky/rady vždy beru v potaz.
Mějme se tu rádi, dyť nikdy nemůže mít tolik lidí stejné názory, ale všechny nás spojuje hvězda v srdci. :stern:
tak, tak, *thumbs up*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od fíkus »

Zkusil si volat :stern: kolik stojí tausch turbo? Jen tak, pro info.

Laja22

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od Laja22 »

Merc124 píše:
TomasMB píše:Btw: Nesleduju místí rozbroje, tak nevim na co zrovna narážíš. Každopádně na tebe ani na Přemka nemám špatného slova. Oba víte o čem mluvíte a vaše technické příspěvky/rady vždy beru v potaz.
Mějme se tu rádi, dyť nikdy nemůže mít tolik lidí stejné názory, ale všechny nás spojuje hvězda v srdci. :stern:
tak, tak, *thumbs up*
S dovolenim bych tvuj citat upravil: Mějme se tu rádi, a nevobkladejte se navzajem.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6239
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od Merc124 »

Laja22 píše:S dovolenim bych tvuj citat upravil: Mějme se tu rádi, a nevobkladejte se navzajem.
ale my se "nevobkládáme" to jenom asi v tý kanadě :)

Laja22

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od Laja22 »

Tak o tobe ani nebyla rec 8) , v CAN nastesti neni tak velka koncentrace cechu a polaku...

holy
hvězdička
Příspěvky: 357
Registrován: pát 30.01.2015, 14:02
Auto: MB C220 CDI Combi, 2009
Bydliště: Ostrov - nikoli pustý
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od holy »

Škoda, že tu většina témat vždycky zvrhne v různé osobní půtky a narážky.
To pak jeden přečte pět příspěvků, který jsou k tématu a může se dozvědět něco užitečného.
Ostatní jsou plívy, tlachy, osobní narážky a dokazování si, kdo má většího ptáka nebo ego. @=

jerabekma
hvězdička
Příspěvky: 285
Registrován: pon 28.09.2015, 21:47
Auto: W124 300E-24; S124 250TD TURBO
Bydliště: Praha
Věk: 53

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od jerabekma »

TomasMB píše:Řádně jsem to "progooglil" ;) a máš pravdu, děkuju. http://www.ceske-repas-turba.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
používají díly z druhovýroby (onen Melett). Takže na ně prdím.

Dostal jsem od kamaráda doporučení na firmu Special Turbo http://specialturbo.cz/index.php?Lang_set=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ti používají jen original díly a mají diagnostiku před opravou zdarma a zavolají mi, co budou opravovat a kolik to bude stát. (což je fér)
Zaruka 6 měsícu a cena do 9500,- peněz.

Tak to asi zkusím u nich.

Btw: Nesleduju místí rozbroje, tak nevim na co zrovna narážíš. Každopádně na tebe ani na Přemka nemám špatného slova. Oba víte o čem mluvíte a vaše technické příspěvky/rady vždy beru v potaz.
Mějme se tu rádi, dyť nikdy nemůže mít tolik lidí stejné názory, ale všechny nás spojuje hvězda v srdci. :stern:
To TomasMB:
Jak jsi byl spokojen? Zvažuju, že bych to k nim dal.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Repas pana Turba

Příspěvek od adam w140 »

Prej nejvic zalezi na ty vyvazovacce a ta stoji nesmysl a logicky se musi vratit takze nejdrazsi repas je teoreticky nejlepsi. Ja si chtel koupit novy ale pri cenovce 27t. Me to do auta za 20t. Prislo skoda a tak jsem repasoval sam za 5 no a najeto zatim jen 70t. Ale asi uz moc neda.
Odpovědět