Kočka

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Jirka W126
hvězdička
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:05
Auto: W 126 SEL , W 124 DT
Bydliště: Brno

Re: Kočka

Příspěvek od Jirka W126 »

pepř vyzkouším taky .........
parkuji na sídlišti kde plno lidí krmí asi 10 - 15ti hlavé stádo koček. Mám solidně poškrábanej kufr a kapotu :(

Vlasta
hvězdička
Příspěvky: 245
Registrován: stř 06.08.2008, 20:53
Auto: W123 230E, W168 170 CDI

Re: Kočka

Příspěvek od Vlasta »

[quote="8040"]Na rozdíl od vás jsem si pořídil děti až po 50sátce. /quote]

O to větší důvod ochočit si kočku, už kvůli dětem *jokingly* .
Moje dcera od svých 3 let vyrůstala s kočkou, nikdy nebyla nemocná, žádná alergie. Kočky chováme od té doby už 26 let, nejvíc jsme jich měli 6, teď aktuálně 3. Chytají myši, díky kočkám nemáme ani krtky. Nedovedu si život bez koček vůbec představit, stejně tak, jako bez :stern: Jo, a auto na zahradě je nezajímá, jen občas pod něj zalezou do chládku.

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočka

Příspěvek od enougher »

Pepř a drcene chilli papričky

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočka

Příspěvek od miluna »

Pepř určitě vyzkouším, hele, jinak jsem celkem mírumilovnej člověk ALE v okolí je pár cvoků, co nutně musej chovat kočky. Ok, ať si je chovaj ale PROČ doprdele musej srát u nás na zahradě??? Naposledy jsem lopatou uklízel tak cca 2O hoven jen pod okny do pokoje/kuchyně. Ten smrad je taky moc fajn. Máme malý děti a fakt nechci aby se hrabali v cizích hovnech, je mi líto ale na naší zahradě cizí zvíře nemá co dělat.
p.s. při té poslední bouřce jsem zavíral všude okna i dveře, všude tedy i v dílně. Po dvou dnech si jdu do koupelny v dílně umýt ruce... otevřu dveře a odtamtud vyrazil jak splašenej malej čokl. Proč zase leze k nám??? Doprdele práce, dva dny tam byl potmě potichu ani nekníknul, na a ty chcanky samozřejmě i po dvou vytřeních podlahy pořád smrděj...

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Kočka

Příspěvek od W463 »

miluna píše:Pepř určitě vyzkouším, hele, jinak jsem celkem mírumilovnej člověk ALE v okolí je pár cvoků, co nutně musej chovat kočky. Ok, ať si je chovaj ale PROČ doprdele musej srát u nás na zahradě??? Naposledy jsem lopatou uklízel tak cca 2O hoven jen pod okny do pokoje/kuchyně. Ten smrad je taky moc fajn. Máme malý děti a fakt nechci aby se hrabali v cizích hovnech, je mi líto ale na naší zahradě cizí zvíře nemá co dělat.
p.s. při té poslední bouřce jsem zavíral všude okna i dveře, všude tedy i v dílně. Po dvou dnech si jdu do koupelny v dílně umýt ruce... otevřu dveře a odtamtud vyrazil jak splašenej malej čokl. Proč zase leze k nám??? Doprdele práce, dva dny tam byl potmě potichu ani nekníknul, na a ty chcanky samozřejmě i po dvou vytřeních podlahy pořád smrděj...
jen souhlas... @=

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Kočka

Příspěvek od vody »

Taková kočka pokud se netrefíte do hlavy snese několik ran i malorážkou, vzduchovka jen polechtá kožich, takže na zbraně bych se vykašlal. Snad jen kuše by pomohla, ale ta má malou kadenci :D
Pokud nejde nasadit psa, tak bych to asi dělal postaru jako s krysama, a to otrávit v návnadě. Věci jako pepř spláchne voda a dělat to pořád dokola je taky blbost. Jak by řekl můj kamarád staršího ročníku - na slovensku jsme to za komunistů pochytali a pak snědli, ale to už je morbidní :-@

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Kočka

Příspěvek od m666 »

Můžete toho dementa dát k ledu?
Vody : jestli tebe někdy potkám na srazu nebo osobně, tak počítej, že tě to bude bolet.

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Kočka

Příspěvek od vody »

m666 píše:Můžete toho dementa dát k ledu?
Vody : jestli tebe někdy potkám na srazu nebo osobně, tak počítej, že tě to bude bolet.
Koukám že nemáš moc smysl pro humor, že ne? Asi tam budu muset dát příště víc smajlíku ;)
PS: abys byl spokojen, kočky opravdu nestřílím ani nejím, jen sleduji pořad "ničení povoleno" na stream.cz a tam pravidelně ukazovali účinky vzduchovky, a kočku tím opravdu nezabiješ....

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3789
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Kočka

Příspěvek od dako5 »

Kočky k nám už nechodí co máme Leontýnku-prostě pes je pes...

ozzy178
hvězdička
Příspěvky: 245
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:44
Auto: W210 E290TD Chrochtáček
Bydliště: kósek od Brna
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočka

Příspěvek od ozzy178 »

v Globusu prodávají jakýsi odpuzovač ve spreji, ale jestli funguje ???

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Kočka

Příspěvek od AndréW115 »

Máme kocoura+kočku (oba kastrovaní) + dva psy. Všichni velký kamarádi, ale jakmile si to na zahradu přihasí cizí kočka, tak psi vyběhnou, vyřvou ji, zaženou zpátky a je klid.
Jinak je mi líto lidí, co nesnáší zvířata :-!

Lubomír Dudek
vycházející hvězda
Příspěvky: 795
Registrován: úte 15.10.2013, 18:32
Auto: 300ce
Bydliště: Žatec
Věk: 44

Re: Kočka

Příspěvek od Lubomír Dudek »

vody píše:
m666 píše:Můžete toho dementa dát k ledu?
Vody : jestli tebe někdy potkám na srazu nebo osobně, tak počítej, že tě to bude bolet.
Koukám že nemáš moc smysl pro humor, že ne? Asi tam budu muset dát příště víc smajlíku ;)
PS: abys byl spokojen, kočky opravdu nestřílím ani nejím, jen sleduji pořad "ničení povoleno" na stream.cz a tam pravidelně ukazovali účinky vzduchovky, a kočku tím opravdu nezabiješ....
No trošku sis to vyzehlil, ale na srazu klistyr na cestu dostaneš, aby sis nestěžoval že sme te tu nelecili. Mě kočky u našich vždy lezly hlavně do motorového prostoru tak jsem položil na motor pár pasticek na myši bez návnady pac to by byl úklad a ono to zafungovalo. Dostala po cuni a uz tam neleze a vycházíme dobře.

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Kočka

Příspěvek od vody »

No hlavně že v tématu o uprchlících se řeší jak se jich zbavit a tady z forku o hubení koček je málem lynčování. Na srazy s vámi opravdu nepojedu, to už radši půjdu na zápas Zbrojovky s logem Baníku na triku *jokingly*

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: Kočka

Příspěvek od emc3250 »

Bauhaus sprej proti kockam/psum. Funguje dobre, ale zadarmo neni.
Pepr levnej a funkcni ale jen do prvniho deste.
Ted mame psa a misto kocicich hoven mame na zahrade psi. Ale aspon nase.
A tem co obhajujou kocky na cizi zahrade vzkazuju: zahrada je moje a kocicince tam nechci. Tecka.

Autor tématu
8040
vycházející hvězda
Příspěvky: 863
Registrován: pon 15.09.2008, 16:49
Auto: 126 500 SEL, 211 320 CDI,212 350 CDI
Věk: 76

Re: Kočka

Příspěvek od 8040 »

Upřesnění! Zvířata, včetně koček mi nevadí. Ale ať ony tolerují moje jako já jejich. Toť vše!
Odpovědět